Kategorie:

Skąd pochodzi Joanna Brodzik?

W jakich serialach grała Joanna Brodzik?

Znana z

  • Kasia i Tomek. jako Kasia.
  • Magda M. jako Magda Miłowicz.
  • Dom nad rozlewiskiem. jako Małgorzata Jantar.
  • Pianista. jako Dziewczyna zabita strzałem w głowę
  • Nigdy w życiu! jako Ula.
  • Ogniem i mieczem. jako Panna młoda.
  • Klan. jako Renata Grajewska.
  • Złoto dezerterów. jako Lena.

Z kim jest Joanna Brodzik?

Paweł Wilczak (2004–)Joanna Brodzik / PartnerPaweł Wilczak – polski aktor telewizyjny, dubbingowy, filmowy i teatralny, scenarzysta, przedsiębiorca i reżyser. Wikipedia

Ile ma lat Joanna Brodzik?

49 lat (11 stycznia 1973)Joanna Brodzik / Wiek

Ile dzieci ma Joanna Brodzik?

Od 2003 roku jej partnerem jest Paweł Wilczak, którego poznała na planie serialu „Kasia i Tomek”, gdzie wspólnie grali parę głównych bohaterów. Brodzik i Wilczak są rodzicami dwójki dzieci — bliźniaków Jana i Franciszka (ur. 2 lipca 2008).

Czy Joanna Brodzik grała w serialu Dom?

W 2009 roku otrzymała główną rolę w serialuDom nad rozlewiskiem”. Następnie zagrała także w kontynuacjach: „Miłość nad rozlewiskiem” (2010) oraz „Życie nad rozlewiskiem” (2011). Jej partnerem życiowym jest aktor Paweł Wilczak, mają dwoje dzieci – bliźniaków Jana i Franciszka.

Ile lat ma Paweł Wilczak?

56 lat (29 lipca 1965)Paweł Wilczak / Wiek

Kto jest mężem Brodzik?

Bartłomiej ŚwiderskiJoanna Brodzik / Mąż (do 2003)

Ile wzrostu ma Joanna Brodzik?

171 cmJoanna Brodzik / Wzrost

Czy Wilczak jest z Brodzik?

Kryzys w związku Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka. Joanna i Paweł unikają medialnego szumu i strzegą swojej prywatności. Co jakiś czas pojawiają się jednak spekulacje o ich problemach i kryzysach w związku. W 2018 roku pojawiła się nawet informacja o rozstaniu pary.

Na co choruje Paweł Wilczak?

Paweł Wilczak robi zawrotną karierę w świecie filmu, ale wielu jego fanów nie zdaje sobie sprawy z tego, że zmaga się z chorobą. Aktor cierpi na bezsenność, o czym mówił jakiś czas temu w rozmowie z Jastrząb Post. Okazuje się, że to niejedyne schorzenie, które utrudnia mu codzienne funkcjonowanie.

Gdzie mieszka Brodzik?

Jak informuje „Super Express”, mieszkanie Wilczaka i Brodzik ma ponad 100 metrów kwadratowych i mieści się w niskim białym apartamentowcu w cichej warszawskiej dzielnicy Wilanów.