Kategorie:

Kiedy się urodził Olaf Lubaszenko?

W którym roku urodził się Olaf Lubaszenko?

Aktor, reżyser teatralny i filmowy, urodzony w 1968 roku we Wrocławiu. Członek Europejskiej Akademii Filmowej. Jako aktor zadebiutował mając 13 lat w serialu telewizyjnym „Życie Kamila Kuranta”.

Ile lat ma Olaf Lubaszenko?

53 lata (6 grudnia 1968)Olaf Lubaszenko / Wiek

Skąd pochodzi Olaf Lubaszenko?

Wrocław, PolskaOlaf Lubaszenko / Miejsce urodzeniaWrocław – miasto na prawach powiatu w południowo-zachodniej Polsce, siedziba władz województwa dolnośląskiego i powiatu wrocławskiego. Położone w Europie Środkowej, na Nizinie Śląskiej, nad Odrą i czterema jej dopływami. Jest historyczną stolicą Dolnego Śląska, a także całego Śląska. Wikipedia

Ile dzieci ma Olaf Lubaszenko?

Para poznała się podczas pracy nad musicalem „Metro” w Teatrze Buffo Janusza Józefowicza. W 1992 stanęli na ślubnym kobiercu. Rok później powitali na świecie córeczkę, której nadali imię Marianna.

Gdzie mieszka Olaf Lubaszenko?

Olaf Lubaszenko: Mieszkam w Warszawie, czasem w Poznaniu. Hania, z którą jesteśmy razem w związku, ma syna w Poznaniu, więc w stolicy jest tylko cztery, pięć dni w tygodniu.

Czy Olaf Lubaszenko ma dzieci?

Marianna Linde
Marianna Lubaszenko
Olaf Lubaszenko/Dzieci

Ile waży Olaf Lubaszenko?

Kiedy pojawił się na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach, wprowadził wszystkich gości w osłupienie. Pomimo tego, że już na planie gangsterskiej komedii „Futro z misia” był w świetnej formie, to teraz wyglądał jeszcze lepiej. Lubaszenko waży obecnie ok. 125 kg.

Ile ma wzrostu Olaf Lubaszenko?

179 cmOlaf Lubaszenko / Wzrost

Na co jest chory Lubaszenko?

Olaf Lubaszenko od lat zmagał się z depresją oraz dużą nadwagą. Problemy zdrowotne sprawiły, że aktor zniknął ze świata mediów. … Aktor stale przyjmuje leki na nadciśnienie i żołądek, przez co regularnie odwiedza gabinety lekarskie. Podczas jednej z wizyt dowiedział się, że choruje na cukrzycę typu drugiego.

Ile schudł Olaf Lubaszenko?

Odmieniony Olaf Lubaszenko pojawił się na ważnej gali. Aktor schudł ponad 80 kilogramów! Olaf Lubaszenko przeszedł niesamowitą metamorfozę, zrzucając przeszło 80 kg (jeszcze kilka lat temu ważył 165 kilogramów przy 179 cm wzrostu).

Jak ma na imię ojciec Olafa Lubaszenko?

Edward Linde-LubaszenkoOlaf Lubaszenko / Ojciec

Gdzie mieszka Edward Lubaszenko?

Znane powiedzenie mówi, że nie przesadza się starych drzew. Na pewno nie dotyczy to Edwarda Linde-Lubaszenki, który niedawno porzucił Kraków, z którym był związany przez całe lata, i zamieszkał na stałe w Warszawie.