Kategorie:

Kto jest mężem Sochy?

Z kim jest żonata Socha?

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha (2019)
Data i miejsce urodzenia 23 kwietnia 1980 Warszawa
Zawód aktorka
Współmałżonek Krzysztof Wiśniewski (od 2008)
Lata aktywności od 1998

Czy Małgorzata Socha jest synowa Ewy Kasprzyk?

Salony meblowe Agata prowadzą nową odsłonę kampanii z udziałem aktorek Małgorzaty Sochy (synowa) i Ewy Kasprzyk (teściowa). Promuje w niej nowe dodatki i akcesoria do dekoracji wnętrz, które wprowadzono do oferty. Kampanię przygotowały agencje Spark Foundry, PZL i Film Republic.

Ile lat ma mąż Małgorzaty Sochy?

41 lat (23 kwietnia 1980)
Małgorzata Socha/Wiek

Kto jest tesciowa Sochy?

Kampanię przygotowały PZL, Film Republic i Blue 449. W nowej platformie komunikacji marki Małgorzata Socha wciela się w rolę synowej, a Ewa Kasprzyk jej teściowej. Relacje dwóch pań osadzone w świecie mebli i dodatków będą wykorzystywane we wszystkich działaniach ATL i BTL marki.

Co robi mąż Sochy?

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski poznali się w Darłówku w 1996 roku. Aktorka miała wówczas 16 lat, a trzy lata starszy Krzysztof pracował na plaży jako ratownik. Po 12 latach znajomości, w 2008 roku, wzięli ślub, a obecnie wspólnie wychowują troje dzieci – Zosią, Basię i Stanisława. Mąż aktorki jest inżynierem.

Czy Małgorzata Socha jest mężatką?

Socha od lat jest mężatką, ale z partnerem niemal nie bywa na czerwonym dywanie, rzadko pokazują się razem na imprezach show-biznesowych. Wielu fanów aktorki nawet nie wie, jak Krzysztof Wiśniewski wygląda. Jednak gwiazda w wywiadach zapewnia, że tworzą zgraną parę.

Kim jest synowa Ewy Kasprzyk?

W nowej platformie komunikacji marki Małgorzata Socha wciela się w rolę synowej, a Ewa Kasprzyk jej teściowej. Relacje dwóch pań osadzone w świecie mebli i dodatków będą wykorzystywane we wszystkich działaniach ATL i BTL marki.

Czy Małgorzata Socha jest córka Ewy Kasprzyk?

Ewa Kasprzyk, wybitna polska aktorka, która ma na koncie wiele ról filmowych i serialowych, nigdy nie ukrywała swojej córki, Małgorzaty Bernatowiczj i z dumą opowiadała o niej w licznych wywiadach. Ostatnio córka towarzyszyła aktorce podczas premiery spektaklu Super Susan.

Co robi mąż p Malgorzaty Sochy?

Ukochany aktorki jest absolwentem politechniki i pracuje jako inżynier. Zarówno gwiazda, jak i jej mąż bardzo cenią sobie aktywność fizyczną. Podczas gdy Małgorzata Socha uwielbia treningi fitness, pasją Krzysztofa Wiśniewskiego są biegi.

Kim jest Kasprzyk dla Sochy?

Ewa Kasprzyk została – obok Małgorzaty Sochy – ambasadorką salonów Agata. Startuje nowa kampania marki. Sieć salonów mebli i artykułów wyposażenia wnętrz rozpoczęła kampanię reklamową z udziałem dwóch aktorek różnych pokoleń: Małgorzaty Sochy i Ewy Kasprzyk.

Kim są rodzice Malgorzaty Sochy?

Jerzy Socha
Małgorzata Socha/Rodzice

Ile zarabia Małgorzata Socha?

Ile jednak zarabia popularna gwiazda kina i telewizji? Nasza redakcja ustaliła, że za udział w reklamach mebli aktorka zgarnia nawet 500 tysięcy złotych rocznie. Za promowanie biżuterii dostaje ok 300 tys. zł rocznie.

Kim jest mąż Kożuchowskiej?

Bartłomiej Wróblewskiod 2008
Małgorzata Kożuchowska/Mąż

Kim są rodzice Małgorzaty Sochy?

Jerzy Socha
Małgorzata Socha/Rodzice

Czy Ewa Kasprzyk jest mama Małgorzaty Sochy?

Ewa Kasprzyk, wybitna polska aktorka, która ma na koncie wiele ról filmowych i serialowych, nigdy nie ukrywała swojej córki, Małgorzaty Bernatowiczj i z dumą opowiadała o niej w licznych wywiadach. Ostatnio córka towarzyszyła aktorce podczas premiery spektaklu Super Susan.

Kogo grała Ewa Kasprzyk w kogel mogel?

Obsada

Aktor Rola
Grażyna Błęcka-Kolska Katarzyna Solska
Ewa Kasprzyk Barbara Wolańska
Zdzisław Wardejn docent Marian Wolański
Katarzyna Łaniewska pani Solska, matka Kasi