Kategorie:

Skąd jest Bedoes?

Z jakiego miasta jest Bedoes?

Bedoes[edytuj] Bedoes, właściwie Borys Przybylski (ur. 21 kwietnia 1998 w Bydgoszczy) – polski raper i autor tekstów, założyciel zespołu 2115 Gang.

Gdzie urodzil się Bedoes?

Borys Piotr Przybylski
Bedoes/Pełne imię i nazwisko

Czy Bedoes jest z Magdą?

Kawałek ten powstał specjalnego dla jego ukochanej – Magda. Magdalena Wdziękowska to partnerka Bedoesa, o której raper niejednokrotnie wspomina w swoich wypowiedziach. Magda obchodzi dzisiaj urodziny i właśnie z tej okazji powstał kawałek Jesteś ładniejsza niż na zdjęciach.

Gdzie mieszka Bedoes 2021?

BEDOES zamieszkał w przepięknym Pałacu w Niewieścinie niedaleko Bydgoszczy. Na terenie 5 hektarowego parku ze starodrzewem mieści się małe jeziorko z własnym molo, zespół pałacowy, stajnia i budynek garażowy, a w nim najnowszy model Land Range Rovera oraz ulubiony przez rapera pojazd Harley Davidson.

Czy Bedoes przytył?

Przypomnijmy, że w 2018 roku raper w bardzo krótkim czasie schudł aż 30 kilogramów. W ostatnim czasie jednak 22-letni Bedoes znowu przybrał na wadze.

O co chodzi z tym 2115?

Tak jak Leszek – Od eL do Ka. Dlaczego „2115”? – Bo zrobiliśmy płytę z Lankiem w 2014 roku, która nazywała się „2114” – bo jesteśmy przed wszystkimi sto lat. … W 2015 powstała ekipa „2115”.

Czy Bedoes ma maturę?

Oponenci Bedoesa często wypominają mu brak wykształcenia – raper zdecydował się nie kontynuować nauki w szkole ponadgimnazjalnej. Tutaj warto przypomnieć fragment naszego wywiadu z artystą ze stycznia 2016 roku.

Czy Bedoes jest w SBM?

SBM Label[edytuj] … Wśród zakontraktowanych artystów wytwórni znajdują się m.in. raperzy Solar, Białas, Bedoes, White 2115, Beteo, Jan-Rapowanie, Mata, Adi Nowak, Kinny Zimmer, Fukaj, Janusz Walczuk, zespół Kacperczyk oraz producent muzyczny Lanek i Kubi Producent.

Jak ma na imię dziewczyna Bedoesa?

Swoje trzy grosze postanowiła dorzucić również Roksana Kwiatkowska, czyli Roxy, była dziewczyna Quebonafide, która obecnie związana jest z Bedoesem. Roxie udostępniła w swoich social mediach dłuższą wypowiedź na temat swojego chłopaka, stając oczywiście w jego obronie.

Jak na imię ma Lanek?

Lanek, a tak naprawdę Kamil Łanka urodził się 21 czerwca 1989 roku, czyli w tym roku skończy 32 lata. Na co dzień mieszka w Krakowie i jest producentem muzycznym.

Jak Bedoes Schudl?

Raper w bardzo krótkim czasie schudł 30 kilogramów – ze 112 na 82. Sam przyznał w jednym z wywiadów, że nie było to zdrowe chudnięcie. Głównym powodem utraty wagi był stres, nieregularny tryb życia i wymioty. Bedoes przez długi czas nosił charakterystyczną fryzurę.

Ile waży Bedoes 2021?

Bedoes wraca do wagi 90 kg.

Czym jezdzi White 2115?

White 2115: BMW E34. Nieśmiertelna piątka w równie nieśmiertelnej wersji 525tds. Mam do tego auta szczególny szacunek. Pomimo że samochód niemalże niczym się nie wyróżniał, było to moje pierwsze auto kupione za własne pieniądze.

Czy Bedoes skończył szkołę?

Skończyłem edukację po gimnazjum ze względu na to, że nie widziałem przyszłości w szkole – wiedziałem, że chcę być artystą i nic innego mnie nie zadowoli, więc zrezygnowałem z nauki i poświęciłem się w pełni muzyce.

Kto jest w SBM 2020?

Wśród zakontraktowanych artystów wytwórni znajdują się m.in. raperzy Solar, Białas, Bedoes, White 2115, Beteo, Jan-Rapowanie, Mata, Adi Nowak, Kinny Zimmer, Fukaj, Janusz Walczuk, zespół Kacperczyk, Nypel oraz producenci muzyczni Lanek i Kubi Producent. Założycielami wytwórni są raperzy Solar i Białas.

Jak dostac się do SBM Starter?

Na kanale SBM Starter udostępniono bit, pod który przyszły reprezentant inicjatywy ma za zadanie nagrać zwrotkę, a następnie opublikować film jako post na Instagramie. Na wideo należy oznaczyć profil @sbm_tba, który później zostanie przejęty przez zwycięzcę.