Kategorie:

Z czym pić Soplica Cytryna malina?

Z czym pić wodke malina cytryna?

Do wysokiej szklanki wypełnionej lodem dodaj 40 ml wódki malinowej. Wciśnij plaster cytryny. Całość uzupełnij spritem lub lemoniadą.

Z czym pić Soplice cytryna mieta?

Soplica Cytryna Mięta

 • 60 ml Soplica Cytryna Mięta.
 • 3 cząstki cytryny / limonki.
 • Tonic lub sprite do uzupełnienia.
 • lód.

Z czym pić Soplica smakowa?

Smakowe alkohole, właściwie bez względu na smak można zawsze spróbować połączyć z ćwiartką cytryny, z której wyciśniemy sok bezpośrednio do szklanki na lód, a następnie wrzucimy ćwiartkę do szklanki. Do tego 40-50 ml wódki (wysoka szklanka ok. 200 ml) i dopełnienie z wody gazowanej.

Z czym pić Soplica cytryna pigwa?

Soplica CytrynaPigwa

 • 60 ml Soplica CytrynaPigwa.
 • 90 ml sok jabłkowy.
 • Sprite lub woda gazowana do uzupełnienia.
 • Lód.

Z czym się pije wódkę pigwowa?

Jeżeli chodzi o napoje gazowane, to szybkie i smaczne połącznie wódki pigwowej najlepiej smakowało mi ze spritem i fantą, które fajnie podbiły smak smakowej wódki. Ciekawym rozwiązaniem smakowym są również dodatki w postaci świeżej mięty, tymianku czy bazylii, które bardzo fajnie łączą się ze smakiem pigwy.

Z czym pić Lubelska Grejpfrutowa?

Produkowana jest na bazie owoców brazylijskiego grejpfruta i słodkiego pomelo. W jej smaku wyraźnie wyczuwalna jest słodko-gorzka nuta typowa dla grejpfruta. Znakomicie smakuje po schłodzeniu. Można ją pić z lodem lub w połączeniu z różnymi sokami i napojami.

Z czym pić Soplice Jablkowa?

Do shakera wypełnionego lodem dodaj wódkę, sok z cytryny, sok jabłkowy, syrop cukrowy i opcjonalnie 2 krople angostury. Energicznie wstrząśnij całość i przelej do szklanki wypełnionej lodem. Uzupełnij Spritem.

Z czym pić wódkę o smaku pigwy?

Jeżeli chodzi o napoje gazowane, to szybkie i smaczne połącznie wódki pigwowej najlepiej smakowało mi ze spritem i fantą, które fajnie podbiły smak smakowej wódki. Ciekawym rozwiązaniem smakowym są również dodatki w postaci świeżej mięty, tymianku czy bazylii, które bardzo fajnie łączą się ze smakiem pigwy.

Z czym pić pigwę?

Nalewkę ze pigwy można pić w formie czystej lub z lodem. Dodać do rozgrzewającej herbaty, czy mleka. Spróbuj wykorzystać swoją nalewkę w takich kompozycjach, jak Mojito – podmieniając nalewkę w miejsce rumu lub w Margarita, podmieniając tequilę.

Z czym łączyć Pigwe?

Można je łączyć w przetworach z innymi owocami, np. jabłkami lub aronią. Mają dużo pektyn, witaminy C, a także kwasy organiczne, barwniki i sole mineralne. Owoce pigwowca cenione są ze względu na wartości przetwórcze i walory smakowe.

Z czym pić wódkę Orzech laskowy?

Do wysokiej szklanki wypełnionej lodem dodaj 40 ml rumu, najlepiej ciemnego np. Angostura Rum 5, sok z połówki limonki, 20 ml orzechówki i całośc uzupełnij coca colą. Jeszcze lepiej smakuje zastępując klasyczną coca colę colą cherry!

Co pasuje do Grejpfrutowej wodki?

Półśrodkami wiele się nie osiągnie. Jednym z takich dobrych kompozycji smakowych jest Campari, Finladia grapefruitowa i sok z pomarańczy. Trzy składniki pasujące do siebie idealnie. Mocno letni koktajl z bardzo cytrusowo ziołową nutą.

Z czym pić wódkę Grejpfrutowa?

Znakomicie smakuje po schłodzeniu. Można ją pić z lodem lub w połączeniu z różnymi sokami i napojami.

Z czym się pije Soplice Morelowa?

– karmel idealnie się skomponuje z mlekiem, oddając mu swój aromat, a sam drink nie będzie aż taki słodki, ale za to z prądem (przypominam, że wódka ma 37,5% alk.). Nie wspominając, że zapewne znajdziemy zastosowanie dla wódki w kuchni, dodając ją do deserów, lodów czy ciasta, np.

Z czym się pije Soplice Jagodowa?

Składniki:

 • 40ml wódki czystej.
 • 40ml soku jagodowego.
 • ok. 100ml wody gazowanej.
 • 100ml sprite.
 • kilka kostek lodu.
 • plasterek cytryny.

25 maj 2561 e.b.

Jaki smak pasuje do pigwy?

Kwaśny smak pigwy idealnie sprawdza się w połączeniu z cukrem i innymi owocami, takimi jak na przykład jabłka czy pomarańcze. Do robienia przetworów, często wykorzystywana jest jej odmiana, nazywana pigwą gruszkową. Warto wiedzieć, że przed użyciem owoców pigwy, należy z nich zetrzeć filcowy kutner.