Kategorie:

Z kim mieszka Nitro?

W jakim kraju mieszka Nitro?

Mieszkający większość swojego życia w Hiszpanii Sergiusz Górski, szerszej publiczności znany jest jako Nitro. Mimo, że nagrywa z tak daleka, wciąż jest blisko z polskimi fanami. Na swoim kanale prezentuje treści gamingowe, ale także rozrywkowe.

Ile lat ma dziewczyna Nitro?

Dzisiaj Sanderka obchodzi 18naste urodziny!

Czy Nitro ma syna i żonę?

Dzisiaj, Sergiusz postanowił publicznie zmierzyć się z oskarżeniem, jakoby zmusił swoją dziewczynę do aborcji. Twórca przyznał, że ma syna Nikodema, ale nie zamierza wykorzystywać go do promowania swojej osoby.

Czy Nitro ma żonę?

Tak serce Nitro jest już zajęte, a jego wybranką jest blondynka Sandra, którą śmiało znajdziecie na Instagramie pod nickiem @slythi. Co ciekawe, chłopak oświadczył się jej 13 lutego tego roku, a Sandra odpowiedziała mu TAK.

W jakim kraju mieszka NitroZyniak?

NASZE NOWE MIESZKANIE we WROCŁAWIU!

Czy Nitro jest z Hiszpanii?

Jak dobrze wiecie, NitroZyniak mieszka w Hiszpanii, sympatyzuje się Realem Madryt. Oprócz śmiesznych rozmów telefonicznych z których słynie, nagrywa też serie z FIFY.

Jak się nazywa dziewczyna Nitro?

sandra (@slythi) • Instagram photos and videos.

Ile lat ma Nikodem od Nitro?

W sieci można dotrzeć do informacji, że twórca internetowy urodził się 22 czerwca 1995 roku. W związku z tym, w tym roku skończył 26 lat. Co ciekawe, przez długi czas mieszkał w Hiszpanii, co pozwoliło mu opanować język hiszpański. Na chwilę obecną mieszka we Wrocławiu.

Czy Nitro ma ojca?

To chłopczyk, z którym zrobiłem sobie zdjęcie. Wchodzę w jego profil i widzę, że ma otagowanego tatę…” – w tym samym momencie Nitro pokazał, że ojcem dziecka jest Łukasz Płoszajski, którego chwilę wcześniej oglądał. Poniżej można zobaczyć film, na którym streamer opowiada o całej historii: Video Player is loading.

Czy Nikodem to syn Sandry?

Okazuje się, że Sergiusz od kilku już lat jest związany z Sandrą. Kobieta także działa w sieci i jest aktywna w mediach społecznościowych. W 2020 roku mężczyzna poprosił ją o rękę. Para doczekała się syna Nikodema, którego czasem można zobaczyć na filmach youtubera.

Jak ma na imię Nitro?

Sergiusz Górski (@thenitrozyniak)

Gdzie w Hiszpanii mieszka Nitro?

Wczoraj na kanale Nitrozyniaka pojawił się Challenge, który polegał na graniu w FIFE 15 przy równoczesnym komentarzu w języku hiszpańskim. Jak dobrze wiecie, NitroZyniak mieszka w Hiszpanii, sympatyzuje się Realem Madryt.

Gdzie mieszka Isamu 2020?

IsAmUxPompa to jeden z najpopularniejszych w Polsce YouTuberów, śledzi go 1,7 mln ludzi. W rzeczywistości nazywa się Szymon K., ma 33 lata i mieszka w Środzie Wielkopolskiej.

Ile lat ma Sergiusz Górski?

Wiele osób zastanawia się, ile lat ma popularny Nitro. W sieci można dotrzeć do informacji, że twórca internetowy urodził się 22 czerwca 1995 roku. W związku z tym, w tym roku skończył 26 lat.

Jak ma na imię Thenitrozyniak?

Sergiusz Górski (@thenitrozyniak)

Kim jest Nitro?

Nitrozyniak, a właściwie jego imię i nazwisko to Sergiusz Górski aka Nitro, to bardzo znany polski jutuber, jeden z najpopularniejszych streamerów esportu. Dużą część życia spędził w Hiszpanii, skąd początkowo nagrywał swoje filmy na Youtube.