Kategorie:

Z czym pić Finlandia Botanical?

Z czym pić finlandie Lime?

Do szklanki wrzuć kilka kostek lodu. Wlej odmierzoną ilość wódki limonkowej Finlandia. Szklankę uzupełnij tonikiem. Na koniec brzeg szklanki potrzyj zestem skórki limonki lub cytryny, zwiń ją w spiralkę i wrzuć do szklanki.

Z czym pić Finlandia Mango?

Do kieliszka typu copa (lub dużego kieliszka do wina) wlej 40 ml Finlandia® Mango Vodka i 120 ml soku jabłkowego. Dosyp lodu do pełna. Udekoruj ogórkiem na wykałaczce. 👍Lubię to!

Z czym najlepiej pić finlandie?

Półśrodkami wiele się nie osiągnie. Jednym z takich dobrych kompozycji smakowych jest Campari, Finladia grapefruitowa i sok z pomarańczy. Trzy składniki pasujące do siebie idealnie. Mocno letni koktajl z bardzo cytrusowo ziołową nutą.

Z czym pić finlandie Redberry?

Wlewamy odmierzoną ilość wódki żurawinowej i soku z czerwonego grapefruita. Mieszamy delikatnie łyżką barową przez około 10-15 sekund, tak aby składniki się połączyły i odpowiednio schłodziły. Następnie uzupełniamy szklankę gazowaną lemoniadą (typu Sprite lub 7up).

Z czym pić finlandie malinowa?

Do wysokiej szklanki wypełnionej lodem dodaj 40 ml wódki malinowej. Wciśnij plaster cytryny. Całość uzupełnij spritem lub lemoniadą.

Jaki sok pasuje do wódki Limonkowej?

Kwaśny sok pomarańczowy i wódka limonkowa cudownie współgrają ze słodkim sokiem ananasowym i syropem grenadine.

Z czym pić Finlandię malinowa?

Ta zdecydowana, ale delikatna w smaku i aromacie wódka, idealnie nadaje się do picia w schłodzonych shotach. Może stanowić również podstawę koktajli, łatwych do przygotowania w domu – Finlandia® Raspberry Vodka doskonale komponuje się z gazowaną lemoniadą.

Z czym pić Lubelska Grejpfrutowa?

Produkowana jest na bazie owoców brazylijskiego grejpfruta i słodkiego pomelo. W jej smaku wyraźnie wyczuwalna jest słodko-gorzka nuta typowa dla grejpfruta. Znakomicie smakuje po schłodzeniu. Można ją pić z lodem lub w połączeniu z różnymi sokami i napojami.

Z czym pić Soplice żurawinowa?

Oprócz soku, świetnym dodatkiem do wódki żurawinowej będą owoce cytrusowe takie jak limonka, cytryna, grejpfrut czy pomarańcza.

Z jakim sokiem wódka żurawinowa?

Do wysokiej szklanki wypełnionej lodem dodaj wódkę żurawinową oraz sok z limonki. Całość uzupełnij sokiem pomarańczowym i delikatnie zamieszaj. Do dekoracji możesz użyć plasterka pomarańczy zawieszonego na rancie. Wódka żurawinowa z sokiem pomarańczowym to drink skierowany przede wszystkim do kobiet.

Z czym się pije Soplice malinowa?

Do wysokiej szklanki wypełnionej lodem dodaj 40 ml wódki malinowej. Wciśnij plaster cytryny. Całość uzupełnij spritem lub lemoniadą. Dekoracja plasterkiem cytryny.

Jaki sok do Soplicy Malinowej?

Soplica Malinowa to kolejny smak wódki aromatyzowanej, która składa się z czystej wódki Soplica wzbogaconej o sok malinowy.

Jakie drinki z limonką?

Caipirinha – brazylijski drink Caipirinha jest drinkiem pochodzącym z Brazylii. Jego główny składniki to Cachaça, czyli brazylijski napój alkoholowy, który robiony jest ze sfermentowanego soku trzcinowego. Pozostałe składniki to limonka, cukier oraz duża ilość kostek lodu.

Jaki drink z limoncello?

PRZYGOTOWANIE KROK PO KROKU

 • Do dzbanka wrzucić maliny.
 • Zalać zimnym prosecco.
 • Wlać limoncello i wymieszać.
 • Rozlewać do schłodzonych lodem szklanek lub kieliszków.
 • Przed podaniem ozdobić listkami mięty.

29 mar 2021

Z czym pić likier malinowy?

Napełnij kieliszek do wina kruszonym lodem. Dodaj Absolut Vodka, likier z czarnych malin, sok z cytryny i likier malinowy. Dopełnij szampanem. Dekoruj jeżyną.

Jaki sok do wódki malinowej?

Orzeźwiający drink z wódką malinową, sokiem z cytryny, sokiem żurawinowym i spritem

 • kostki lodu – 9 szt.
 • wódka malinowa – 120 ml.
 • sok z cytryny – 30 g.
 • sok żurawinowy – 30 g.
 • sprite – około 300 ml.
 • mięta – do dekoracji.