Kategorie:

Kiedy urodziła się Iga Świątek?

W którym roku urodziła się Iga Świątek?

Iga Natalia Świątek urodziła się 31 maja 2001 w Warszawie. Jej ojciec – Tomasz, był wioślarzem, uczestnikiem igrzysk olimpijskich w Seulu. Ma siostrę Agatę, która jest od niej trzy lata starsza.

Skąd pochodzi Iga Świątek?

Warszawa, Polska
Iga Świątek/Miejsce urodzenia

Ile lat ma Iga Świątek?

20 lat (31 maja 2001)
Iga Świątek/Wiek

Jak zaczynała Iga Świątek?

Iga Świątek swoją przyszłość zawodową od początku wiązała z tenisem ziemnym. Jej sportowa kariera rozpoczęła się na dobre, gdy tenisistka skończyła 15 lat. Rozegrała wówczas swój debiutancki turniej ITF w Sztokholmie, stając się jego zwyciężczynią. Następny turniej, również zwycięski, zagrała w Bergamo.

Czy Iga Świątek ma chlopaka?

Świątek zdradziła również, że jest singielką i nie posiada partnera.

Kiedy zagra Iga Świątek?

Australian Open 2022. Terminarz. Kiedy i o której ćwierćfinał z udziałem Igi Świątek? Ćwierćfinał z udziałem Polki odbędzie się w nocy z 25 na 26 stycznia.

Gdzie mieszka Iga Świątek?

Raszyn
Iga Świątek/Miejsca zamieszkania

Czy Iga Świątek ma chłopaka?

Świątek zdradziła również, że jest singielką i nie posiada partnera.

Ile zarobila Iga Świątek?

Za występ w półfinale zarobi 895 tysięcy dolarów australijskich, co w przeliczeniu na złotówki daje zawrotną kwotę 2,57 miliona!

Kiedy i gdzie urodziła się Iga Świątek?

31 maja 2001 20 lat, Warszawa, Polska
Iga Świątek/Data i miejsce urodzenia

Kto jest trenerem Igi Świątek?

Piotr Sierzputowski (ur. 21 września 1992 w Nowym Dworze Gdańskim) – polski trener tenisa.

Kiedy Iga Świątek zagra w półfinale?

O której mecz (27 stycznia 2022)? Iga Świątek po trzygodzinnym thrillerze awansowała do półfinału Australian Open. W starciu o finał rozstawiona z „siódemką” Polka zmierzy się Danielle Collins (27.).

Z kim gra Iga Świątek w półfinale?

Kibiców tenisa czeka dzisiaj nieprzespana noc. Iga Świątek zagra z Kaią Kenepi o awans do półfinału wielkoszlemowego Australian Open. Jeśli uda jej się zwyciężyć, to wyrówna najlepszy wynik Agnieszki Radwańskiej w Melbourne. Wygrana będzie również oznaczała TOP 5 rankingu WTA.

Czy Iga Świątek ma mamę?

Dorota Świątek
Iga Świątek/Matki

Kiedy gra Iga Świątek w Paryżu?

Spotkanie drugiej rundy powinno zacząć się w czwartek około 17:30 – 18:30. Będzie to czwarty i zarazem ostatni pojedynek na korcie numer trzy – Court Simonne-Mathieu. Tego dnia może padać w Paryżu, co może wpłynąć na to, kiedy Polka ze Szwedką wyjdą na kort.

Czy Iga Świątek ma męża?

Świątek zdradziła również, że jest singielką i nie posiada partnera. – Trudno jest znaleźć czas na cokolwiek poza tenisem. Na ten moment jestem singielką – zakończyła.