Kategorie:

Kim jest Szymon z Hotelu Paradise?

Z kim jest Simon z Hotelu Paradise?

W czwartek odbył się finał „Hotelu Paradise„. Po zakończeniu programu uczestnicy mogli wreszcie zdradzić, jakie relacje ich łączą i które pary przetrwały. Simon zamieścił wówczas wpis i przyznał, że tworzy związek z Bibi, jednak „mieli swoje problemy po powrocie do rzeczywistości”.

Co robi Simon z Hotelu Paradise?

Simon, specjalnie na nagrania „Hotelu Paradise„, przyleciał z samego USA, gdzie na co dzień mieszkał i pracował. Po zakończeniu show był przez chwilę w Polsce, jednak musiał wracać i do kilku tygodni znów mieszka w Stanach.

Skąd pochodzi Simon z Hotelu Paradise?

Jest ze Stanów Zjednoczonych i mieszka w Kalifornii. Pracuje tam jako DJ. Jego rodzice pochodzą z Cieszyna. Przeprowadzili się do USA, kiedy Simon miał 8 lat.

Czy BB i Simon są razem?

Bibi i Simon byli jedną z najmocniejszych par trzeciej edycji „Hotelu Paradise” i choć ostatecznie nie wygrali programu, wszyscy sądzili, że Zanzibar opuszczają z największą nagrodą – prawdziwą miłością przy swoim boku. Niestety, już 30 czerwca Simon opublikował wpis, w którym potwierdził ich rozstanie.

Z kim zdradził Simon Bibi?

Niektórzy wieszczyli, że para miała na chwilę rozstać się, a Simon w tym czasie miał być dość otwarty na poznawanie innych kobiet. Wygadał się ich wspólny kolega z programu. W rozmowie z portalem „przeAmibitni.pl” przyznał, że słyszał o doniesieniach na temat rzekomego pocałunku kolegi z Moniką Kociołek z Teamu X.

Co się dzieje z Bibi z Hotelu Paradise?

W trzeciej edycji „Hotelu ParadiseBibi i Simon byli jedną z najmocniejszych par. W programie oficjalnie weszli w związek, wyznawali sobie miłość i planowali wspólną przyszłość. Jednak po opuszczeniu reality show ich relacja nie przetrwała próby czasu i postanowili się rozstać.

Co z Simonem i Bibi z Hotelu Paradise?

Starałem się, robiłem co w mojej mocy aby nasz związek przetrwał. Bardzo chciałem aby nasza miłość rozwijała się, znaczyła coś… To już pewne – Bibi i Simon z 3. edycji „Hotelu Paradise” rozstali się.

Gdzie mieszka Simon?

Simon aktualnie mieszka w Warszawie z Natalią i Karoliną.

Jak się nazywa Krystian z Hotelu Paradise?

Krystian Ferretti zyskał rozpoznawalność dzięki udziałowi w trzeciej edycji „Hotelu Paradise„, gdzie tworzył związek z Basią.

Czy Krystian i Basia są razem?

Basia i Krystian po czwartkowym gorącym finale „Hotelu Paradise” w piątek byli gośćmi „Dzień dobry TVN”. Siedząc wspólnie na kanapie potwierdzili, że nie po programie razem. Nie jesteśmy razem , rozstaliśmy się chwilę po programie.

Czy Ania jest z Ivanem?

Jak sami dziś wyznali, choć nie wygrali finału „Hotelu Paradise” wygrali główną nagrode w życiu – miłość! Ania Matyasek i Ivan Yevtushenko obwieścili dziś obserwującym ich media społecznościowe i widzom show, że są razem. Tym samym są jedyną parą, która powstała i trwa nadal po drugiej edycji „Hotelu Paradise”.

Czy Simon zdradzi Bibi?

O zakończeniu związku poinformował na Instagramie Simon. Przypomnijmy, że uczestnik „Hotelu Paradise” krótko po zakończeniu show miał zdradzić Bibi, ale dziewczyna dobrodusznie postanowiła wybaczyć mu pocałunek z inną. Simon z „Hotelu Paradise” poinformował na Instagramie o rozstaniu z Bibi.

Z kim calowal się Simon?

Okazuje się, że Simon z „Hotelu Paradise” całował się z Moniką Kociołek z Teamu X. „To się wydarzyło po pijaku” – tłumaczy ukochanego Bibi. Też byście wybaczyli?

Czy Simon z Hotelu Paradise jest z Bibi?

Bibi z „Hotelu Paradise” rozstała się z Simonem pod koniec czerwca. Wcześniej para przechodziła kryzys – były partner nadszarpnął zaufanie dziewczyny, gdy wyszedł na imprezę i całował się z Moniką Kociołek z Teamu X. Mimo że Bibi mu wybaczyła, para ostatecznie zdecydowała się zakończyć relacje.

Czy Bibi jest nadal z Szymonem?

Bibi i Simon rozstali się. Smutną informację przekazał chłopak na swoim profilu. „Starałem się, robiłem co w mojej mocy, aby nasz związek przetrwał” – napisał pod czarno-białym zdjęciem. Simon i Bibi tworzyli jedną z najpiękniejszych par w ostatniej edycji.

Z kim jest Basia z Hotelu Paradise?

Wiadomość o zaręczynach Basi Pędlowskiej i Krzysztofa Śwista z „Hotelu Paradise” zelektryzowała ich fanki i fanów, bo mówiło się o końcu relacji tej pary. Tymczasem zakochani postanowili, że chcą razem spędzić życie!