Kategorie:

Z kim jest w związku Kinga Rusin?

Z kim jest związana Kinga Rusin?

Kinga Rusin i Marek Kujawa – nietypowy początek znajomości.

Czy Kinga Rusin jest w związku?

W większości rozmów z dziennikarzami King Rusin pytana jest o życie prywatne. Była gwiazda „Dzień dobry TVN” od lat pozostaje w szczęśliwym związku z Markiem Kujawą, z którym chętnie pokazuje się na imprezach branżowych z udziałem fotoreporterów.

Kim jest Marek Kujawa partner Rusin?

Marek Kujawa to warszawski adwokat z 20 letnim doświadczeniem. Media poznały go w 2010 roku, kiedy związał się ze znaną dziennikarką Kingą Rusin. Razem, nieprzerwanie od tamtej pory, tworzą szczęśliwy związek. W Warszawie prowadzi rodzinną kancelarię Marek Kujawa i Partnerzy.

Czy Kinga Rusin ma dzieci?

Iga Lis
Pola Lis
Kinga Rusin/Dzieci

Jaki program prowadzi Kinga Rusin?

Kinga od samego początku współtworzyła „Dzień Dobry TVN”. Dziękujemy jej za te 15 fantastycznych lat wspólnej pracy. Jest naszą wspaniałą gwiazdą, związaną ze stacją od początku jej istnienia.

W jakim wieku jest Kinga Rusin?

50 lat (9 marca 1971)Kinga Rusin / Wiek

Ile lat ma Marek Kujawa?

Poznali się osiem lat temu na greckiej wyspie Rodos i od tamtej pory są parą. Kinga Rusin (47 l.) i Marek Kujawa (44 l.) właśnie wybrali się w sentymentalną podróż, a towarzyszył im specjalny gość!

Jak ma na imię córka Kingi Rusin?

Iga Lis
Pola Lis
Kinga Rusin/Córki

Czym się zajmuje Kinga Rusin?

Kinga Rusin prowadzi biznes z dala od Polski Dziennikarka, która z programem była związana przez 15 lat, postanowiła zająć się prowadzeniem własnego biznesu – od kilku lat ma swoją markę kosmetyków naturalnych. To umożliwia jej teraz spełnianie kolejnych marzeń, już niezwiązanych z telewizją.

Kto dzisiaj prowadzi program Dzień dobry TVN?

Dzień Dobry TVN” – prowadzący W tygodniu program prowadzą: Anna Kalczyńska-Maciejowska z Andrzejem Sołtysikiem oraz Dorota Wellman i Marcin Prokop. W weekendy „dzień dobry” mówią: Magda Mołek i Marcin Meller oraz Kinga Rusin z Piotrem Kraśko.

Ile lat ma Kinga Preis?

50 lat (31 sierpnia 1971)Kinga Preis / Wiek

Kiedy urodziła się Kinga Rusin?

9 marca 1971 50 latKinga Rusin / Data urodzenia

Ile lat ma Pola Lis?

26 lat (1996)Pola Lis / Wiek

Jak mają na imię córki Lisa?

Iga Lis
Pola Lis
Tomasz Lis/Córki

Co robia córki Kingi Rusin?

Iga Lis to córka Kingi Rusin oraz Tomasza Lisa, która niedawno skończyła 21 lat. W młodości próbowała swoich sił na modowych wybiegach, jednak od jakiegoś czasu sławę przynosi jej bycie partnerką sławnego muzyka Taco Hemingwaya. Aktualnie para mieszka w Londynie, gdzie Iga Lis studiuje.

Ile ma lat Kinga Rusin?

50 lat (9 marca 1971)Kinga Rusin / Wiek