Kategorie:

Z czym pić Finlandia Cranberry?

Z czym się pije finlandie żurawinowa?

Wlewamy odmierzoną ilość wódki żurawinowej i soku z czerwonego grapefruita. Mieszamy delikatnie łyżką barową przez około 10-15 sekund, tak aby składniki się połączyły i odpowiednio schłodziły. Następnie uzupełniamy szklankę gazowaną lemoniadą (typu Sprite lub 7up).

Z jakim sokiem wódka żurawinowa?

Do wysokiej szklanki wypełnionej lodem dodaj wódkę żurawinową oraz sok z limonki. Całość uzupełnij sokiem pomarańczowym i delikatnie zamieszaj. Do dekoracji możesz użyć plasterka pomarańczy zawieszonego na rancie. Wódka żurawinowa z sokiem pomarańczowym to drink skierowany przede wszystkim do kobiet.

Z czym najlepiej pić finlandie?

Półśrodkami wiele się nie osiągnie. Jednym z takich dobrych kompozycji smakowych jest Campari, Finladia grapefruitowa i sok z pomarańczy. Trzy składniki pasujące do siebie idealnie. Mocno letni koktajl z bardzo cytrusowo ziołową nutą.

Z czym się pije finlandie limonkowa?

Do szklanki wrzuć kilka kostek lodu. Wlej odmierzoną ilość wódki limonkowej Finlandia. Szklankę uzupełnij tonikiem. Na koniec brzeg szklanki potrzyj zestem skórki limonki lub cytryny, zwiń ją w spiralkę i wrzuć do szklanki.

Jaki sok do wódki o smaku porzeczkowym?

60 ml soku jabłkowego. 1 plasterek jabłka (do dekoracji) Kilka kostek lodu.

Ile kosztuje Finlandia żurawinowa?

45.00 ZŁ

Kraj Finlandia
Pojemność 0,5L
Alkohol 37,5%

Jaki drink z sokiem Zurawinowym?

Wódka z sokiem żurawinowym to prosty koktajl składający się 3 składników, którego możesz przygotować w dosłownie 3 minuty….Przygotowanie:

  1. Średniej wielkości szklankę wypełnij 3/4 kruszonym lodem.
  2. Dodaj wódkę, sok z żurawiny i wymieszaj łyżką barmańską.
  3. Udekoruj plasterkiem cytryny i gotowe 🙂

2 lis 2020

Z czym drinki z wódki?

Z czym łączyć wódkę w drinkach?*

  • soki owocowe, nektary owocowe (grejpfrutowy, pomarańczowy, ananasowy, jabłkowy, żurawinowy, sok z granatu, z kaktusa, z cytryny, z mango, Frugo itd.)
  • syropy (blue curacao, grenadyna, kokosowy, amaretto, pomarańczowy itp., a także syrop cukrowy)

Z czym pić Lubelska Grejpfrutowa?

Produkowana jest na bazie owoców brazylijskiego grejpfruta i słodkiego pomelo. W jej smaku wyraźnie wyczuwalna jest słodko-gorzka nuta typowa dla grejpfruta. Znakomicie smakuje po schłodzeniu. Można ją pić z lodem lub w połączeniu z różnymi sokami i napojami.

Z czym pić finlandie Mango?

Do kieliszka typu copa (lub dużego kieliszka do wina) wlej 40 ml Finlandia® Mango Vodka i 120 ml soku jabłkowego. Dosyp lodu do pełna. Udekoruj ogórkiem na wykałaczce. 👍Lubię to!

Jaki sok do wódki malinowej?

Jeżeli lubisz połączenia z wódką malinową musisz sprawdzić to proste, orzeźwiające połączenie w drinku ze spritem i sokiem z cytryny. Najlepiej smakuje z dużą ilością lodu.

Jaki sok pasuje do wódki Limonkowej?

Kwaśny sok pomarańczowy i wódka limonkowa cudownie współgrają ze słodkim sokiem ananasowym i syropem grenadine.

Z czym pić wódkę Jagodowa?

Przepis na orzeźwiający drink jagodowy z wódką. Do niskiej szklanki wrzucamy połówkę limonki. Dodajemy jagody i cukier. Całość dokładnie ugniatamy. Szklankę zasypujemy kruszonym lodem i dodajemy wódkę.

Z czym pić wódkę Poziomkowa?

Drink z wódką truskawkową Do szklanki wlewamy 50 ml Soplicy Truskawka, dodajemy świeżo wyciśnięty sok ze świeżej cytryny i uzupełniamy sokiem z czarnej porzeczki. Do tego kostki lodu.

Ile kosztuje 07 Soplica?

46,99zł / szt.

Ile kosztuje wódka Finlandia w Biedronce?

Finlandia w butelce 1 litrowej za 49,99 zł w Biedronce.