Z jakiej miejscowości pochodzi Iga Świątek?

Iga Natalia Świątek urodziła się 31 maja 2001 w Warszawie. Jej ojciec – Tomasz, był wioślarzem, uczestnikiem igrzysk olimpijskich w Seulu. Ma siostrę Agatę, która jest od niej trzy lata starsza.

Gdzie się urodziła Iga Świątek?

31 maja 2001 20 lat, Warszawa, PolskaIga Świątek / Data i miejsce urodzenia

Gdzie mieszka Iga Świątek?

RaszynIga Świątek / Miejsca zamieszkaniaRaszyn – wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie pruszkowskim, w gminie Raszyn. Leży na Równinie Mazowieckiej, nad strugą Raszynką. Jest siedzibą gminy Raszyn.
Według danych z 27 lutego 2008 liczba osób zameldowanych na pobyt stały w Raszynie wynosiła 7109. Wikipedia

Kiedy urodziła się Iga Świątek?

31 maja 2001 20 latIga Świątek / Data urodzenia

Czy Iga Świątek ma chlopaka?

Świątek zdradziła również, że jest singielką i nie posiada partnera.

Gdzie wygrała Iga Świątek?

Czy wygrala Iga Świątek?

zawodniczka rankingu WTA potrafiła w pierwszym secie wygrać tylko jednego gema. … Drugiego seta Świątek wygrała ostatecznie 6:0 i znalazła się wśród szesnastu najlepszych tenisistek w starciach w Indian Wells. Odniosło 35. zwycięstwo na kortach od początku 2021 roku.

Kto jest trenerem Igi Świątek?

Piotr Sierzputowski (ur. 21 września 1992 w Nowym Dworze Gdańskim) – polski trener tenisa.

Czy Iga Świątek wygrała?

Wielkie emocje i zwycięstwo Igi Świątek. Rumunka Sorana Cirstea nie dała rady w rywalizacji z Polką. Nasza tenisistka wygrała 5:7, 6:3, 6:3 i po raz pierwszy w karierze awansowała do ćwierćfinału Australian Open.