Kategorie:

Z kim w związku jest Julia Wieniawa?

Z kim obecnie jest Julia Wieniawa?

Teraz Julia Wieniawa spotyka się z aktorem Nikodemem Rozbickim. Ich uczucie narodziło się stosunkowo niedawno, choć znają się od lat. Julia Wieniawa zasłynęła w 2012 dzięki roli Pauli, dziewczyny Kuby z serialu „Rodzinka.pl”.

Czy Julia Wieniawa jest mężatką?

Julia Wieniawa-Narkiewicz otrzymała pytanie od internauty, dlaczego nosi dwa nazwiska. Gwiazda postanowiła odpowiedzieć i wyjaśnić całą sytuację, ponieważ już wcześniej podejrzewano, że dziewczyna jest mężatką. Okazało się jednak, że jej nazwiska są szlacheckie i należą do jej taty.

Z kim teraz jest Wieniawa?

W wakacje ubiegłego roku rozstała się z Aleksandrem Milwiwem-Baronem, z którym była wcześniej przez zaledwie kilka miesięcy. Najpoważniejsza dotychczas relacja łączyła ją z Antkiem Królikowskim, z którym tworzyła parę przez dwa lata. Jak pisze „Gala”, teraz aktorka już oficjalnie jest z Nikodemem Rozbickim.

Z kim jest Julia Wieniawa 2021?

Życie prywatne. Była związana z aktorem Antonim Królikowskim (2017–2018) i muzykiem Aleksandrem Milwiw-Baronem (2019). W listopadzie 2020 potwierdziła związek z aktorem Nikodemem Rozbickim.

Jak Wybila się Julia Wieniawa?

Na początku kariery występowała w Warsztatowej Akademii Musicalowej w Teatrze Muzycznym „Roma”. Popularność zyskała dzięki roli Pauliny w serialu ” Na dużym ekranie zadebiutowała w filmie w „Serce nie sługa”. Julia Wieniawa jest również wokalistką.

Ile rodzenstwa ma Julia Wieniawa?

Wiktoria ParzyszekJulia Wieniawa / Rodzeństwo

Ile lat ma siostra Julii Wieniawy?

Ma 17 lat i jest artystką Zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda siostra Julii Wieniawy? Ostatnio 17-letnia Wiktoria Parzyszek pojawiła się na Instagramie celebrytki.

Czy Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki?

Para aktorów Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki dzielą się radosną nowiną! Zostali rodzicami. Zdjęcia opublikowane na Instagramie nie pozostawiają wątpliwości, że zakochani są wniebowzięci i dumnie prezentują „owoc swojej miłości”…

Czy Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są razem?

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki razem Teraz jest już wszystko jasne! 22-latka kilka dni temu opublikowała na Instagramie nowy post, przy okazji zdradzając, ile trwa jej związek z Rozbickim. Okazuje się, że piosenkarka i aktor są ze sobą już od roku!

Jak Julia Wieniawa zostala aktorka?

Na początku kariery występowała w Warsztatowej Akademii Musicalowej w Teatrze Muzycznym „Roma”. Popularność zyskała dzięki roli Pauliny w serialu ” Na dużym ekranie zadebiutowała w filmie w „Serce nie sługa”. Julia Wieniawa jest również wokalistką.

Jak zaczynala Julia Wieniawa?

Jako aktorka debiutowała w występach scenicznych w Warsztatowej Akademii Musicalowej w Teatrze Muzycznym „Roma”. Jej znaczącymi rolami były postać Pauliny w serialu Rodzinka.pl (2013–2020) i Ady Michalskiej w serialu Zawsze warto (2019–2020).

Ile siostr ma Wieniawa?

Mało kto wie, że Julia Wieniawa ma trzy młodsze, przyrodnie siostry. Jedna z nich – Alicja, wkroczyła w tym roku w pełnoletność. Już kilka lat temu zadebiutowała w serialu Oko za oko. Młoda aktorka ma na swoim koncie również stałą rolę w hicie Polsatu Przyjaciółki.

Ile ma lat Wieniawa?

23 lata (23 grudnia 1998)Julia Wieniawa / Wiek

Czy Julia Wieniawa ma rodzeństwo?

Wiktoria ParzyszekJulia Wieniawa / Rodzeństwo

Ile lat ma Alicja Wieniawa?

Alicja obecnie ma 18 lat i już zaczęła rozwijać się w branży artystycznej. Mimo młodego wieku może pochwalić się naprawdę sporym portfolio aktorskim.

Ile lat ma Nikodem Rozbicki?

29 lat (4 czerwca 1992)Nikodem Rozbicki / Wiek