Kategorie:

Kiedy urodził się Ignacy Gogolewski?

W którym roku urodził się Ignacy Gogolewski?

Aktor teatralny i filmowy, reżyser oraz scenarzysta; urodził się w 1931 roku w Ciechanowie. W 1953 ukończył wydział aktorski warszawskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej. Po dyplomie został zaangażowany do Teatru Polskiego w Warszawie, gdzie grał do roku 1959.

Ile lat ma Gogolewski?

90 lat (17 czerwca 1931)Ignacy Gogolewski / Wiek

Czy aktor Gogolewski żyje?

Ignacy Gogolewski: teatr żyje, jak długo gra, nawet dla ograniczonej epidemią garstki widzów. Niestety, aktor z powodu pandemii koronawirusa, po 70 latach pracy, nie będzie mógł pożegnać się z widzami na scenie. Przekazał publiczności list, cytowany na łamach „Super Expressu”.

Ile lat ma Łaniewska?

Katarzyna Łaniewska

Katarzyna Łaniewska (2015)
Imię i nazwisko Katarzyna Janina Łaniewska-Błaszczak
Data i miejsce urodzenia 20 czerwca 1933 Łódź
Data i miejsce śmierci 7 grudnia 2020 Warszawa
Zawód aktorka

Czy aktorka Łaniewska żyje?

Katarzyna Łaniewska zmarła 7 grudnia 2020 r. Aktorka znana była z licznych ról teatralnych, filmowych i serialowych, ale zainteresowanie prasy budziło również jej życie prywatne. Z kim była związana gwiazda serialu „Plebania” i filmów z serii „Kogel-mogel”? Szczegóły poniżej.

Czy Katarzyna Laniewska zyje?

Katarzyna Łaniewska nie żyje. Popularna polska aktorka zmarła w wieku 87 lat, informacja o jej śmierci pojawiła się w mediach w poniedziałek 7 grudnia 2020 roku. Pochodząca z Łodzi artystka zapadła w pamięć milionów widzów jako sympatyczna babcia Józefina z serialu „Plebania”, w którym występowała przez 10 lat.

Ile lat ma aktorka Katarzyna Łaniewska?

Katarzyna Łaniewska zmarła 7 grudnia 2020 r. Miała 87 lat.

Ile Katarzyna Łaniewska miała lat?

Data utworzenia: 8 grudnia 2020, 8:26. Katarzyna Łaniewska nie żyje. Kobieta miała 87 lat, a informację o jej śmierci potwierdziła rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwości. Telewidzowie pokochali aktorkę za rolę Józefiny w serialu „Plebania”.