Kategorie:

W jakim wieku jest Kamil Stoch?

W którym roku urodził się Kamil Stoch?

Trzykrotny mistrz olimpijski indywidualnie: dwa razy z Soczi 2014 i raz z PyeongChang 2018. Brązowy medalista drużynowo z PyeongChang 2018. Kamil Stoch urodził się 25 maja 1987 roku w Zakopanem, syn Bronisława Franciszka i Krystyny Barbary Stoch. Zawodnik klubu WKS Zakopane.

Ile lat ma Ewa Bilan Stoch?

37 lat (1 stycznia 1985)Ewa Bilan / Wiek

Gdzie urodził się Kamil Stoch?

Kamil Wiktor StochKamil Stoch / Pełne imię i nazwisko

Jakiego wyznania jest Kamil Stoch?

Nie wstydzę się tego. Kamil Stoch jest wielkim następcą Małysza oraz… katolikiem z krwi i kości.

Ile ma lat hula?

35 lat (29 września 1986)Stefan Hula / Wiek

Kim jest żoną Stocha?

Ewa BilanKamil Stoch / Żona (od 2010)

Czym zajmuje się Ewa Stoch?

Bilan-Stoch z wykształcenia jest absolwentką Krakowskich Szkół Artystycznych i pedagogiem, a na co dzień pracuje jako menadżerka męża. Oprócz tego pomaga również jego kolegom z reprezentacji: Dawidowi Kubackiemu, Piotrowi Żyle i Stefanowi Huli. Wspólnie z Kamilem zarządza także klubem sportowym KS EVE-nement Zakopane.

Na którym miejscu jest Kamil Stoch?

Pekin 2022. Kamil Stoch zajął 4. miejsce podczas konkursu na dużej skoczni. Kamil Stoch zajął 4. miejsce podczas olimpijskiego konkursu na dużym obiekcie w Zhangjiakou. Mistrzem został Marius Lindvik.

Czy Kamil Stoch ma rodzenstwo?

Natalia Stoch
Anna Stoch
Kamil Stoch/Rodzeństwo

Czy Stoch jest wierzacy?

Jeden z najlepszych skoczków twierdzi, że osobiście nie przeżył żadnego gwałtownego i drastycznego nawrócenia, lecz został wychowany w duchu katolickim – jego wiara kiełkowała i rosła w siłę wraz jego wychowaniem. Sportowiec jest wdzięczny zwłaszcza swoim rodzicom, którzy przekazali mu tradycyjnie uznawane wartości.

Jakiego wyznania religijnego jest Adam Małysz?

16 czerwca 1997 ożenił się z Izabelą Polok (ur. 4 grudnia 1978). Ślub odbył się w ewangelickim kościele im. apostołów Piotra i Pawła w Wiśle (Adam jest luteraninem, Izabela – katoliczką).

Gdzie urodził się Stefan Hula?

29 września 1986 35 lat, Szczyrk, PolskaStefan Hula / Data i miejsce urodzenia

Co z żoną Stocha?

Jest menadżerką Kamila Stocha, a także Dawida Kubackiego i Stefana Huli. Była pomysłodawczynią założenia klubu narciarskiego dla dzieci i młodych skoczków KS Eve-nement Zakopane. Obecnie jest jego prezeską. Wraz z Kamilem Stochem prowadzi też sklep z czapkami i innymi akcesoriami zimowymi „Kamiland”.

Czy Kamil Stoch ma żonę?

Ewa BilanKamil Stoch / Żona (od 2010)

Gdzie pracuje Ewą Stoch?

Oprócz zajmowania się fotografią Ewa Bilan-Stoch jest właścicielką agencji menadżerskiej oraz klubu sportowego Eve-nement Team. Ewa Bilan-Stoch urodziła się 1 stycznia 1985 roku w Zakopanem.

Czy Kamil Stoch ma dzieci?

Kamil Stoch ze swoją żoną Ewą, nie mają aktualnie dzieci.