Kategorie:

W którym roku zmarła Małgorzata Riedel?

W którym roku umarł Rysiek Riedel?

Zmarł 30 lipca 1994 w Chorzowie. Bezpośrednią przyczyną śmierci była niewydolność serca. Pogrzeb odbył się 3 sierpnia 1994 w Tychach na Wartogłowcu.

Kiedy zmarł Rysiek z Dżemu?

30 lipca 1994
Ryszard Riedel/Data śmierci

Na co zmarł Rysiek Riedel?

Paweł Piotrowicz tak opisuje dzień śmierci i ostatnie dni z życia Riedla: „To nie był dobry dzień dla polskiej muzyki, 30 lipca 1994 roku. … Wtedy w chorzowskim szpitalu na niewydolność serca zmarł Ryszard Riedel, czyli popularny Rysiek, wokalista i tekściarz blues-rockowego zespołu Dżem.

Ile lat miał Riedel jak zmarł?

37 lat (1956–1994)
Ryszard Riedel/Wiek w chwili śmierci

Ile ma lat Rysiek Riedel?

Kiedy umierał, uzależniony od heroiny, miał zaledwie 38 lat. Mija 65. rocznica urodzin Ryszarda Riedla. To nie był dobry dzień dla polskiej muzyki, 30 lipca 1994 r.

Kiedy urodzil się Rysiek Riedel?

7 września 1956
Ryszard Riedel/Data urodzenia

Jak zginął Rysiek z Klanu?

Wydawało się, że wszystko zakończy się dobrze, jednak 22 lutego doszło do tragicznego wypadku! Rysiu w jednej ze szpitalnych sal trafił na złodziei. W trakcie szarpaniny upadł i uderzył głową o podłogę. Doznał wówczas urazu czaszki i zmarł na miejscu!

Kiedy Riedel zaczal cpac?

Ćpać zaczął pod koniec lat 70. Zapisem jego uzależnienia są utwory, wielkie przeboje Dżemu, jak choćby „Niewinni i ja” czy „Detox”. „Niewinny” to była ksywa narkomana, którego ojciec prokurator zawsze wyciągał z tarapatów.

Co brał Rysiek Riedel?

Riedel uzależnił się od narkotyków, zwłaszcza heroiny, pod koniec lat 70. Pierwszy „kompot” miał wziąć na tyskich Paprocanach.

Na jakim cmentarzu leży Rysiek Riedel?

Administracja Cmentarzy Komunalnych – Tyski Zakład Usług Komunalnych, Tychy, Polska
Ryszard Riedel/Miejsce pochówku

Ile lat ma Sebastian Riedel?

43 lata (2 marca 1978)
Sebastian Riedel/Wiek

Ile dzieci ma Sebastian Riedel?

Życie prywatne. Żonaty z Gabrielą, mają czterech synów: Samuela (ur. 2001), Ryszarda (ur. 2006) i bliźniaków: Maksymiliana i Błażeja.

Jaki był Rysiek Riedel?

Był fajnym kolegą, dobrym sąsiadem, potem dobrym ojcem. Uczyłem jego syna, który tak jak ojciec nie przykładał się do nauki. Rysiek interesował się jego postępami, przychodził do szkoły. Bardzo był z synem związany.

Kiedy urodzil się Rysiek?

7 września 1956
Ryszard Riedel/Data urodzenia

Czy Rysiek z Klanu żyje?

Tylko żeby został w Klanie. … Piotr Cyrwus grał Ryśka Lubicza przez 14 lat. Przypomnijmy, że nie tak dawno na ekranach umierała Hanka Mostowiak z M jak Miłość.

W którym odcinku Klanu umiera Rysiek?

lutego zobaczymy 2235. odcinekKlanuw którym odejdzie na zawsze Ryszard Lubicz. Po zawale, zostanie napadnięty przez złodziei w szpitalu. Upadając, uderzy się u umrze Rysiek był obecny w serialu od początki, od prawie 15 lat.