Kategorie:

Z kim w związku jest Klaudia Halejcio?

Z kim związana jest Klaudia Halejcio?

Kim jest partner Klaudii Halejcio? Oskar Wojciechowski to biznesmen i właściciel kilku firm operujących w wielu branżach: od marketingu internetowego aż po motoryzację.

Z kim Klaudia Halejcio ma dziecko?

Klaudia Halejcio na początku czerwca urodziła córeczkę Nel. Doczekała się pierwszego dziecka z partnerem Oskarem, którego ukrywa w mediach społecznościowych.

Skąd Klaudia Halejcio ma pieniądze?

Klaudia Halejcio o kupnie domu: To za oszczędności z dzieciństwa. Aktorka wyjaśniała, że sprzedała mieszkanie, wzięła oszczędności „z dzieciństwa” i wraz z partnerem zrzucili się na dom. Aż trudno sobie wyobrazić, jaką kwotę musiała przez lata zgromadzić, żeby nie musieć zaciągać na ten cel kredytu.

Czy Klaudia Halejcio ma męża?

Klaudia Halejcio jest w szczęśliwym związku z przystojnym Oskarem. Niedawno para po raz pierwszy została rodzicami, a teraz świętuje kolejne piękne wydarzenie w swoim życiu – przeprowadzkę do nowego domu.

Czy Klaudia Halejcio ma rodzeństwo?

Para mieszka na warszawskim Ursynowie. Mają córkę Nel (ur. 2021). Jej siostra Monika mieszka obecnie w Norwegii.

Ile lat ma Klaudia Halejcio?

31 lat (13 września 1990)
Klaudia Halejcio/Wiek

Czym zajmuje się Klaudia Halejcio?

Choć mam dopiero 27 lat, można powiedzieć, że jestem weteranem marketingu internetowego. Pierwszy dochodowy biznes w sieci prowadziłem już w wieku 13 lat. Obecnie stoję na czele kilku dużych, prężnie rozwijających się spółek z obszarów social media, nowych technologii, platform e-commerce oraz branży finansowej.

Czym zajmuje się mąż El Dursi?

Partner Klaudii El Dursi jest prezesem w dużej firmie.

Czy Klaudia Halejcio ma siostrę?

Para mieszka na warszawskim Ursynowie. Mają córkę Nel (ur. 2021). Jej siostra Monika mieszka obecnie w Norwegii.

Czy Klaudia Halejcio i Patrycja Broniek to siostry?

Klaudia Halejcio – ciekawostki Jej przyjaciółką jest Patrycja Broniek, makijażystka, która pracuje m.in. przy „Pytaniu na śniadanie”. Są do siebie bardzo podobne. Na jednym ze zdjęć miały niemal identyczne ubrania, fachowy makijaż i podobne fryzury, co sprawiało, że wyglądały jak siostry bliźniaczki.

Ile Klaudia Halejcio ma lat?

31 lat (13 września 1990)
Klaudia Halejcio/Wiek

Czy Klaudia El Dursi ma męża?

Klaudia El Dursi na ściankach bez partnera Gwiazda TVN jest spełniona nie tylko zawodowo. Jest mamą dwójki dzieci – 11-letniego Dawida, który jest owocem poprzedniego związku oraz 6-letniego Jasia, którego ojcem jest Jacek Leszczyński. To właśnie z nim celebrytka pozostaje obecnie w szczęśliwym związku.

Z kim Klaudia El Dursi ma dzieci?

Prywatnie Klaudia jest w szczęśliwym związku z Jacka Leszczyńskiego i mamą dwóch synów: 11-letniego Dawida i 6-letniego Jasia. Starszy z chłopców to owoc związku El Dursi z byłym partnerem, z którym rozstała się tuż po porodzie.

Ile lat ma Klaudia El Dursi?

32 lata (28 lutego 1989)
Klaudia El Dursi/Wiek

Czy Klaudia Halejcio ma siostre?

Para mieszka na warszawskim Ursynowie. Mają córkę Nel (ur. 2021). Jej siostra Monika mieszka obecnie w Norwegii.

Czym zajmuje się mąż Klaudia El Dursi?

Partner Klaudii El Dursi jest prezesem w dużej firmie. Już wiadomo, czym zajmuje się przystojny Jacek. Klaudia El Dursi bardzo długo nie wypowiadała się na temat swojego związku. Od pewnego czasu coraz chętniej zabiera partnera na salony.