Kategorie:

Z kim jest Natalia z Hotelu Paradise 3?

Z kim jest teraz Natalia z Hotelu Paradise?

Po zakończeniu programu Nathalia i Marcin odbyli długą rozmowę, podczas której ustalili, że dalej mają się ku sobie i być może spróbują odbudować relację. Fotomodelka spotkała się również ze swoją konkurentką, która przeprosiła ją za to, co wyszło podczas programu.

Z kim jest Nathalia?

Nathalia z „Hotelu Paradise” jest w związku z Kamilem z drugiej edycji programu. Już nie ukrywają łączącego ich uczucia. Nathalia Fok była uczestniczką trzeciej edycji „Hotelu Paradise”.

Z kim jest Natalia po programie?

Przypomnijmy, że tuż przed odpadnięciem z show uczestniczka związała się z Mateuszem i nie ukrywała, że mężczyzna wpadł jej w oko. Na obecnym etapie programu on jest jednak z Vanessą. Więcej o: instagram.

Skąd pochodzi Natalia z Hotelu Paradise?

Natalia o ksywce „Nana” ma 19 lat i dzieli życie na dwa miasta – Gdynię oraz Warszawę. Mimo młodego wieku ma za sobą już trzy związki, w tym jeden poważniejszy. Jak sama twierdzi jest długodystansowcem. Egzotyczna uroda Natalii to kwestia polsko-kongijskich korzeni.

Co z Kamilem z Hotelu Paradise?

Przypomnijmy, że w Hotelu Paradise Kamil był w parze z Julią, a Nathalia obecnie próbuje tworzyć związek z Marcinem, choć ostatnio ma poważną konkurencję w postaci pięknej Białorusinki, Kary.

Co robi Natalia z Hotelu Paradise?

Nathalia Fok popularność zyskała dzięki udziałowi w programie stacji TVN „Hotel Paradise„. Niestety nie znalazła w nim prawdziwej miłości. W show została okrutnie potraktowana przez swojego partnera. Teraz dziewczyna jest influencerką pełną parą, znalazła mężczyznę swoich snów i razem ubierają pierwszą choinkę w życiu.

Co się stało z Natalią w Hotelu Paradise?

Jedną z osób, która niespodziewanie musiała opuścić hotel była Natalia. Dziewczyna początkowo tworzyła parę z Darkiem, ale po fali uszczypliwości i niedomówień musieli się rozstać. Dziewczyna na swojego partnera wybrała Mateusza.

Czy Nathalia i Marcin są razem?

Mężczyzna zauroczył się Białorusinką, a jeszcze kilka dni wcześniej był z inną uczestniczką, Natalią. Kiedy ta odpadła z programu, Marcin postanowił na dobre rozwijać swoją znajomość z Karą. Wciąż są razem, zamieszkali ze sobą i wyglądają na szczęśliwych.

Czy Marcin i Natalia z Hotelu Paradise?

To koniec związku Marcina i Nathalii z „Hotelu Paradise„. Uczestniczka skomentowała jego zdradę! Nathalia i Marcin byli jedną z najmocniejszych par w „Hotelu Paradise„. Gdy Nathalia odpadła, Marcin poszedł na całość z Karą i jak się dziś okazało, to definitywnie zniszczyło jego relację z Fok.

Czym zajmuje się Natalia z Hotelu Paradise?

Indywidualistka, perfekcjonistka i pedantka. Absolwentka kosmetologii i tancerka. Przez 16 lat trenowała taniec towarzyski. Dziś prowadzi agencję tancerek, gra w spotach reklamowych, teledyskach oraz pracuje jako modelka.

Czy Nathalia Fok jest z Kamilem?

Nathalia Fok jest w związku z Kamilem Piórkowskim – uczestnikiem poprzedniego sezonu randkowego reality show Siódemki. Tancerka z trzeciej edycji „Hotelu Paradise” i właściciel agencji hostess już nie ukrywają łączącego ich uczucia.

Co robi Julia z Hotelu Paradise?

Julia z „Hotelu Paradise” nago na Instagramie Nowa uczestniczka „Hotelu Paradise” swoją przyszłość wiąże z kosmetologią, choć nie ukrywa także, że „ciągnie ją w kierunku aktorstwa”. Skrodzkiej zdarza się także pozować przed obiektywem aparatu w roli modelki.

Gdzie mieszka Natalia z Hotelu Paradise?

Natalia Ostrowska – wiek, praca, zainteresowania Na tę chwilę wiemy, że uczestniczka najnowszej edycji „Hotelu Paradise” ma 26 lat, więc najpewniej reprezentować będzie starszą grupę singli, którzy zamieszkali na wyspie. Na co dzień mieszka we Wrocławiu i zajmuje się stylizacją paznokci.

Czy Natalia odpadla z Hotelu Paradise?

Hotel Paradise 4. Z programu odpadły dwie osoby, Wiktoria i Natalia.

Czy Natalia odpadła z Hotelu Paradise?

Hotel Paradise„: Natalia komentuje odejście z programu i wojnę z Wiktorią … Natalia z „Hotelu Paradise” podczas relacji na InstaStories zdradziła, co czuła, kiedy odpadła z programu i czy dziś żałuje swojego zachowania.

Czy kara i Marcin są razem po programie?

Wszystko się wydało Chociaż fani programu nie do końca wierzyli, że relacja Kary i Marcina przetrwa próbę czasu to dziś wiemy, już, że zakochani wciąż są razem, a uczucie w ich związku kwitnie w najlepsze. Dziś fani „Hotelu Paradise” mogą śledzić dalsze losy pary za pośrednictwem mediów społecznościowych.