Kategorie:

Z jakiego kraju jest firma Hoffen?

Z jakiego kraju pochodzi firma Hoffen?

Jerónimo Martins SGPS, S.A. Jerónimo Martins SGPS, S.A. Jerónimo Martins SGPS, S.A. Jerónimo Martins SGPS, S.A. – portugalskie przedsiębiorstwo będące właścicielem między innymi sieci handlowej Biedronka.

Kto jest producentem Hoffen?

Marka Hoffen to nasz najnowszy podopieczny z portfolio Jeronimo Martins. Uroda i funkcjonalność sprzętów dla domu dostępnych w sklepach sieci Biedronka czyni je niezwykle wdzięcznym przedmiotem działań komunikacyjnych.

Co to za marką Hoffen?

Hoffen, czyli AGD z Biedronki, sygnuje swoją marką różnorodny sprzęt kuchenny. W ofercie znajdują się zarówno drobne akcesoria – np. blender ręczny, opiekacz do kanapek, toster czy mikser – jak i bardziej zaawansowane technologicznie produkty.

Kto produkuje Bonitki?

Co jeszcze warto wiedzieć o marce Bonitki? Ciastka te prawdopodobnie produkowane są przez firmę Spomet Sp. j. z siedzibą w Bielsku Białej.

Jak sprawdzic czy dany produkt jest w Biedronce?

Aby uzyskać taką informację, należy wpisać na stronie internetowej adres „swojego” marketu. Po jego znalezieniu pokazuje się lokalizacja danego sklepu Biedronka, godziny otwarcia oraz oznaczenia, jakie produkty są dostępne w tej placówce.

Gdzie kupić produkty Smukee?

SMUKEE – Marka oferująca produkty wyposażenia domowego, dostępne w sklepach sieci Biedronka.

Kto produkuje marki wlasne?

Kto produkuje marki własne? Odpowiedź na to pytanie jest istotą problemu z markami własnymi. Otóż: Marki własne nie mają stałego producenta.

Jakie marki produkuja dla Biedronki?

Mieszanki studenckie i musli robią Bakalland, Sante, Mlevit i Helio. Produkty mleczne produkuje Bakoma, Piątnica, Łowicz, Mlekpol, Mlekovita i Turek. Dawtona i Rolnik szykują gotowe mieszanki warzyw. Słodycze Biedronki to tak naprawdę produkty Wawela, Mieskzo, Dan Cake, Okroby, Delic-Polu.

Jak sprawdzić czy dany produkt jest w sklepie?

Aby odnaleźć interesujący produkt można skorzystać z jednej z dwóch opcji:

  1. Sprawdź dostępność w salonach. Wybierz rozmiar, wprowadź kod pocztowy, miejscowość lub nazwę galerii handlowej — wyszukiwarka wyświetli orientacyjne zatowarowanie danej lokalizacji. …
  2. Powiadom o dostępności.

Jak sprawdzic czy dany produkt jest w Lidlu?

Dostępność artykułu można zweryfikować jedynie poprzez wizytę w sklepie stacjonarnym Lidl. Jeżeli nie jest oznaczone inaczej, artykuł został dostarczony do wszystkich sklepów. Ze względu na dużą dynamikę sprzedaży, Dział Obsługi Klienta nie posiada informacji o aktualnej dostępności produktu w sklepie.

Gdzie można kupić rzeczy z Biedronki?

W 8 miastach w kraju Jeronimo Martins Polska, właściciel portugalskiej sieci Biedronka prowadzi swoje outlety. Nazywają się Towaroteka. Sklepy oferują artykuły przemysłowe, których nie sprzedano w popularnym dyskoncie.

Co to za marka Smukee?

Smukee to skandynawski styl i biedronkowe ceny. Smukee to nowa marka oferujące elementy wyposażenia wnętrz dostępna wyłącznie w sklepach sieci Biedronka. Jej znaki rozpoznawcze to skandynawskie wzornictwo w atrakcyjnych cenach.

Co to są marki wlasne?

Marki własne – (ang. Private label) to produkty lub usługi, które zostały wykonane na zlecenie sieci handlowych. Co istotne, wykonanie tych produktów czy usług może zostać zlecone różnym producentom, jednak dystrybuowane mogą być jedynie przez samych zamawiających i pozostają pod ich kontrolą.

Kto robi dla Pilos?

Wyroby marki Pilos to linia produktów mlecznych dostępna w sklepach Lidl. Są to m.in. kefiry, maślanki, jogurty, napoje mleczne. Wytwarzane są one przez krajowych producentów nabiału dla których jakość jest priorytetem (OSM Łowicz).

Kto produkuje parówki dla Biedronki?

Biedronka, Nasze Smaki – Wyborne Parówki Classic (producent – Animex Foods). Cena za opakowanie 250 g – 3,29 zł (cena za 100 g – ok. 1,35 zł). Morliny – Berlinki (producent – Animex Foods).

Kto produkuje wedliny dla Biedronki?

Czy właściciel marki Kraina Wędlin posiada polski kapitał? Marka własna sieci Biedronka wytwarzana między innymi przez duński Sokołów S.A. W zakres marki wchodzą wędliny: paczkowana szynka, salami, parówki, kiełbasa, konserwy mięsne.