Kategorie:

Z kim walczy Mamed Khalidov?

Z kim będzie walczył Mamed Khalidov 2021?

Pojedynek Mamed Chalidow (tak w polskiej transkrypcji zapisujemy to nazwisko, a na potrzeby KSW stosowana jest transkrypcja angielska) kontra Roberto Soldić odbędzie się w sobotę 18 grudnia 2021 roku w hali Arena Gliwice na Górnym Śląsku. Będzie to walka wieczoru podczas gali KSW 65, która rozpocznie się o godz. 19:00.

Z kim ma walczy Mamed Khalidov?

19 grudnia 2021 po ponad roku przerwy powrócił do klatki podczas gali KSW 65, na walkę ze znanym ze swoich spektakularnych nokautów mistrzem niższej kategorii wagowej – Roberto Soldiciem, który wówczas domagał się walki o drugi pas.

Kto wygrał walkę Mamed Khalidov czy solić?

Roberto Soldić (20-3, 17 KO, 1 SUB) pokonał Mameda Khalidova (35-7-3, 15 KO, 16 SUB) przez KO w 2. rundzie i zdobywa pas kategorii średniej. Salahdine Parnasse (16-1-1, 2 KO, 5 SUB) pokonał Daniela Torresa (12-5, 6 KO, 1 SUB) jednogłośną decyzją sędziów i zdobywa pas kategorii piórkowej (50-45, 48-47, 49-46).

Z kim walczył Soldic?

4 września 2021 na KSW 63 przystąpił do drugiej obrony pasa mistrzowskiego w wadze półśredniej. Walkę zwyciężył przez TKO w 3. rundzie z Czechem Patrikiem Kinclem. 19 grudnia 2021 podczas gali KSW 65 skrzyżował rękawice z legendą oraz mistrzem KSW w wadze średniej – Mamedem Chalidowem.

Co się dzieje z Mamedem?

Mamed Khalidov przeszedł zabieg twarzoczaszki po ciężkim nokaucie z rąk Roberto Soldicia na gali KSW 65. Obrażenia urodzonego w Czeczenii zawodnika okazały się na tyle poważne, że mogą doprowadzić do zakończenia kariery 41-latka.

Kto wygral walke Khalidov?

Po prostu Mamed Khalidov ! Wygrana przez nokaut w 31 sekund, Khalidov nowym mistrzem KSW w wadze średniej! Lukas Balga and 30,783 others like this. Tej walki nie powinno być nie potrafiłbym obijać przyjaciela .

Jak się czuje Mamed po walce?

W poniedziałek współwłaściciel federacji KSW Maciej Kawulski potwierdził w rozmowie ze Sport.pl, że Mameda Chalidowa po sobotniej walce na KSW 65 czeka kilka zabiegów. – Chodzi o zapadnięty oczodół oraz złamany nos. Lekko dokucza mu tylko ból oka. Okazuje się, że prawdopodobnie nie miał nawet wstrząsu mózgu.

Kto wygrał walkę Mamed Soldić?

Roberto Soldić znokautował Mameda Khalidova i został podwójnym mistrzem KSW!

Kto wygrał Mamed czy Soldić?

Mamed Chalidow został znokautowany przez Roberto Soldicia w walce wieczoru podczas gali KSW 65 w Gliwicach. Legendarny zawodnik padł na matę po jednym z ciosów w stójce w drugiej rundzie i nie podnosił się przez kilka minut.

W jakiej wadze walczy Soldic?

Kategoria półśrednia
Roberto Soldić/Kategoria

Co z Mamedem Khalidov?

Khalidov podczas swojej ostatniej walki został znokautowany przez Roberto Soldicia. W efekcie musiał zostać zabrany do szpitala, gdzie przeprowadzono operację. Wygląda na to, że Khalidov nie zamierza jeszcze rezygnować z MMA. – Poczekam aż zagoją się moje kości, a potem wrócę do treningów.

Co z Mamedem po KSW 65?

„Taka siła, jakby go kopnął koń” Mamed Chalidow był zmuszony poddać się operacji po tym, jak został znokautowany przez Roberto Soldicia w drugiej rundzie walki wieczoru na gali KSW 65. Czeczenowi trzeba było wszczepić pod skórę metalową płytkę.

Co się dzieje z Khalidovem?

Podczas gali KSW 65 walka Mameda Khalidova z Roberto Soldiciem zakończyła się nokautem na mistrzu wagi średniej. Mamed zaraz po starciu trafił do szpitala, a dziś przeszedł zabieg związany z połamanymi kośćmi twarzoczaszki. Operacja przeprowadzona przez dr Michalika z Centrum Medycznego MML zakończyła się pomyślnie.

Gdzie ogladac KSW 56?

KSW 56 Materla vs Soldić: Transmisja będzie dostępna w PPV w ofercie dostawców usług telewizyjnych i stream online w ipla.tv i na kswtv.com. Transmisja KSW 56 rozpocznie się w sobotę 14 listopada o godz. 20:00.

Ile Mamed ma lat?

41 lat (17 lipca 1980)
Mamed Chalidow/Wiek

Jak się czuje Mamed Khalidov?

Khalidov ujawnił, jak się czuje. – Od operacji minęło trochę czasu i wygląda to bardzo dobrze. Mamy na dziś sytuację, w której zmiany, które wcześniej występowały, cofnęły nam się. Mamy rozwiązany problem jeśli chodzi o nos, zatoki, struktury kostne. Mamy dobrą odbudowę, dobre podparcie – powiedział.