Kategorie:

Z czym nie mieszac ekstazy?

Z czym nie laczyc kokainy?

Staraj się nie mieszać ze sobą substancji psychoaktywnych, pamiętaj że substancje należące do tej samej grupy (depresanty, stymulanty) w połączeniu potęgują swoje działanie. Amfetamina + kokaina: to dwa bardzo silne stymulanty, które potęgują swoje działanie.

Z czym nie mieszać mefedronu?

Bardzo przeciwwskazane jest mieszanie mefedronu z MDMA lub z lekami przeciwdepresyjnymi. Nadmiar serotoniny spowodowany taką mieszanką może prowadzić do zespołu serotoninowego. Należy zachować ostrożność mieszając z alkoholem i innymi depresantami (ketaminą, GHB).

Z czym nie laczyc amfetaminy?

Staraj się nie mieszać amfetaminy z alkoholem. Pity przez cały czas działania amfetaminy (4-6 godzin) może spowodować omdlenia wynikające z zatrucia alkoholem, gdy amfetamina przestanie działać. Nie warto budzić się na oddziale szpitalnym.

Z czym miesza się amfetaminę?

A czy nadal rozcieńczasz swój towar? Jasne, wszyscy dilerzy mety albo amfetaminy to robią. Zazwyczaj dopełniamy towar skrystalizowaną siarką organiczną. Z czterech gramów robimy 28 i właśnie stąd mamy dodatkowy zysk.

Czym się różni mefedron od metamfetaminy?

Choć obie substancje pod względem chemicznym są podobne, metamfetamina silniej oddziałuje na ośrodkowy układ nerwowy, dając bardziej euforyczne, długotrwałe doznania.

W czym rozpuszcza się kokaina?

Chlorowodorek kokainy topi się w temp. 197°C i w tej temperaturze zachodzi również jego rozkład. Związek ten bardzo łatwo rozpuszcza się w wodzie, łatwo w etanolu i bardzo trudno w eterze etylowym.

Co na zatrucie amfetamina?

Po przedawkowaniu amfetaminy do podawanych leków należą benzodiazepiny (działają przeciwlękowo, uspokajająco, przeciwdrgawkowo) czy antykonwulsanty2. W warunkach domowych nie jesteś w stanie podać środka, który jest „odtrutką dla amfetaminy”, tutaj potrzebny jest lekarz.

Co amfetamina niszczy w organizmie?

Długotrwałe przyjmowanie amfetaminy wyniszcza organizm i może wywołać szereg zaburzeń psychicznych. U osoby uzależnionej można zaobserwować nerwowość i agresję. Cierpi na bezsenność, manię prześladowczą i omamy. … Ponadto amfetamina zaburza pracę nerek i wątroby oraz powoduje znaczny spadek masy ciała.

Czym się różni mefedron od amfetaminy?

Metamfetamina pod względem chemicznym jest podobna do amfetaminy; różni się od niej tylko obecnością grupy N-metylowej. Jej pobudzające działanie na OUN (ośrodkowy układ nerwowy) jest znacznie silniejsze niż w przypadku amfetaminy, a efekty euforyzujące są podobne do kokainy, lecz utrzymują się znacznie dłużej.

Co przypomina zapach amfetaminy?

Amfetamina i metamfetamina pochodzące z nielegalnych laboratoriów to często żółtawy proszek o zapachu jajek, ze względu na to, że jest nieoczyszczona.

Z czego składa się metamfetamina?

Metamfetamina (N-metyloamfetamina (rac)-N-metylo-1-fenylopropylo-2-amina) – organiczny związek chemiczny, N-metylowa pochodna amfetaminy, stymulant oparty na szkielecie β-fenyloetyloaminy.

Jaki jest najgorszy narkotyk na swiecie?

Heroina jest jednym z najsilniej uzależniających narkotyków. Po długotrwałym jej stosowaniu objawy odstawienia mogą wystąpić już po kilku godzinach. Uznawana jest za jedną z najbardziej szkodliwych zdrowotnie i społecznie substancji na świecie. Łatwo ją przedawkować – ze skutkiem śmiertelnym.

Jak odróżnić amfetaminę od metamfetaminy?

Metamfetamina pod względem chemicznym jest podobna do amfetaminy; różni się od niej tylko obecnością grupy N-metylowej. Jej pobudzające działanie na OUN (ośrodkowy układ nerwowy) jest znacznie silniejsze niż w przypadku amfetaminy, a efekty euforyzujące są podobne do kokainy, lecz utrzymują się znacznie dłużej.

Jak po angielsku jest mefedron?

Mefedron jest uważany za substancję wywołującą skutki fizyczne podobne do skutków innych stymulujących narkotyków, zwłaszcza ekstazy. Mephedrone is deemed to have similar physical effects to other stimulant drugs, in particular ecstasy (MDMA).

W jaki sposob klamie narkoman?

Żyjąc z narkomanem po pewnym czasie zorientujecie się, jak bardzo wykorzystywał waszą naiwność, miłość i wybiórczą wiedzę na temat narkotyków. Kłamstwo staje się częścią życia narkomana, Kłamie nawet wtedy, gdy nie musi i nie obawia się konsekwencji, Kłamie-aby osiągnąć swój cel. Żyjąc w świecie iluzji i zaprzeczenia.

Czy da się wyjsc z uzaleznienia od kokainy?

Należy wskazać, że kokaina wpływa destrukcyjnie na wszelaką działalności życia uzależnionego człowieka. Potencjał uzależniający tego narkotyku jest bardzo silny, dlatego samodzielne wyjście z nałogu jest niemożliwe.