Kategorie:

Z kim jest obecnie Hanna Lis?

Z kim jest teraz Hanna Lis?

Ze związku z przedsiębiorcą Jackiem Kozińskim ma dwie córki, Julię (ur. 1999) i Annę (ur. 2001).

Z kim ma dzieci Hanna Lis?

Julia Kozińska
Anna Kozińska
Hanna Lis/Dzieci

Czy Tomasz Lis jest żonaty?

W 1994 Tomasz Lis ożenił się z dziennikarką Kingą Rusin, z którą ma dwie córki: 25-letnią Polę i młodszą o 4 lata Igę. Para rozwiodła się w 2006 roku, a rok później dziennikarz poślubił Hannę Smoktunowicz.

Ile lat ma Anna Lis?

51 lat (13 maja 1970)Hanna Lis / Wiek

Co robi teraz Robert Smoktunowicz?

Robert Maciej Smoktunowicz (ur. 30 stycznia 1962 w Warszawie) – polski prawnik i polityk, adwokat, senator V i VI kadencji.

Co teraz robi Tomasz Lis?

Tomasz Lis w szpitalu. Obecnie przebywa na oddziale intensywnej terapii.

Co robią córki Hanny Lis?

Data utworzenia: 28 września 2021, 19:46. Anna Kozińska stara się zrobić karierę w modelingu. Córka dziennikarki Hanny Lis i biznesmena Jacka Kozińskiego w mediach społecznościowych publikuje artystyczne i zmysłowe kadry, które mają jej w tym pomóc.

Gdzie mieszka Tomasz Lis?

W lipcu, po ponad roku od wybuchu pandemii, dziennikarka zdecydowała się spełnić swoje marzenie o „szybkiej wyprowadzce z centrum Warszawy”. Po latach mieszkania na Powiślu prezenterka przeniosła się na obrzeża miasta. Nowy apartament Hannie Lis pomagali urządzić spece od aranżacji wnętrz.

Ile żon miał Tomasz Lis?

Dwukrotnie żonaty, ma dwie córki. Dowiedz się wszystkiego o rodzinie Tomasza Lisa, żonach i dzieciach. Tomasz Lis urodził się w Zielonej Górze, tam też skończył liceum.

Na co choruje Lis Tomasz?

Tomasz Lis w 2019 roku niespodziewanie dostał udaru. Chociaż dziennikarz dbał o kondycję fizyczną, nie ustrzegł się przed problemami zdrowotnymi. Tempo życia sprawiło, że dwukrotnie miał udar mózgu. Pierwszy do dziś pozostał traumą.

Ile ma wzrostu Hanna Lis?

1,7 mHanna Lis / Wzrost

Ile waży Hanna Lis?

Jak odżywia się Hanna Lis? Dziennikarka ma 170 cm wzrostu i warzy tylko… 52 kilogramy!

Czy Hanna Lis mieszka z mężem?

Hanna Lis była dwukrotnie zamężna. Jej pierwszym mężem był prawnik i polityk Robert Smoktunowicz. … Nie wiadomo jednak, ile prawdy jest w tych spekulacjach, bowiem ani Hanna, ani Tomasz nigdy się do nich nie odnieśli. Obecnie mama dwóch córek skupia się przede wszystkim na sobie.

Co się dzieje z Lisem?

Tomasz Lis przeszedł drugi udar W 2019 roku, w drodze na wywiad, doznał kolejnego w swoim życiu udaru. Szczęście w nieszczęściu, że wówczas były w pobliżu osoby, które szybko zorientowały się, co się dzieje i wezwały pogotowie.

Jak nazywa się żona Tomasza Lisa?

Hanna Lisod 2007
Kinga Rusinod 1994 do 2006
Tomasz Lis/Żona

Co robia córki Kingi Rusin?

Iga Lis to córka Kingi Rusin oraz Tomasza Lisa, która niedawno skończyła 21 lat. W młodości próbowała swoich sił na modowych wybiegach, jednak od jakiegoś czasu sławę przynosi jej bycie partnerką sławnego muzyka Taco Hemingwaya. Aktualnie para mieszka w Londynie, gdzie Iga Lis studiuje.