Kategorie:

Kim jest Iza Nowakowska?

Z kim jest żonata idą Nowakowska?

Ida Nowakowska ma męża – prywatnie tancerka związana jest z Jackiem Herndonem. Para, która poznała się w Stanach Zjednoczonych, wzięła ślub w 2015 roku. Mają syna Maksymiliana. Chłopiec przyszedł na świat w maju 2021 roku.

Kim z zawodu jest idą Nowakowska?

Ida Victoria Nowakowska-Herndon (ur. 7 grudnia 1990 w Warszawie) – polska tancerka, aktorka, prezenterka telewizyjna i osobowość telewizyjna.

Ile lat ma idą Nowakowska prezenterka?

31 lat (7 grudnia 1990)
Ida Nowakowska/Wiek

Jak się nazywa mąż Idy Nowakowskiej?

Jack Herndonod 2015
Ida Nowakowska/Mąż

Czy idą Nowakowska ma męża?

Świeżo upieczona mama doskonale jednak łączy pracę przy „You can dance”, w którym jest prowadzącą z prywatnymi obowiązkami. Gwiazda TVP pracuje, a przerwy spędza ze swoją rodziną. W opiece nad synkiem pomaga jej mąż Jack Herndon, który zajmuje się dzieckiem, gdy Ida spędza czas na planie.

Czy idą Nowakowska jest w ciąży?

26 stycznia 2021 Ida Nowakowska wraz z Tomaszem Wolnym występowali w „Pytaniu na śniadanie”. … Przy okazji Ida wyznała, że już wkrótce sama zostanie mamą. Powiedziała również, że jest już w szóstym miesiącu, a dziecko przyjdzie na świat w maju. Prezenterka nie chciała jednak zdradzić płci ani imienia.

Co prowadzi Ida Nowakowska?

Ida Nowakowska była prowadzącą programów: Przymierzalnia (2008 rok) i Bake Off Junior (2018 rok). Od 2019 roku prowadzi program Pytanie na śniadanie, a od 2020 roku talent show The Voice Kids. W listopadzie 2019 i 2020 roku była współprowadzącą organizowanych w Polsce Konkursów Piosenki Eurowizji dla Dzieci.

Skąd pochodzi Ida Nowakowska?

Warszawa, Polska
Ida Nowakowska/Miejsce urodzenia

Ile idą Nowakowska ma dzieci?

Ich marzenia zaczynają się powoli spełniać, gdyż 26 stycznia 2021 roku Ida Nowakowska w programie Pytanie na śniadanie wyznała, że wkrótce zostanie mamą. Dnia 7 maja 2021 Ida urodziła syna, Maksymiliana Marka.

Jak mieszka idą Nowakowska?

Gwiazda TVP jakiś czas temu zdecydowała się na stałe zamieszkać w Polsce. Swoje gniazdko urządziła w Warszawie, gdzie chętnie spędza czas wolny z mężem i synkiem. Tancerka bardzo stara się chronić swoją prywatność i rzadko wrzuca zdjęcia ze swojego warszawskiego mieszkania na swoje profile w mediach społecznościowych.

Czym się zajmuje mąż Idy Nowakowskiej?

Mąż Idy Nowakowskiej z wykształcenia jest aktorem. Ich życiowe drogi po raz pierwszy skrzyżowały się kilkanaście lat temu na wydziale aktorskim Uniwersytetu Kalifornijskiego w Los Angeles.

Jakiego pochodzenia jest mąż Idy Nowakowskiej?

Wiemy, że z pochodzenia jest Amerykaninem. Wywodzi się z republikańskiej rodziny oraz studiuje i zajmuje się dyplomacją. Ida Nowakowska wielokrotnie powtarzała, że jej mąż coraz bardziej przyzwyczaja się do Polski, a ona sama wie, że na pewno nie chce stąd wyjeżdżać.

Gdzie jest mąż Idy Nowakowskiej?

Niestety do tej pory małżeństwo widywało się bardzo rzadko, ponieważ Ida Nowakowska jest na stałe w Warszawie, a jej mąż pracował w Stanach Zjednoczonych. Para bardzo rzadko pokazuje się wspólnie na przyjęciach. W rozmowie z Plejadą Ida Nowakowska wyjaśniła tego przyczynę: Ma całe swoje życie i jest bardzo zajęty.

Czy Ida Nowakowska urodziła dziecko?

W poniedziałek 10 maja tancerka poinformowała, że pierwsze dziecko jej i Jacka Herndona przyszło już na świat. W mediach społecznościowych Ida Nowakowska pokazała pierwsze zdjęcie maleństwa. Zdradziła również płeć dziecka – prezenterka urodziła chłopca.

Kiedy Ida Nowakowska urodziła dziecko?

Jak donoszą portale, syn Idy Nowakowskiej i Jacka Herndona przyszedł na świat w czwartek 6 maja 2021 roku. 10 maja wiadomość o narodzinach dziecka prowadzącej program śniadaniowy pojawiła się na Instagramie @badzmyrazem.

Skąd pochodzi idą Nowakowska?

Warszawa, Polska
Ida Nowakowska/Miejsce urodzenia