Kategorie:

Z kim Wodecki miał romans?

Z kim miał romans Zbigniew Wodecki?

Zbigniew Wodecki i Zofia Czernicka nigdy nie potwierdzili plotek o swoim związku. Ale muzyk podobno był gotowy zostawić dla dziennikarki żonę. Ich miłość nie przetrwała jednak próby czasu.

Z kim spiewal Wodecki?

Artysta śpiewał tę piosenkę zarówno solowo, jak i w wielu duetach – z Zofią Kamińską, a potem m.in. Ireną Santor, Krystyną Giżowską, Krystyną Prońko, Eleni i Ewa Bem. Jeden z bardziej pamiętnych duetów stworzył z Alicją Majewską, z którą przypomniał przebój na deskach opolskiego amfiteatru w roku 2015.

Czy Olga Bonczyk miała romans z Wodeckim?

Bończyk łączono także ze Zbigniewem Wodeckim, jednak żadne z nich nie potwierdziło romansu. Artystka podkreślała po śmierci muzyka, że była między nimi wyłącznie wyjątkowa przyjaźń. Jednocześnie w wywiadzie dla tygodnika „Świat&Ludzie” deklarowała: – Oddychaliśmy jak jeden organizm.

Czy Zbigniew Wodecki był żonaty?

Zbigniew Wodecki (†67) niechętnie mówił o swojej żonie Krystynie, nie pojawiał się z nią publicznie. … Kobieta do końca pozostała przy nim. „W małżeństwie Wodeckich bywało różnie, jednak nigdy się nie rozwiedli.

Kto był mężem Olgi Bończyk?

Przez 7 lat była żoną aktora Jacka Bończyka. Przez 2 lata – Tomasza Gorazdowskiego, dziennikarza radiowej Trójki. Zna język migowy (oboje jej rodzice byli niesłyszący).

Czy Olga Bończyk ma dzieci?

Olga Bończyk nie chciała zostać matką 52-letnia aktorka nie doczekała się wszak pociechy. Okazuje się, że Bończyk nigdy nie planowała zostać matką i był to świadomy wybór gwiazdy. Nie żałowałam tego [braku dziecka – przyp. red] i wciąż nie żałuję.

Skąd pochodzi Zbigniew Wodecki?

Kraków, Polska
Zbigniew Wodecki/Miejsce urodzenia

Jak zmarł Zbigniew Wodecki?

22 maja 2017
Zbigniew Wodecki/Data śmierci

Czy Wodecki miał żonę i dzieci?

Zbigniew Wodecki zmarł dziś 22 maja. Artysta miał 67 lat. 8 maja Wodecki trafił do szpitala z powodu rozległego udaru mózgu. … Artysta pozostawił zrozpaczoną rodzinę – żonę Krystynę Wodecką, dwie córki: Joannę (starszą) i Katarzynę oraz najmłodszego z rodzeństwa syna Pawła.

Kim była żona Wodeckiego?

Krystyna Wodecka1971 – 2017
Zbigniew Wodecki/Byli współmałżonkowie

Ile ma lat Olga Bończyk aktorka?

54 lata (16 stycznia 1968)
Olga Bończyk/Wiek

Ile dzieci ma Olga Bończyk?

Olga Bończyk nie chciała zostać matką Rozmowa zeszła też na temat macierzyństwa. 52-letnia aktorka nie doczekała się wszak pociechy. Okazuje się, że Bończyk nigdy nie planowała zostać matką i był to świadomy wybór gwiazdy. Nie żałowałam tego [braku dziecka – przyp.

Kto jest mężem Olgi Bończyk?

Od 2021 roku należy do kabaretu PanDemon. Przez 7 lat była żoną aktora Jacka Bończyka. Przez 2 lata – Tomasza Gorazdowskiego, dziennikarza radiowej Trójki. Zna język migowy (oboje jej rodzice byli niesłyszący).

Gdzie mieszkal Wodecki?

Winiary1982–2017
Zbigniew Wodecki/Miejsca zamieszkania

Gdzie leży Wodecki?

Cmentarz Rakowicki – Rektorat Kościoła Zmartwychwstania Pańskiego, Kraków, Polska
Zbigniew Wodecki/Miejsce pochówku
Grób Zbigniewa Wodeckiego znajduje się na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie (kwatera LXXV, rząd 32, miejsce 3, na pasie).

Na co zmarł Jan Kulczyk?

Zmarł 29 lipca 2015 w Wiedniu w Allgemeines Krankenhaus der Stadt Wien w wyniku powikłań po zabiegu kardiologicznym; został pochowany na cmentarzu Jeżyckim w Poznaniu, w rodzinnym grobowcu, w którym wcześniej pochowano jego ojca Henryka Kulczyka.