Kategorie:

Z kim w zwiazku jest Klaudia Halejcio?

Z kim związana jest Klaudia Halejcio?

Kim jest partner Klaudii Halejcio? Oskar Wojciechowski to biznesmen i właściciel kilku firm operujących w wielu branżach: od marketingu internetowego aż po motoryzację.

Z czego zyje Halejcio?

Klaudia Halejcio – partner, dom, dziecko Oskar Wojciechowski na swojej stronie internetowej pisze, że jest weteranem marketingu internetowego, a pierwszy dochodowy biznes w sieci prowadził już w wieku 13 lat.

Czy Klaudia Halejcio ma rodzenstwo?

Para mieszka na warszawskim Ursynowie. Mają córkę Nel (ur. 2021). Jej siostra Monika mieszka obecnie w Norwegii.

Czy Patrycja Broniek i Klaudia Halejcio to siostry?

Klaudia Halejcio ma siostrę, ale to nie ona pojawiła się na zdjęciu aktorki. „Sobowtór” gwiazdy „Hotelu 52” czy „Złotopolskich” to Patrycja Broniek, makijażystka pracująca m.in. przy „Pytaniu na śniadanie”.

Z kim ma dziecko Halejcio?

Klaudia Halejcio i jej partner Oscar zostaną rodzicami! Aktorka pochwaliła się w mediach społecznościowych szczęśliwą nowiną.

Ile lat ma Klaudia Halejcio?

31 lat (13 września 1990)Klaudia Halejcio / Wiek

Czym zajmuje się Klaudia Halejcio?

Choć mam dopiero 27 lat, można powiedzieć, że jestem weteranem marketingu internetowego. Pierwszy dochodowy biznes w sieci prowadziłem już w wieku 13 lat. Obecnie stoję na czele kilku dużych, prężnie rozwijających się spółek z obszarów social media, nowych technologii, platform e-commerce oraz branży finansowej.

Gdzie urodzila się Klaudia Halejcio?

13 września 1990 31 lat, Warszawa, PolskaKlaudia Halejcio / Data i miejsce urodzenia

Czy Klaudia Halejcio ma chlopaka?

Klaudia Halejcio i jej partner Oscar zostaną rodzicami! Aktorka pochwaliła się w mediach społecznościowych szczęśliwą nowiną. A kim jest jej ukochany, a także szczęśliwy przyszły tata, Oskar? Poznajcie szczegóły ich miłości!

Ile dzieci ma Klaudia Halejcio?

Klaudia Halejcio w czerwcu 2021 roku została mamą. Aktorka wraz z partnerem powitała na świecie córeczkę Nel.

Jak ma na imię dziecko Halejcio?

Aktorka w rozmowie z „Party” powiedziała: „W końcu je znalazłam. Nasza córka będzie mieć na imię Nel. Nie znamy nikogo, kto by się tak nazywał, a moja mama przyznała, że nawet do szkoły, w której pracuje, nigdy nie chodziła żadna Nel” – powiedziała gwiazda.

Ile Klaudia Halejcio ma lat?

31 lat (13 września 1990)Klaudia Halejcio / Wiek

Kiedy urodzila Halejcio?

13 września 1990 31 latKlaudia Halejcio / Data urodzenia

Ile waży Klaudia Halejcio?

Ponadto aktorka chętnie publikuje zdjęcia, eksponując swoje krągłości, a także dzieli się z internautami swoim życiem. Tak było i ostatnio, kiedy gwiazda postanowiła zdradzić swoją wagę. Okazuje się, że Klaudia Halejcio będąc w 31. tygodniu ciąży waży 70,1 kg.

Ile lat ma aktorka Klaudia Halejcio?

31 lat (13 września 1990)Klaudia Halejcio / Wiek

Ile lat ma Halejcio?

31 lat (13 września 1990)Klaudia Halejcio / Wiek