Kategorie:

Skąd pochodzi Ania Wyszkoni?

Z kim spiewala Wyszkoni?

Pragnęła występować na scenie od dziecka. Debiutowała w gminnym zespole, a w 1996 roku została wokalistką zespołu Łzy. Z zespołem, który był autorem taki hitów jak „Agnieszka już dawno…” czy „Narcyz się nazywam” nagrała 3 albumy. Z zespołem Łzy zyskała popularność na krajowej arenie.

Z kim jest Ania Wyszkoni?

Maciej Durczak
Anna Wyszkoni/Partner

Gdzie obecnie mieszka Ania Wyszkoni?

Tworków
PasikurowiceRacibórz
Anna Wyszkoni/Miejsca zamieszkania

Gdzie się urodziła Ania Wyszkoni?

21 lipca 1980 41 lat, Tworków, Polska
Anna Wyszkoni/Data i miejsce urodzenia

Kto spiewal w zespole Łzy?

Łzy

Łzy na Przystanku Woodstock 2016
Rok założenia 1996
Wydawnictwo Pomaton EMI
Skład
Sara Chmiel – śpiew Adam Konkol – gitara Rafał Trzaskalik – gitara Arkadiusz Dzierżawa – gitara basowa Dawid Krzykała – perkusja Adrian Wieczorek – instrumenty klawiszowe (2020)

Czy Ania Wyszkoni ma dzieci?

Tobiasz Piguła
Pola Durczak
Anna Wyszkoni/Dzieci

W jakim wieku jest Ania Wyszkoni?

41 lat (21 lipca 1980)
Anna Wyszkoni/Wiek

Ile dzieci ma Ania Wyszkoni?

Ania Wyszkoni ma dwójkę dzieci – 7-letnią córkę Polę i 18-letniego syna Tobiasza. Gwiazda rzadko opowiada o swoich pociechach, ale tym razem zrobiła wyjątek. Co zdradziła naszej reproterce? Viki Gabor dorobiła się potężnego grona fanów.

Kiedy urodziła się Anna Wyszkoni?

21 lipca 1980 41 lat
Anna Wyszkoni/Data urodzenia

Kim jest nowa wokalistką zespołu Łzy?

Z nową wokalistką Pauliną Titkin i muzykami przygotował utwór „Agnieszka 2.0 Była mroźna zima”, który postanowił zgłosić jako polską propozycję na Eurowizję 2022.

Kto spiewa narcyz?

Łzy
Narcyz/Wykonawcy

Ile dzieci ma Anna Wyszkoni?

Ania Wyszkoni w lipcu tamtego roku skończyła 40 lat! 3. Z pierwszego związku ma syna, Tobiasza, który w tym roku skończy już 20 lat! Z Maciejem ma 9-letnią córkę, Polę.

Ile lat ma córka Anny Wyszkoni?

Anna Wyszkoni: życie prywatne Po rozwodzie związała się z producentem muzycznym, menadżerem, Maciejem Durczakiem, z którym ma córkę Polę (ur. 2012 r.).

Czy Ania Wyszkoni żyje?

Obecnie związana jest ze swoim menedżerem, Maciejem Durczakiem, z którym ma córkę Polę (ur. w 2012). Mieszka w podwrocławskich Pasikurowicach.

Co robi Ania Wyszkoni?

Anna Wyszkoni – polska wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Była piosenkarka zespołu Łzy. Anna Wyszkoni urodziła się 21 lipca 1980 roku w Tworkowie. … Wyszkoni wystąpiła w programie, i wykonała piosenkę „Długość dźwięku samotności” z repertuaru grupy Myslovitz.

Czy Wyszkoni ma dzieci?

Tobiasz Piguła
Pola Durczak
Anna Wyszkoni/Dzieci