Kategorie:

Kiedy się urodziła Natsu?

W jakim miesiącu urodziła się Natsu?

W internecie możemy znaleźć informację, że Natsu pochodzi ze Śląska i urodziła się w 1998 roku, a to oznacza, że ma 23 lata. Urodziny obchodzi w pierwszej połowie grudnia.

Gdzie urodziła się Natsu?

Natsu aktualnie ma 23 lata i urodziła się w 1998 roku. W internecie możemy znaleźć informacje, że influencerka pochodzi ze Śląska.

Ile waży Natsu 2021?

Kto ile waży na High League 2021? Wyniki ważenia poznacie w tym miejscu: 56,5 kg: Lexy Chaplin (56,4 kg) vs Natalia „Natsu” Karczmarczyk (52,4kg)

Ile centymetrów wzrostu ma Natsu?

Natalia „Natsu” Kaczmarczyk

Pseudonim: Natsu
Zawód lub zajęcia: twórca internetowy
Instagram: @natalia.karczmarczyk
Wzrost: 160 cm

Jak się nazywa Natsu?

Natsu uchodzi dziś za jedną z najpopularniejszych polskich influencerek. Natalia Karczmarczyk, bo tak naprawdę nazywa się Natsu, jest liderką drugiej edycji projektu Team X.

Jaki kolor oczu ma Natsu?

Natsu jest młodym, dobrze zbudowanym chłopakiem o kolczastych, różowych włosach i czarnych oczach. Ma dwie blizny: jedną poziomą na prawej części szyi oraz drugą na lewym boku w kształcie litery X (pamiątka po walce z Roguem z przyszłości).

Co oznacza imię Natsu?

Natsu uchodzi dziś za jedną z najpopularniejszych polskich influencerek. Natalia Karczmarczyk, bo tak naprawdę nazywa się Natsu, jest liderką drugiej edycji projektu Team X. … Natsu zmierzyła się na pierwszej gali organizacji High League z inną influencerką Lexy.

Ile Natsu ma lat 2021?

Natalia Karczmarczyk urodziła się 11 grudnia 1997 roku. W tym roku kończy więc 24 lata.

Ile Natsu waży?

Ile waży Natsu? Natalia Karczmarczyk weszła na wagę tuż przed galą High League. Okazało się, że influencerka waży 52,4 kg.

Ile ma Natsu lat?

Natsu nie podaje w mediach społecznościowych swojej daty urodzenia. My jednak wiemy, że ma 23 lata i urodziła się w 1998 roku.

Jak nazywała się Natsu na kamerkach?

fot. Natsu (naprawdę nazywa się Natalia Kaczmarczyk) to cieszącą się dużą popularnością w mediach społecznościowych influencerka młodego pokolenia. Ma ponad milion subskrybentów na YouTube i mniej więcej tyle samo followersów na Instagramie. Swój kanał w należącym do Google serwisie wideo założyła w 2018 r.

Jak nazywa się Natsu na vinted?

Natalia Karczmarczyk, czyli Natsu, na początku kwietnia została nową uczestniczką Team’u X. Zdobyła dzięki temu ogromną popularność i już teraz na You Tubie ma ponad 600 tysięcy subskrybentów. Na tej platformie działała jednak już znacznie wcześniej, nagrywając odcinki o charakterze komediowym.

Jak nazywa się fanpage Natsu?

Fanpage Natsu (@natsu_angells_) • Instagram photos and videos.

Co to jest Natsu?

Natalia Karczmarczyk, bo tak naprawdę nazywa się influencerka ukrywająca się pod pseudonimem Natsu, w ostatnim czasie stała się jednym z najgorętszych nazwisk młodego pokolenia twórców internetowych.

Co znaczy Natsu po japońsku?

1. lato. … Lato jest porą, kiedy kobiety wyglądają najpiękniej.

Jak nazywa się były Natsu?

Natalia Kaczmarczyk, znana w internecie jako Natsu zdaje się być najmocniejszym i najważniejszym twórcą całego medialnego projektu.