Kategorie:

O czym jest film Kiler?

Z którego roku jest film Kiler?

Kiler (1997) – Filmweb.

Ile zarobił film Kiler?

Wpływy: 17 219 108 zł

Gdzie nagrywany był Kiler?

Dzieło Juliusza Machulskiego świetnie obrazuje to, jak wyglądała ówczesna Warszawa. Dziś trudno poznać niektóre miejsca z filmu. Juliusz Machulski w „Kilerze” świetnie oddał klimat ówczesnej Warszawy. Tamtejsze ulice, kamienice i sklepy – cały ten miejski krajobraz idealnie wpisywał się w mafijną opowieść Machulskiego.

Kto reżyserował Kilera?

Juliusz Machulski
Kiler/Reżyserzy

Jak ma na imię żona Siary?

W kościele okazuje się, że Siara przywiózł Jurka Kilera i do ślubu nie dochodzi, gdyż zostaje przerwany przez Ewę.

Jak ma na imię Siara?

Jednak największą popularnością cieszył się oczywiście bohater Janusza Rewińskiego – Stefan „Siara” Siarzewski. Jego kultowe teksty przejdą do historii polskiego filmu! Nie ma co zaprzeczać, że sława aktora po sukcesie filmów „Kiler” i „Kiler-ów 2-óch” mocno przygasła.

Ile jest części Kilera?

w kinach pojawił się film „Kiler-ów 2-óch”. Komedia, choć bardzo ciepło przyjęta przez publiczność, nie powtórzyła już sukcesu jedynki. Ale fani czekali na kolejną część. Reżyser Juliusz Machulski powiedział w jednym z wywiadów: – Szansa na trzeciego „Kilera” będzie wtedy, gdy drugą część obejrzą 3 miliony widzów.

Kto mial zabic Kilera?

Siara i Morales świętują swój sukces, gdy Gabrysia widzi Moralesa jest zła że Morales zabił Kilera, później do Siary dzwoni Lipski który jest zły że Morales zabił Kilera gdyż Dona się żeni z Kilerem, Siara postanawia podmienić Moralesa, gdy ślub się zaczyna przychodzi Ewa, okazuje się że Morales to Kiler, gdzie ucieka …

Gdzie mieszkal Jurek Kiler?

W moich filmowo-serialowych podróżach po Warszawie musiałem wręcz odwiedzić miejsce zamieszkania Jurka Kilera. W pierwszej części mieszkał przy ulicy #Dzikiej, ja natomiast odwiedziłem #Nowoursynowską 160G, gdzie mieszkał w części drugiej przygód o nim.

W czyim domu był krecony Kiler?

Rezydencja prezydencka – (Kiler-ów 2-óch)

Kto nagral Kilera?

Kiler[edytuj] Kiler – polska komedia kryminalna z 1997 roku w reżyserii Juliusza Machulskiego na podstawie scenariusza Piotra Wereśniaka, wyprodukowana przez Studio Filmowe „Zebra”.

Jak miał na imię Siara z Kilera?

Stefan Siara Siarzewski (Janusz Rewiński) również opuszcza więzienie i wynajmuje do zabicia Jurka Kilera płatnego mordercę ze Stanów Zjednoczonych, Szakala (Peter J.

Ile lat ma Siara z Kilera?

Janusz Rewiński (ur. 16 września 1949 w Żarach) – polski aktor, satyryk i polityk, poseł na Sejm I kadencji.

Kogo zabił Kiler?

Jerzy Kiler udaje się do Ferdynanda Lipskiego, ale to jeszcze bardziej pogarsza sprawę, bo ten zleca mu zabicie „Siary”. Jerzy musi przekonać „Siarę” co do tego, że zabił Ferdynanda Lipskiego, a Ferdynanda Lipskiego co do tego, że zabił „Siarę”.

Czy będzie Kiler 3?

Trzecia część kultowej polskiej komedii z Cezarym Pazurą w roli Jurka Kilera ma powstać z okazji 20. rocznicy premiery pierwszego Kilera z 1997 roku. O tym, że planowana jest kontynuacja filmów Kiler i Kiler 2-óch jako pierwszy doniósł serwis se.pl.

Kto był wspólnikiem Kilera w komedii Machulskiego?

Z więzienia wyfruwa jeszcze szybciej, gdyż potrzebuje go – jako specjalistę od brudnej roboty – szef stołecznej mafii, Siara. Jak pech to pech! Każdy chce żyć, więc z gruntu uczciwy Kiler przyjmuje zlecenie na usunięcie niewygodnego wspólnika. Na wszelki wypadek przyjmuje kontrakt i na Siarę.