Kategorie:

Z czym pić rum Spiced?

Z czym się pije kapitana Morgana?

Captain Morgan on Acid drink, wpis „Z czym pić rum?” Rum, malibu, curacao oraz sok ananasowy mieszamy w shakerze (razem z lodem). Nalewamy do kieliszków (takich jak do wódki). Dolewamy parę kropel soku grenadine.

Z czym się pije rum Gran Imperio?

wyciskamy sok z dwóch plasterków cytryny. dodajemy 3-4 kostki lodu. dolewamy dwa kieliszki rumu Gran IMPERIO i kieliszek Coca-Coli. uzupełniamy drinka wodą mineralną lekko gazowaną

Jak pić rum Dictador?

Rum Dictador 12YO można serwować w czystej postaci lub na kostce lodu. Będzie również doskonałym składnikiem klasycznych drinków.

Z czym pić Bacardi Spiced?

Ciemne Bacardidobrze pasuje do smaku imbiru, coli lub piwa, w dowolnych kombinacjach. Możesz więc wymieszać Bacardi z colą (opcjonalnie dorzucając plasterki imbiru oraz limonki), z piwem imbirowym, a także, prościej, z colą o smaku imbiru. Można też pić ciemny rum po prostu z lodem.

Z czym najlepiej smakuje Captain Morgan?

Dobrze sprawdzi się w połączeniu ze słodko-kwaśnymi napojami. Popularny drink na bazie rumu białego to między innymi Daiquiri. Ciemne rumy charakteryzują się bardzo intensywnym zapachem, głównie dlatego, że długo leżakują w dębowych beczkach.

Z czym najlepiej pić rum?

Rum biały, złoty i czarny najlepiej sprawdzi się w drinkach. Do najbardziej popularnych drinków z dodatkiem rumu należą: Pina Colada, Mojito, Cuba Libre. Można też je spożywać z dodatkiem lodu lub w formie szotów. Rum smakowy najlepiej podawać z lodem.

Z czym się pije gin?

Najbardziej popularnym sposobem picia ginu jest gin z tonikiem. Tradycyjny gin z tonikiem stanowi połączenie w odpowiednich proporcjach ginu, toniku, lodu oraz plasterka cytryny. Gin z tonikiem ma dosyć gorzki smak ze względu na jałowcowy posmak samego ginu a także gorzkawy smak toniku.

Z czym pić rum Galeon?

Drinki z rumem Rum jasny będzie doskonały do takich drinków, jak np. Mojito (limonka, cukier trzcinowy, mięta, woda gazowana, lód) czy Cuba Libre (cola, sok z limonki, lód). Sprawdzi się również z różnymi tropikalnymi sokami np. ananasowym i mleczkiem kokosowym, jak w przypadku Pinacolady.

Z czym najlepiej pić Metaxe?

Metaxę można spożywać zarówno samodzielnie jak i w formie drinków i koktajli. Bardzo dobrze komponuje się z nutami owocowymi, np. schłodzoną lemoniadą i skórką z limonki, sokiem jabłkowym, czy imbirowym i kostkami lodu.

Z czym pić rum bialy?

Rum jasny będzie doskonały do takich drinków, jak np. Mojito (limonka, cukier trzcinowy, mięta, woda gazowana, lód) czy Cuba Libre (cola, sok z limonki, lód). Sprawdzi się również z różnymi tropikalnymi sokami np. ananasowym i mleczkiem kokosowym, jak w przypadku Pinacolady.

Z czym pić rum 80%?

Stroh 80 Original to najmocniejszy rum z rodziny Stroh. Jest idealnym składnikiem wielu drinków. Wspaniale smakuje z sokami owocowymi na kostkach lodu. Świetnie sprawdza się też jako dodatek do herbaty na chłodne dni.

Czy można pić gin z colą?

Sposób przygotowania Przygotowanie drinka jest bajecznie proste. Do wypełnionej lodem szklanki wlewamy gin, wrzucamy cząsteczki cytryny i wszystko zalewamy colą.

W czym się pije metaxę?

Tradycyjni smakosze trunku piją metaxę bez rozcieńczania – najczęściej serwowaną w niskich, szerokich szklankach z grubym dnem. Jedyna dozwolona „klasyczna” forma picia metaxy to czysty alkohol podany z dużymi kostkami lodu.

Jak powinno się pić metaxę?

Nie ma tu wielkiej filozofii – smakosze piją metaxę bez dodatków. Szkoda im bowiem marnować alkohol, który leżakował tyle lat, na picie go z np. colą. Nierozcieńczoną metaxę powinno się podawać w koniakówkach i delektować się nią w temperaturze pokojowej, ale można dorzucić duże kostki lodu, by ją obniżyć.

Czy można pić rum z colą?

Cuba Libre – rum z coląjak zrobić Nie potrzebujemy do niego shakera czy specjalistycznych barmańskich akcesoriów. Wystarczy do wysokiej szklanki wrzucić kostki lodu, polać je sokiem z limonki, dodać rum, uzupełnić cocacolą i wymieszać przez kilkanaście sekund. Cuba Libre !

Z czym dobry jest gin?

Gin z sokiem to lubiane połączenie, zwłaszcza że można nadać drinkowi różne smaki – alkohol doskonale smakuje z sokiem pomarańczowym lub porzeczkowym, ananasowym, grejpfrutowym. Smaczne koktajle powstają także z połączenia ginu i soku jabłkowego, bananowego albo żurawinowego.