Kategorie:

Z jakiej rodziny pochodzi Anna Lewandowska?

Z jakiego miasta pochodzi Anna Lewandowska?

Urodziła się 7 września 1988 w Łodzi jako córka Marii i Bogdana Stachurskich, kostiumografki i producentki zewnętrznej TVP oraz operatora filmowego. Nie utrzymuje kontaktu z ojcem, który odszedł od rodziny w 2000. Ma młodszego o dwa lata brata Piotra, absolwenta warszawskiej ASP.

Gdzie urodziła się Anna Lewandowska?

7 września 1988 33 lata, Łódź, Polska
Anna Lewandowska/Data i miejsce urodzenia

Jakiego wyznania jest Anna Lewandowska?

Jej słowa, oczywiście, odnosiły się też do jej męża. Robert już lata temu wziął udział w akcji „Nie wstydzę się Chrystusa”. Grzmiał wtenczas: Jestem katolikiem i nie wstydzę się Jezusa ani swojej wiary.

Jakie wyksztalcenie ma Anna Lewandowska?

Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie2012
Anna Lewandowska/Wykształcenie

Co uprawiała Anna Lewandowska?

Anna Maria Lewandowska (z domu Stachurska) – polska zawodniczka karate KK Pruszków, reprezentantka kraju w karate tradycyjnym, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, specjalistka od żywienia, trener personalny, dietetyk. Wielokrotna medalistka mistrzostw świata, Europy i Polski.

W jakim domu mieszka Robert Lewandowski?

Warszawa
MonachiumMazury
Robert Lewandowski/Miejsca zamieszkania

Jak urodziła Anna Lewandowska?

Anna Lewandowska urodziła w prywatnej klinice Trenerka zdecydowała się na poród w tym samym szpitalu co trzy lata temu. Lewandowscy wybrali monachijski luksusowy szpital, mimo że poród Klary wspominają boleśnie.

Kiedy urodziła Anna Lewandowska?

7 września 1988 33 lata
Anna Lewandowska/Data urodzenia

Czy Robert Lewandowski chodzi do kościoła?

Zapytana, czy jest osobą wierzącą, odpowiedziała krótkim „tak”. … Ale tak, jesteśmy osobami wierzącymi. Jestem wychowana w religijnym duchu. W tradycyjnej rodzinie, gdzie co niedzielę chodziło się do kościoła.

Jakie studia ma Anna Lewandowska?

Anna Lewandowska jest absolwentką warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego i studiów podyplomowych. W 2013 r. obroniła pracę magisterską. Z wykształcenia jest menedżerem sportu oraz specjalistką do spraw żywienia.

Ile cm wzrostu ma Anna Lewandowska?

1,68 m
Anna Lewandowska/Wzrost

W jakim wieku jest Anna Lewandowska?

33 lata (7 września 1988)
Anna Lewandowska/Wiek

Ile dzieci ma Anna Lewandowska?

Anna Lewandowska jest dziś szczęśliwą mamą dwóch córeczek – Klary i Laury. Zdjęcia dziewczynek często pojawiają się w social mediach, gdzie fani trenerki mają okazję podziwiać, jak spędza z nimi czas. Ania Lewandowska po każdej ciąży rzucała się w wir obowiązków i motywowała fanki do rozwoju i dbania o siebie.

Pod jakim adresem mieszka Robert Lewandowski?

Robert Lewandowski ma swoje mieszkanie w Warszawie. Piłkarz, który strzelił najwięcej goli dla reprezentacji Polski, wprowadził się do apartamentu przy ulicy Złota 44. Zobacz, jak wygląda jego mieszkanie. Lewandowski zamieszkał w jednym z 287 apartamentów, które znajdują się w Złotej.

Gdzie mieszka Anna Lewandowski?

Warszawa
MonachiumStanclewo
Anna Lewandowska/Miejsca zamieszkania

Czy Anna Lewandowska urodziła naturalnie?

Pierwszy niestety był traumatyczny. Był to poród naturalny, mimo wskazań do cesarskiego cięcia. Anna Lewandowska urodziła drugą córkę, Laurę, 6 maja. 17 dni po porodzie opublikowała na swoim blogu hpba.pl obszerny wpis o tym, jak wyglądały oba porody i jak podczas ciąży i porodu właśnie, pomogły jej regularne treningi.