Kategorie:

Kto jest rodzicami Martyny Wojciechowskiej?

Z kim Martyna ma dziecko?

Martyna Wojciechowska – dzieci Córka Martyny Wojciechowskiej Maria urodziła się w 2008 roku. Dziewczynka jest efektem miłości dziennikarki z płetwonurkiem Jerzym Błaszczykiem, który zmarł w 2016 roku wskutek choroby nowotworowej. Martyna Wojciechowska posiada też adoptowaną córkę Kabulę Nkalango Masanję.

Czyją córką jest Martyna Wojciechowska?

Jest jedyną córką Joanny (ur. 1950) oraz Stanisława Wojciechowskich (ur. 1934).

Kto jest mężem Martyny Wojciechowskiej?

Jerzy Błaszczyk[edytuj] Jerzy Błaszczyk (ur. 1970, zm. 27 lutego 2016) – polski konsultant, informatyk, płetwonurek, były rekordzista Polski w nurkowaniu głębinowym.

Co jest z Martyny Wojciechowskiej?

W ostatnich kilku miesiącach media żyły jej rozstaniem z Przemkiem Kossakowskim. Przypomnijmy, że w lipcu tego roku okazało się, że Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem. Dla fanów i internautów było to wielkie zaskoczenie, ponieważ para wydawała się na bardzo zakochaną.

Z kim Martyna Wojciechowska jest w ciąży?

Martyna Wojciechowska pisze o niespodziewanej ciąży. Martyna Wojciechowska jest mamą 13-letniej Marysi, która jest owocem jej związku z Jerzym Błaszczykiem, płetwonurkiem zmarłym w 2016 roku. Podróżniczka i autorka programu „Kobieta na krańcu świata” dowiedziała się, że jest w ciąży, gdy miała 33 lata.

Czy Martyna Wojciechowska ma dzieci?

Maria BłaszczykMartyna Wojciechowska / Dzieci

Z kim Martyna Wojciechowska ma Marysie?

Musiała wycofać się z kręcenia nowych odcinków „Kobiety na krańcu świata”. Martyna Wojciechowska niestety znów została singielką. Jej małżeństwo z Przemysławem Kossakowskim po trzech miesiącach przeszło do historii.

Czy Martyna Wojciechowska jest z kossakowskim?

Dopiero w lipcu 2021 r. wyszło na jaw, że Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski od stycznia nie są już razem. Okazało się, że to dziennikarz zmienił zdanie i postanowił zakończyć ten związek. W wywiadzie dla „Pani” prowadząca „Kobietę na krańcu świata” opowiedziała o rozstaniu.

Czy Martyna Wojciechowska ma męża?

Jak do tej pory gwiazda nie miała szczęścia w miłości. Kilka razy była już zaręczona i w ostatniej chwili odwoływała ceremonie. Tym razem wszystko jednak poszło zgodnie z planem, a prowadząca program Kobieta na krańcu świata, mogła pochwalić się, że jest już mężatką.

Czy Martyna Wojciechowska ma dziecko z kossakowskim?

Wojciechowska i Kossakowski będą mieli dziecko? Z podróżniczką na temat rewelacji na temat jej związku z Przemkiem Kossakowskim postanowiła niedawno porozmawiać reporterka „Dzień dobry TVN”. … A jeśli chodzi o dziecko, to tak, rodzę jedno” – zaczęła tajemniczo.

Czym zajmuje się Martyna Wojciechowska?

Martyna Wojciechowska jest polską podróżniczką, dziennikarką, kierowcą rajdowym, pisarką oraz prezenterką telewizyjną. Urodziła się w Warszawie 28 września 1974 roku. Trenowała gimnastykę artystyczną. … Jest drugą Polką, mającą na swym koncie zdobycie Korony Ziemi, a trzecią najmłodszą Polską, zdobywczynią Mont Everest.

Co słychać u Kossakowskiego?

Sam Kossakowski w rozmowie z dziendorbytvn.pl przyznał, że mordercza praca na planie „Down The Road” dała mu się we znaki… „Mam z tym coraz większy problem. Robiłem programy, które miały reputację ekstremalnych, w istocie takie były, mam wrażenie, że po nich, mówiąc kolokwialnie, szybciej się sklejałem niż teraz.

Czy Martyna Wojciechowska jest w ciąży z kossakowskim?

Z podróżniczką na temat rewelacji na temat jej związku z Przemkiem Kossakowskim postanowiła niedawno porozmawiać reporterka „Dzień dobry TVN”. Zapytała wprost – na ile medialne spekulacje są prawdą. Wojciechowska odpowiedziała bez ogródek. „W tych informacjach jest niewiele prawdy.

Z kim Martyna jest w ciąży na sygnale?

W końcu okazało się, że to fałszywy alarm. Tym razem będzie inaczej, bo Monika Mazur w ciąży nie zrezygnowała z roli w „Na sygnale„. Nakręciła kilka odcinków serialu z wyprzedzeniem, ale dopiero w następnym sezonie „Na sygnale” po wakacjach 2020 potwierdzi się, że Martyna i Piotr będą rodzicami.

Ile dzieci adoptowała Martyna Wojciechowska?

Martyna Wojciechowska ma już cztery córki: jedną, biologiczną Marię i trzy adoptowane. Pierwszą adoptowaną dziewczynką była Kabula. Podróżniczka poznała ją podczas kręcenia programu „Kobieta na krańcu świata”. Kabula jakiś czas temu postanowiła odwiedzić Polskę.

Ile lat ma dziecko Martyny Wojciechowskiej?

47 lat (28 września 1974)Martyna Wojciechowska / Wiek