Kategorie:

W jakich sklepach można płacić BLIK?

W jakich sklepach można płacić BLIKIEM 2021?

Oczywiście BLIKIEM można płacić już w większości publicznych lokali, sklepów i placówek, w tym w supermarketach (m.in. Lidl i Biedronka), na pocztach, w sklepach internetowych i w serwisach aukcyjnych (np. Allegro).

Czy w sklepach można płacić BLIKIEM?

Twórcy BLIK nie udostępniają oficjalnej listy sklepów, które umożliwiają ten rodzaj płatności. Można jednak przyjąć, że większość dużych sieci handlowych umożliwia płacenie BLIKiem przy kasie – są wśród nich m.in. Rossmann, Biedronka czy Lidl.

Jak płacić BLIKIEM w sklepie?

Jak zapłacić kodem BLIK w sklepie

  1. Powiedz sprzedawcy, że chcesz zapłacić BLIKIEM. W aplikacji Moje ING mobile pobierz kod BLIK. …
  2. Wpisz kod BLIK na klawiaturze terminala płatniczego przy kasie.
  3. Potwierdź wykorzystanie kodu w aplikacji Moje ING. Jeśli trzeba, potwierdź transakcję PIN-em w aplikacji.

Czy w McDonald można płacić BLIKIEM 2021?

McDonald’s to jedna z największych restauracji szybkiej obsługi na świecie. Czy w sieci McDonald’s można płacić Blikiem? Niestety na dzień dzisiejszy nie jest możliwie dokonanie płatności Blikiem w McDonaldzie.

Czy BLIKIEM można płacić w Biedronce?

Cieszymy się, że w każdym sklepie Biedronka można od teraz płacić BLIKIEM, dostępnym już w 13 aplikacjach bankowych – podkreśla Adam Kokoszkiewicz, dyrektor departamentu sprzedaży Polskiego Standardu Płatności, operatora BLIKA.

Czy można płacić BLIK w Biedronce?

Aby zapłacić za zakupy BLIKiem w Biedronce, należy najpierw poinformować sprzedawcę, że chcemy skorzystać z tej formy płatności. Następnie należy wygenerować w aplikacji naszego banku kod BLIK. Gdy na terminalu wyświetli się odpowiedni komunikat, można wprowadzić kod BLIK.

Jak płacić BLIKIEM w sklepie bez terminala?

Płatności zbliżeniowe BLIK możesz włączyć od razu po aktywacji aplikacji IKO, czyli też bezpośrednio po otwarciu nowego konta, bez konieczności czekania na przesłanie karty płatniczej (jeśli została zamówiona). Wystarczy Ci aktywna aplikacja IKO, telefon z systemem Android (wersja min. 6.0) i włączoną funkcją NFC.

Jak płacić BLIKIEM bez kodu?

W aplikacji IKO klient ma opcje zarządzania ustawieniami – w tym włączanie i wyłączanie opcji płatności bez kodu i bez potwierdzenia w poszczególnych sklepach internetowych.

Czy w McDonald można placic telefonem?

Aby użyć Androida Pay w restauracji McDonald’s, wystarczy wybudzić telefon i zbliżyć go do terminala płatniczego. Nie trzeba nawet odblokowywać ekranu. Płatność działa podobnie jak w przypadku karty płatniczej: jeśli wartość transakcji przekracza 50 PLN system prosi o wprowadzenie kodu PIN na terminalu.

Czy w McDonalds można placic gotowka?

Można! Czy można płacić gotówką? Też można.

Czy w Biedronce w kasie samoobsługowej można płacić BLIKIEM?

Od 17 września br. we wszystkich sklepach Biedronka w całej Polsce można już korzystać z BLIKA. Dzięki temu rozwiązaniu sieć akceptacji BLIKA poszerzyła się o blisko 3 tys.

Czy 2 Biedronce można płacić BLIKIEM?

Cieszymy się, że w każdym sklepie Biedronka można od teraz płacić BLIKIEM, dostępnym już w 13 aplikacjach bankowych – podkreśla Adam Kokoszkiewicz, dyrektor departamentu sprzedaży Polskiego Standardu Płatności, operatora BLIKA.

Czy w Bershce można płacić przy odbiorze?

z o.o. Ponadto Użytkownik może zapłacić za zamówienie za pobraniem, używając metod płatności akceptowanych w sklepach BERSHKA w Polsce.

Jak można płacić w Biedronce?

Przelew24 (Bank Zachodni WBK) Płacę z iPKO (PKO BP) Pekao24Przelew (Bank Pekao) Płacę z PeoPay (Bank Pekao)…Metody płatności (dotyczy wyłącznie programów umożliwiających płatności on-line)

  • Visa.
  • Visa Electron.
  • MasterCard.
  • MasterCard Electronic.
  • Maestro.

Czy można płacić BLIKIEM bez karty?

BLIK jest już dostępny w prawie każdym banku działającym w naszym kraju. To niezwykle wygodna opcja płatności bezgotówkowych bez użycia karty. … Płatności gotówkowe odchodzą do lamusa! By zapłacić za zakupy, dobry obiad w restauracji czy nocleg w wymarzonym hotelu nie musisz mieć przy sobie nawet swojej karty płatniczej.

Jak zainstalowac BLIK?

Klienci indywidualni mogą korzystać z BLIKA w aplikacji mobilnej SGB Mobile, klienci firmowi w aplikacji Portfel SGB. Obie aplikacje są dostępne dla telefonów z systemem Android i iOS. Możesz je pobrać w sklepie Google Play i App Store na swoim smartfonie.