Kategorie:

Z kim przegrala Jędrzejczyk?

Z kim walczy Joanna Jędrzejczyk?

7 marca 2022 roku minie dokładnie dwa lat od ostatniej walki polskiej wojowniczki, Joanny Jędrzejczyk. „JJ” przegrała wówczas przez decyzję z Weili Zhang. Teraz wyznała, że otrzymała ofertę z KSW, choć wciąż ma szanse na rewanż z Chinką pod sztandarem UFC. Sensacyjna decyzja Artura Szpilki.

Czy Joanna Jędrzejczyk zakończyła karierę?

Jak się okazało, była to ostatnia walka Gadelhi w karierze. 33-letnia zawodniczka postanowiła zakończyć karierę. Zdradziła wstrząsające szczegóły, które stoją za tą decyzją.

Skąd pochodzi Joanna Jędrzejczyk?

Olsztyn, PolskaJoanna Jędrzejczyk / Miejsce urodzeniaOlsztyn – miasto na prawach powiatu, stolica województwa warmińsko-mazurskiego, siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i greckokatolickiej eparchii olsztyńsko-gdańskiej. Wikipedia

Czy Joanna Jędrzejczyk ma rodzeństwo?

Katarzyna JędrzejczykJoanna Jędrzejczyk / Rodzeństwo

Czy Joanna Jędrzejczyk ma męża?

W 2015 zaręczyła się z byłym piłkarzem Huraganu Morąg, Przemysławem Butą.

Kiedy walka Jędrzejczyk?

Zapytana o termin, w jakim fani mogliby zobaczyć ją znów w oktagonie, Jędrzejczyk podaje pierwszy kwartał 2022 roku.

Gdzie się urodziła Joanna Jędrzejczyk?

18 sierpnia 1987 34 lata, Olsztyn, PolskaJoanna Jędrzejczyk / Data i miejsce urodzenia

Kim z zawodu jest Joanna Jędrzejczyk?

Zawodnik mieszanych sztuk walki
kickboxer
Joanna Jędrzejczyk/Zawody

Czy Jędrzejczyk ma syna?

Polska zawodniczka MMA wykorzystuje ostatnie słoneczne dni, czym pochwaliła się w portalach społecznościowych. Wywołała od razu żywą reakcję fanów. Joanna Jędrzejczyk wrzuciła na Instagram fotkę, na której spaceruje z wózkiem dziecięcym. … To nie jej wózek i nie jej dziecko.

Kto jest mężem Joanny Jędrzejczyk?

W 2015 zaręczyła się z byłym piłkarzem Huraganu Morąg, Przemysławem Butą.

Czy Joanna Jędrzejczyk ma dziecko?

Wywołała od razu żywą reakcję fanów. Joanna Jędrzejczyk wrzuciła na Instagram fotkę, na której spaceruje z wózkiem dziecięcym. Fani zaczęli się zastanawiać, kiedy nasza zawodniczka była w ciąży i czy już urodziła. … To nie jej wózek i nie jej dziecko.

Gdzie walczy Jedrzejczyk?

Portal „Dama de Ferro” poinformował, że ma zmierzyć się z Xiaonan. Potwierdził to Massami, dodając, że do starcia ma dojść 24 kwietnia w Singapurze, podczas gali UFC 261. Xiaonan mogła utkwić w pamięci polskich kibiców po ubiegłorocznej walce z Kowalkiewicz. Polka przegrała, narażając przy tym zdrowie.

Ile razy Jedrzejczyk Obronila pas?

Joanna Jędrzejczyk wciąż niepokonana w MMA. Polka pokonała w Dallas na gali UFC 211 Brazylijkę Jessicę Andradę.

Ile ma lat Joanna Jędrzejczak?

34 lata (18 sierpnia 1987)Joanna Jędrzejczyk / Wiek

Gdzie trenuję Joanna Jędrzejczyk?

Od ponad miesiąca jestem już w mocnym trybie treningowym, trenuję dwa razy dziennie. W pierwszym tygodniu przyszłego roku wylatuję do ATT na Florydzie, gdzie będę przygotowywała się do kolejnego pojedynku – powiedziała w rozmowie dla TVPSPORT.PL.

Czym zajmuje się Joanna Jędrzejczyk?

Joanna Jędrzejczyk (ur. 18 sierpnia 1987 w Olsztynie) – zawodniczka z Olsztyna uprawiająca muay thai, kick-boxing oraz mieszane sztuki walki (MMA). Sześciokrotna mistrzyni świata, czterokrotna mistrzyni Europy oraz pięciokrotna mistrzyni Polski w muay thai.