Kategorie:

W jakim mieście jest aquapark Suntago?

W jakim mieście znajduje się Suntago?

Park of Poland położony jest w miejscowości Wręcza w gminie Mszczonów, 60 km od Warszawy między autorstradą A2 a drogą ekspresową S8.

Jaka powierzchnia ma Suntago?

Co to jest Suntago Wodny Świat i Park of Poland? Suntago Wodny Świat to ogromny aquapark – największy w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Powstaje na działce o powierzchni aż 20 hektarów, a sam aquapark ma 67 tys mkw powierzchni.

W jakim kraju jest park wodny Suntago?

Park of Poland – park rozrywki i wypoczynku w Polsce, w miejscowości Wręcza na terenie gminy Mszczonów w powiecie żyrardowskim, otwarty dla gości od 20 lutego 2020 roku….Park of Poland[edytuj]

Suntago Wodny Świat – baseny
Państwo Polska
Ukończenie budowy 2020 (Suntago Wodny Świat, Suntago Village)

Co lepsze Tropical Island czy Suntago?

Pierwszą rzeczą, która różni oba obiekty, to przepustowość. Przypomnijmy, że w normalnych warunkach (poza obostrzeniami) do Suntago wejść może 15 tys. osób, do Tropical Islands – 6 tys. Zdecydowanie lepiej jednak jest odwiedzić te obiekty teraz – kiedy obowiązują obostrzenia i jest po prostu mniej gości.

Do kogo należy Suntago?

Suntago Wodny Świat to część wielkiego projektu o nazwie Park of Poland. Jego właścicielem jest spółka o nazwie Global Parks of Poland. Aquapark został z wielką pompą otwarty pod koniec lutego 2020 roku.

Gdzie znajduje się największy aquapark w Polsce?

1. Aquapark Suntago Wodny Świat – Mszczonów, Polska. Zlokalizowany na terenie gminy Mszczonów Suntago to największy aquapark w bezpośredniej bliskości Warszawy i na chwilę obecną – największy zadaszony park wodny w Polsce i Europie. Został otwarty w 2020 roku i może w sumie pomieścić do 15 tys.

Ile Suntago ma zjeżdżalni?

Z atrakcji, które oferuje Suntago, największy park wodny w Europie, można korzystać od czwartku. A są to m.in.: 32 zjeżdżalnie wodne, 18 basenów, 13 gabinetów spa, 10 saun. Zlokalizowany w Mszczonowie (ok.

Kto jest właścicielem parku wodnego Suntago?

Suntago Wodny Świat to część wielkiego projektu o nazwie Park of Poland. Jego właścicielem jest spółka o nazwie Global Parks of Poland. Aquapark został z wielką pompą otwarty pod koniec lutego 2020 roku. Budowa kosztowała ok.

Gdzie jest najwiekszy park wodny w Polsce?

1. Aquapark Suntago Wodny Świat – Mszczonów, Polska. Zlokalizowany na terenie gminy Mszczonów Suntago to największy aquapark w bezpośredniej bliskości Warszawy i na chwilę obecną – największy zadaszony park wodny w Polsce i Europie. Został otwarty w 2020 roku i może w sumie pomieścić do 15 tys.

Czy warto jechać do Suntago?

To fajne miejsce dla rodzin z dziećmi 16+ lub dorosłych, bo strefa Relax jest najmocniejszym elementem obiektu. Z małymi dziećmi bym do Suntago nie przyjechała. Warto też zjeść po drodze obiad, bo nie wiem, czy restauracje mogą się poprawić. Po tym, co widziałam, bardzo daleka przed nimi droga.

Jaki aquapark polecacie w Polsce?

Aquaparki w Polsce. TOP 8 najlepszych parków wodnych

  • Aquapark Wrocław. …
  • Aquapark Fala w Łodzi. …
  • Aquapark Zakopane. …
  • Termy Maltańskie i aquapark Poznań …
  • Aquapark w Sopocie. …
  • Park wodny w Krakowie. …
  • Aquapark Reda. …
  • Park of Poland i aquapark Suntago Wodny Świat.

10 wrz 2019

Kto jest inwestorem Suntago?

Inwestorem Suntago Wodny Świat jest Global City Holdings, znany w Polsce między innymi z rozwoju sieci kinowej Cinema City.

Czy na Suntago potrzebny jest czepek?

11.9 Goście są zobowiązani do używania klapek w restauracjach. 11.10 Goście z rozpuszczonymi włosami nie powinni korzystać z basenów, zjeżdżalni lub symulatora surfingu. W takich przypadkach zalecane jest noszenia czepka lub związanie włosów.

Jak nazywa się największy aquapark w Polsce?

Mieszczący się w parku rozrywki Park of Poland park wodny Suntago to nie tylko największy aquapark w Polsce, ale i w Europie (biorąc pod uwagę obiekty zadaszone).

Jaki jest największy aquapark w Europie?

Największy aquapark w Europie – zabawa dla każdego Największy zadaszony aquapark w Europie znajduje się w miejscowości Wręcza, na ul. Nowy Świat 1 (gmina Mszczonów, powiat żyrardowski) i funkcjonuje od lutego 2020 roku. Suntago jest w stanie pomieścić aż 15 tysięcy osób, na których czeka mnóstwo atrakcji.

Od jakiego wzrostu są zjeżdżalnie w Suntago?

Park Wodny Suntago składa się z dwóch hal basenowych. Jedna z nich będzie dostępna dla wszystkich (Jamango), a druga wyłącznie dla osób powyżej 16 roku życia (Relax). Jeśli chodzi o atrakcje, większość zjeżdżalni dostępna jest dla osób od 120 cm wzrostu.