Kategorie:

Z kim najlepiej dogada się Wodnik?

Z kim nie lubi się Wodnik?

Z pewnością nie zainteresuje Wodnika przeciętny chłopak czy dziewczyna z sąsiedztwa. On jest ekscentrykiem i szuka kogoś naprawdę nietuzinkowego. Wygląd zewnętrzny nie jest dla niego najważniejszy, choć lubi ładnych ludzi. … Wodnik nie umówi się z kimś, kto na tle innych osób wygląda przeciętnie.

Do kogo najbardziej pasuje Wodnik?

Najlepszymi partnerami dla wodnika będą zodiakalne wagi i bliźnięta. O dziwo, świetnie dogada się także z drugim wodnikiem, który będzie dzielił jego pasje. Niezbyt udane związki wodnik zbuduje z zodiakalnym panną i strzelcem. W szczególności jednak powinien unikać byka i barana.

Czy Wodnik z Wodnikiem się dogadają?

Kiedy dwa Wodniki się w sobie zakochają, mamy do czynienia z parą szlachetną, idealistyczną, działającą na rzecz społeczeństwa. Wodniki to bratnie dusze, które poświęcą się dla ludzkości. Wszystko – nawet swoją miłość – podporządkują poprawie losu innych ludzi. To prawdziwy ewenement na skalę światową.

Do kogo pasuje kobieta Wodnik?

Kobieta spod znaku Wodnika ma nietypowy charakter. Według horoskopu partnerskiego największe szanse na związek ma z Wagą, Bliźniętami i Lwem.

Czego nie lubi Wodnik?

Przy Wodniku unikaj… Ingerowania w ich sprawy. Zapomnij o zrobieniu czegoś za nich. Niejedna „Zosia samosia” jest właśnie Wodnikiem.

Jak wytrzymac z Wodnikiem?

Dobra rada: Nie pocieszaj, tylko chwal! Wodnik potrzebuje ciepłych słów i czasami dobrej imprezy, na którą trzeba go raz na jakiś czas wyciągnąć, choćby zapierał się rękami i nogami.

Co sprzyja wodnikowi?

Prawdziwym paliwem do życia dla Pana Wodnika są poglądy oraz duchowość. Mężczyźni urodzeni w tym znaku po prostu muszą w coś wierzyć by żyć, i w żadnym wypadku nie chodzi tutaj o dewocję, czy praktyki religijne. Wodnik musi pozostać wierny swoim poglądom, aby szanować siebie i mieć do siebie dobry stosunek.

Z kim powinien być blizniak?

Bliźnięta. Są niezwykle ciekawe świata, nie można im odmówić bystrości i inteligencji. … Najbardziej dopasowany partner dla Bliźniąt to Baran, Lew, Waga i Wodnik.

Czy rąk i Wodnik pasuja do siebie?

Rak i Wodnik – zgodność W większości przypadków Rak i Wodnik nie są zwyczajną parą. Ten związek może być stresujący dla Raka, ponieważ brakuje w nim intymności. Z drugiej strony, oboje lubią uczyć się nowych rzeczy, więc istnieje szansa na porozumienie i podjęcie próby zbudowania czegoś naprawdę pięknego.

Czy Waga i Wodnik pasuja do siebie?

Waga i Wodnik wiążą miłość z poszerzaniem wiedzy. Budując związek, łączą się nie tylko emocjonalnie, ale również na bardzo wysokim poziomie intelektualnym. Oboje kochają sztukę, ludzi i szeroko pojętą kulturę. Nie będą się więc wzajemnie ograniczać.

Jakie dziewczyny lubi Wodnik?

Wodnik lubi kobiety, które chętnie wyrażają swoje poglądy i biorą udział w dyskusji. Zwróci uwagę na kogoś, kto w towarzystwie nie boi się odezwać. Nie chodzi mu jednak o to, by jego przyszła partnerka wszystkich przekrzykiwała i za wszelką cenę zwracała na siebie uwagę.

Co wkurza Wodnika?

Wodniki nie lubią tego, co już znają, i denerwuje je stanie w miejscu. Ryby złości dyscyplina, wymagania i rygory, jak jest zbyt sztywno i urzędowo i jak im ktoś zbyt wiele narzuca. Oburza je, że komuś dzieje się krzywda. Boją się, że coś złego się stanie…

Co można powiedziec o Wodniku?

Jeśli urodziłaś się pomiędzy 21 stycznia a 19 lutego, musisz to przeczytać!

  • Jesteś prawdziwą altruistką …
  • Masz silną potrzebę wolności. …
  • Jesteś bardzo tolerancyjna. …
  • Jesteś bardzo towarzyska. …
  • Jesteś trochę zamknięta. …
  • Jesteś dobroduszna. …
  • Masz szerokie zainteresowania. …
  • Nie lubisz stać z boku.

Czy Lew i Wodnik pasują do siebie?

Lwu i Wodnikowi nigdy nie zabraknie pomysłów. Problem w tym, że ta dwójka jest świetną parą tylko w przypadku przyjaźni lub współpracy zawodowej. W miłości nie za bardzo do siebie pasują. Wodnik jest znakiem powietrznym, a Lew ognistym.

Jak obraża się Wodnik?

Wodnik to znak powietrzny i stały, a więc piekielnie inteligentny i bardzo uparty. Nazywany jest buntownikiem zodiaku, bo wszystko chce robić po swojemu. Za nic ma reguły, zawsze znajdzie słaby punkt, zwali z piedestału każdy autorytet. Bo tak naprawdę to on chciałby rządzić światem.

Jak Wodnik okazuje zainteresowanie?

Pierwszą oznaką zainteresowania ze strony Wodnika jest to, że nie umyka mu żaden, nawet najdrobniejszy szczegół dotyczący jego wybranki. Zapamiętuje wszystkie informacje i gromadzi je w głowie, by móc jak najlepiej ją poznać.