Kategorie:

Skąd jest rejestracja sci?

Z jakiego miasta jest rejestracja SC?

SC – Tablica rejestracyjna Częstochowa.

Co to za Rejestracja sci?

Rejestracja SCI to miasto Cieszyn, woj. śląskie. Jeśli na drodze spotkasz pojazd o tablicy rejestracyjnej zaczynającej się od SCI to znaczy, że auto zarejestrowane jest w województwie śląskie, w mieście Cieszyn.

Skąd Rejestracja PTU?

PTU – Tablica rejestracyjna powiat turecki.

Skąd pochodzi rejestracja samochodu?

Pierwsze litery i cyfry podpowiedzą nam w jakim państwie, województwie i powiecie został zarejestrowany pojazd, natomiast pięć ostatnich znaków stanowi jego wyróżnik.

Jakiego województwa jest rejestracja SC?

Rejestracja samochodowa SC należy do pojazdów zarejestrowanych w województwie śląskim. Zobaczmy jakie miasto rejestruje pojazdy z tablicami rozpoczynającymi się od symboli SC.

Z jakiego województwa jest rejestracja sk?

Tablica rejestracyjna SK Rejestracja SK to miasto Katowice, woj. śląskie. Jeśli na drodze spotkasz pojazd o tablicy rejestracyjnej zaczynającej się od SK to znaczy, że auto zarejestrowane jest w województwie śląskie, w mieście Katowice.

Co to za Rejestracja sk?

Na tablicach wydawanych do końca kwietnia 2004 widnieje herb Słowacji a pod nim międzynarodowy kod samochodowy Słowacji SK.

Jaka jest rejestracja w Gliwicach?

Rejestracja SG to miasto Gliwice, woj. śląskie. Jeśli na drodze spotkasz pojazd o tablicy rejestracyjnej zaczynającej się od SG to znaczy, że auto zarejestrowane jest w województwie śląskie, w mieście Gliwice.

Skąd jest rejestracja PSZ?

PSZ – powiat szamotulski – Tablice rejestracyjne w Polsce.

Skąd jest rejestracja GPU?

Rejestracja GPU to miasto Puck, woj. pomorskie. Jeśli na drodze spotkasz pojazd o tablicy rejestracyjnej zaczynającej się od GPU to znaczy, że auto zarejestrowane jest w województwie pomorskie, w mieście Puck.

Z jakiego województwa jest rejestracja PO?

Tablice rejestracyjne – województwo mazowieckie.

Skąd jest rejestracja wi?

Rejestracja WI oznacza, że samochód jest zarejestrowany w: Województwo: Mazowieckie. Powiat: Warszawa – miasto na prawach powiatu. Miasto: Warszawa.

Jaka jest rejestracja w Rybniku?

Rejestracja SR to miasto Rybnik miasto, woj. śląskie. Jeśli na drodze spotkasz pojazd o tablicy rejestracyjnej zaczynającej się od SR to znaczy, że auto zarejestrowane jest w województwie śląskie, w mieście Rybnik miasto.

Jaka Rejestracja Będzin?

Rejestracja SBE to miasto Będzin, woj. śląskie. Jeśli na drodze spotkasz pojazd o tablicy rejestracyjnej zaczynającej się od SBE to znaczy, że auto zarejestrowane jest w województwie śląskie, w mieście Będzin.

Co to za rejestrację sk?

Tablice rejestracyjne na Słowacji[edytuj] Na tablicach wydawanych do końca kwietnia 2004 widnieje herb Słowacji a pod nim międzynarodowy kod samochodowy Słowacji SK.

Jakie województwo tablice rejestracyjne?

Oznaczenia tablic według województw:

  • B: podlaskie.
  • C: kujawsko — pomorskie.
  • D: dolnośląskie.
  • E: łódzkie.
  • F: lubuskie.
  • G: pomorskie.
  • K: małopolskie.
  • L: lubelskie.