Kategorie:

W czym wygral Bednarek?

W jakim zespole gra Bednarek?

Star Guard Muffin2008 – 2012
Kamil Bednarek/Zespoły muzyczne

Kamil Bednarek[edytuj] Kamil Bednarek (ur. 10 maja 1991 w Brzegu), znany też jako MaccaBraa – polski piosenkarz, autor tekstów i piosenek, wykonawca muzyki reggae. W latach 2008–2012 wokalista formacji Star Guard Muffin, od 2012 lider zespołu sygnowanego jego nazwiskiem.

Gdzie się urodzil Kamil Bednarek?

10 maja 1991 30 lat, Brzeg, Polska
Kamil Bednarek/Data i miejsce urodzenia

W czym wygrał Kamil Bednarek?

Udostępnij: Kamil Bednarek z podbrzeskich Lipek zaśpiewał w finale piosenkę Boba Marleya „Is This Love”. W finale programu „Mam Talent” zwyciężyła 11-letnia Magda Welc, która zaśpiewała piosenkę Edyty Geppert „Kocham cię życie”. W nagrodę otrzymała czek na 300 tysięcy złotych.

Ile teraz ma lat Kamil Bednarek?

30 lat (10 maja 1991)
Kamil Bednarek/Wiek

Czy Kamil Bednarek jest zonaty?

Artysta, jak donosi serwis Pudelek, od 9 lat związany jest z Victorią Hall. Ich relacja jest bardzo burzliwa, mieli kilka przerw w związku, jednak zawsze do siebie wracali. Wygląda na to, że udało im się zażegnać kryzys i wspólnie wypoczywają na Santorini. Partnerka Kamila pracuje jako modelka i ma 35 lat.

Czy Kamil Bednarek ma brata lub siostre?

Kamil Bednarek – nowy singiel Kamil Bednarek właśnie zapowiedział na swoim Instagramie premierę nowego utworu. Zrobił to w bardzo nietypowy sposób i przy okazji pokazał swojego brata. Konrad jest bardzo podobny do Kamila i to nie tylko przez dredy na głowie. On również odnalazł pasje w muzyce i kto wie..

W jakim mieście mieszka Kamil Bednarek?

Lipki
Kamil Bednarek/Miejsca zamieszkania

Skąd jest Kamil Bednarek?

Brzeg, Polska
Kamil Bednarek/Miejsce urodzenia

Czy Kamil Bednarek ma maturę?

Kamil Bednarek Kiedy jego kariera zaczynała nabierać tempa, to gwiazdor zadał sobie pytanie – zdawać maturę czy nie zdawać? Wokalista zdecydował się na karierę muzyczną. … Teraz mimo braku matury osiąga spore sukcesy zawodowe. Na jego koncerty przychodzi rzesza fanów.

Kiedy urodził się Kamil Bednarek?

10 maja 1991 30 lat
Kamil Bednarek/Data urodzenia
Kamil Bednarek urodził się 10 maja 1991 roku w Brzegu, małym miasteczku położonym w województwie opolskim. Na polskiej scenie muzycznej artysta pojawił się już od 2008 roku, kiedy to wspólnie z przyjaciółmi założył zespół Star Guard Muffin.

Czy Kamil Bednarek ma rodzeństwo?

Kornela Bednarek
Konrad Bednarek
Kamil Bednarek/Rodzeństwo

Czy Kamil ma dziewczyne?

Kamil Bednarek jest zakochany po uszy…. . Znany wokalista należy do grona artystów, którzy chronią swoją prywatność. … Kim jest dziewczyna Kamila Bednarka? To 35-letnia Victoria Hall i wygląda na to, że muzyk już oświadczył się swojej ukochanej.

W jakim domu mieszka Kamil Bednarek?

Lipki
Kamil Bednarek/Miejsca zamieszkania

Kto slawny nie ma matury?

Do gwiazd, które osiągnęły sukces bez egzaminu maturalnego, należą również: Kayah. Zbigniew Hołdys. Robert Kubica.

Kto nie zdał matury 2021?

Uczeń, który nie zdał egzaminu z jednego przedmiotu ma prawo do poprawki w terminie sierpniowym. Matura poprawkowa 2021 odbędzie się 24 sierpnia. Jej wyniki zostaną ogłoszone 10 września 2021 roku.

Kto nie ukończył szkoły?

Quentin Tarantino, dziś 53-latek, rzucił szkołę w wieku 15 lat. … Studiów nie dokończył ani Steve Jobs, ani Mark Zuckerberg.