Kategorie:

Kim jest Maksymilian Wiewiór?

Z kim walczyl Wiewiór?

Kolejna walka odbyła się pomiędzy Kamilą „Zusje” Smogulecką i Martą „Martirenti” Rentel, walkę wygrała ta pierwsza. Następnie zmierzyli się ze sobą Maksymilian „WiewiórWiewiórka oraz Adrian „Polak” Polański, który w tym pojedynku bronił pasa mistrzowskiego w kategorii półśredniej (do 77,1 kg).

Kto to Wiewiór?

Maksymilian „WiewiórWiewiórka ma już na swoim koncie występy w FAME MMA. Zawodnik wziął udział w pierwszej gali, w której zmierzył się z ważącym od niego o ponad 40 kg więcej Michałem Handke. … Wiewiórka trenuje od przeszło czterech lat, jego specjalizacją są mieszane sztuki walki.

Ile wzrostu ma Maksymilian Wiewiór?

Maksymilian ma 178 cm wzrostu (według danych podanych na oficjalnej stronie famemma.tv).

Ile walk wygrał Wiewiór?

Zarówno Adrian Polak Polański, jak i Maksymilian Wiewiórka mają na swoim koncie wiele sukcesów. Do tej pory Wiewiór miał na swoim koncie dwa zwycięstwa i jedną porażkę w MMA, natomiast Polak cztery wygrane i dwie przegrane.

Z kim przegral Wiewiór?

Maksymilian „WiewiórWiewiórka w Fame MMA Co prawda przegrał swój pojedynek z Michałem Handke, ale był to rywal cięższy o 43 kilogramy.

Kim jest Adrian Polak?

Polak to nie tylko gwiazda sieci, ale także influencer i zacięty zawodnik. Wiele osób już kilka razy mogło podziwiać jego walki podczas gal Fame MMA. Adrian stoczył już kilka walk. Jego szósta walka odbyła się podczas jubileuszowej odsłony wydarzenia 15 maja 2021 roku.

Ile ma lat Wiewiór?

Wiewiór urodził się w 1998 roku, więc jak łatwo można policzyć w 2021 roku świętował swoje 23 urodziny.

Jaki rekord ma Wiewiór?

3-1-0.

Ile lat ma Wiewiór?

Obecnie Wiewiór ma 21 lat, a sporty walki trenuje już od 4 lat.

Ile lat ma Maksymilian wiewiórka?

W Internecie możemy dotrzeć do informacji, że popularny wiewiór urodził się w 1998 roku. W związku z tym w 2020 roku obchodził swoje 21. urodziny.

Z czego znany jest Adrian Polak?

AdrianPolak” Polański to osoba znana wszystkim fanom Fame MMA, nawet tym którzy interesują się poczynaniami tej federacji tylko pobieżnie. Polański jest bowiem jednym z największych weteranów i gwiazd tego freakowego oktagonu. Walczył już aż siedem razy, z czego pięć z jego pojedynków było zwycięskich.

Jak kiedyś nazywal się Adrian Polak?

„Byłem mały, to się śmiali” – rapuje influencer, wyjawiając, że kiedyś miał na imię Faustyn. Polański w swojej premierowej piosence rapuje o trudnej relacji z ojcem, o tym, że poradził sobie z wyniszczającymi nałogami i że sport [MMA] to jego największa pasja.

Kiedy Fame MMA 12?

Gala Fame MMA 12 już w sobotę (20 listopada). Karta walk gali. Kiedy i gdzie oglądać Fame MMA 12 oraz ile kosztuje transmisja PPV. Zobacz kiedy walka Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – Marcin Wrzosek.

Z kim przegrał Wiewiór?

Maksymilian „WiewiórWiewiórka w Fame MMA Co prawda przegrał swój pojedynek z Michałem Handke, ale był to rywal cięższy o 43 kilogramy.

Ile ma lat Dawid Malczynski?

Dawid Malczyński – wiek Nie jest znana dokładna data urodzenia youtubera, jednak wiemy, że ma 23 lata.

Jak nazywa się Adrian Polak?

AdrianPolak’ Polański – Fame MMA AdrianPolak’ Polański ma na swoim koncie kilka walk. Na Fame MMA 2 przegrał z Dawidem Malczyńskim, a na 3. gali z Kasjuszem 'Don Kasjo’ Życińskim. Następnie na Fame MMA 4 i 7 pokonał Amadeusza Ferrari, a podczas Fame MMA UK wygrał z Dawidem Malczyńskim.