Kategorie:

Z czym pić Cin Cin granat?

Z czym najlepiej pić Cin Cin?

Wszelkeigo rodzaju napoje gazowane jak tonik, lemoniady smakowe np. schweppes, woda gazowana czy np. ostatnio bardzo popularne prosecco! Oprócz tego dobrze bianco dobrze komponuje się z sokami owocowymi jak pomarańczowy, mango, ananasowy, owoce tropikalne.

Z czym najlepiej pić Cin Cin czerwone?

Osobiście nie przepadam za takiego typu aperitif, generalnie nie przepadam za winami i wermutami. Ale jak już pojawi się na stole, z dodatkiem lodu i plasterkiem pomarańczy wypiję, chociaż sam smak mnie nie zachwyca.

Jakie drinki z cin cin bianco?

Przepis na drink z Cin&Cin Bianco. Do szklanki wrzuć kilka plasterków cytryny i dodaj kruszony lód. Wlej wódkę, Cin Cin Bianco i uzupełnij Schweppes Citrus Mix. Wymieszaj łyżką. Dekoracja gałązką świeżej mięty.

Z czym się pije CIN CIN Cherry?

Do szklanki wypełnionej lodem dodaj Cin Cin Cherry. Wciśnij sok z dwóch ćwiartek limonki i wrzuć je do środka. Uzupełnij coca colą.

Z czym się pije cin cin lemon?

Ma słodki, lekko ziołowy smak. Wyraźnie wyczuwalny jest aromat limonki. Najlepiej smakuje z lodem lub też z dodatkiem Sprite czy tonika.

Z czym się pije Cin Cin Rosso?

Do niskiej szklanki wypełnionej lodem dodaj 60 ml wermutu Rosso np. Martini lub Cin&Cin. Całość uzupełnij Spritem i zamieszaj. Do dekoracji dodaj plasterek cytryny lub pomarańczy.

Z czym najlepiej pić Metaxe?

Jak pić Metaxę Bardzo dobrze komponuje się z nutami owocowymi, np. schłodzoną lemoniadą i skórką z limonki, sokiem jabłkowym, czy imbirowym i kostkami lodu. Do drinka potrzebujemy 40 ml Metaxa 5*, lód, 80 ml zimnego toniku oraz plasterek świeżej pomarańczy do przystrojenia.

Z czym podawać czerwone martini?

Czerwone martini (rosso) jest słodkie od karmelu, ma intensywny aromat i smak włoskich ziół, posmak malin i cytryn. Dobrym pomysłem jest połączenie go z sokiem pomarańczowym lub jabłkowym i owocami oraz oczywiście z lodem. Można też przyrządzić drinki z czerwonym martini z dodatkiem whisky i campari.

Jak smakuje Cin Cin?

Cin&Cin Lemoncini to delikatne, słodkie wino gronowe z dodatkiem wyciągu z ziół i orzeźwiającej, odświeżającej limonki. Ze względu na swoją delikatną zawartość procentową – 14%, niewyczuwalny prawie w smaku alkohol oraz świetny design butelki szczególnie umiłowany przez Panie.

Ile procent ma Cin Cin?

Biały wermut z rodziny Cin&Cin, wyróżniający się niepowtarzalnym smakiem i aromatem starannie dobranej kompozycji ziół oraz zawartością alkoholu: 16-18%. To wino dla prawdziwych koneserów smaku.

Z czym się pije Ciociosan?

Do wysokiej szklanki wrzuć lód, miętę i ćwiartki limonki. Wymieszaj Ciociosan Dry i schłodzoną herbatę i przelej do szklanki.

Z czym pić wermut Rosso?

Wermuty Bianco można rozcieńczyć lemoniadę, tonik lub sodę. To pozwala zrównoważyć ich słodki smak. Czerwony wermut zwykle pić iced rozcieńczony lub gin z tonikiem.

Z czym się pije martini Rosso?

Różowe martini (rosato) pije się z lodem i ewentualnie dodatkiem pomarańczy. Alkohol ma intensywny korzenny smak i zapach. Wyczuwalne są w nim nuty goździków, gałki muszkatołowej i cynamonu, a także cytryn. Można połączyć też martini rosato z sokiem z granatu i sokiem z cytryny.

Jak powinno się pić metaxę?

Nie ma tu wielkiej filozofii – smakosze piją metaxę bez dodatków. Szkoda im bowiem marnować alkohol, który leżakował tyle lat, na picie go z np. colą. Nierozcieńczoną metaxę powinno się podawać w koniakówkach i delektować się nią w temperaturze pokojowej, ale można dorzucić duże kostki lodu, by ją obniżyć.

Czy metaxę można pić z colą?

Do szklanki wypełnionej lodem wlej metaxę i uzupełnij colą. Do środka możesz wcisnąć cząstkę limonki. Miłośnicy drinków uzupełnianych colą odnajdą w tym prostym przepisie niebo na ziemi. Połączenie metaxy z colą pozwala uzyskać przepis na orzeźwiającego drinka, którego przygotowanie nie zajmie nam więcej niż 1 minuty.

Z czym podaje się martini?

Zmieszać można go na przykład z sokiem z limonki oraz lodem. Równie dobrze białe martini smakować będzie z gazowanym, cytrynowym napojem (dobrym przykładem jest martini ze Spritem) lub tonikiem i kilkoma kostkami lodu. Martini występuje także w wersji różowej (rosato).