Kategorie:

Kiedy ona Sylwia Grzeszczak?

W jakim wieku jest Sylwia Grzeszczak?

32 lata (7 kwietnia 1989)
Sylwia Grzeszczak/Wiek

Kiedy urodziła się Sylwia Grzeszczak?

7 kwietnia 1989 32 lata
Sylwia Grzeszczak/Data urodzenia

Kiedy nowa plyta Sylwia Grzeszczak?

Po upływie kolejnych trzech lat wydała trzecią solową płytę Tamta dziewczyna, która uzyskała status podwójnie platynowej płyty. W 2021 zapowiedziała wydanie nowej płyty, którą zapowiada singel „Prawda o nas”.

Gdzie zaczynała Sylwia Grzeszczak?

Sylwia Grzeszczak zaczynała w programie dla dzieci “Od przedszkola do Opola”. Teraz to już uznana i uwielbiana artystka, której “Małe rzeczy”, “Tamtą dziewczynę” i “Sny o przyszłości” nuci całą Polska… Sylwia Grzeszczak.

Ile lat spiewa Sylwia Grzeszczak?

Wiek gwiazdy polskiej sceny muzycznej nie jest tajemnicą. Artystka urodziła się 7 kwietnia 1989 roku w Poznaniu. W 2021 roku obchodziła 32. urodziny.

Czy Sylwia Grzeszczak ma dzieci?

Bogna Piotrowska
Sylwia Grzeszczak/Dzieci

Gdzie się urodziła Sylwia Grzeszczak?

7 kwietnia 1989 32 lata, Poznań, Polska
Sylwia Grzeszczak/Data i miejsce urodzenia

Jakie wyksztalcenie ma Sylwia Grzeszczak?

Jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Poznaniu, w klasie fortepianu. Polecamy: Sylwia Grzeszczak świętuje 30. urodziny.

Czy to prawda że Sylwia Grzeszczak jest z Liberem?

Sylwia Grzeszczak od lat związana jest z Liberem, który swego czasu był znaczącą postacią na polskiej scenie hip-hopowej. Małżeństwo wspólnie wychowuje córkę.

Czym jezdzi Sylwia Grzeszczak?

To Renault Megane R.S. Trophy-R.

Jak zaczęła się kariera Sylwii Grzeszczak?

Sylwia Grzeszczakkariera Na początku kariery Sylwia Grzeszczak brała udział w różnych konkursach muzycznych. W 2004 roku zgłosiła się do konkursu „Drzwi do kariery”, w którym zajęła pierwsze miejsce. Rok później wystąpiła w programie „Idol”. Brała udział także w konkursie poezji śpiewanej i również w nim zwyciężyła.

Czy Sylwia Grzeszczak ma chłopaka?

Grzeszczak związana jest z Liberem. Para wzięła ślub w 2014 roku. Sylwia Grzeszczak i Marcin Piotrowski mają jedno dziecko.

Ile lat ma Bogna Piotrowska?

6 grudnia córka Sylwii Grzeszczak świętuje swoje kolejne urodziny. Aż ciężko uwierzyć, ale Bogna skończyła w tym roku 4 lata. Z tej okazji artystka opublikowała zdjęcie ze swoją pociechą. Razem wyglądają uroczo.

Ile dzieci ma Grzeszczak?

Sylwia Grzeszczak i Marcin Piotrowski mają jedno dziecko. To urodzona w grudniu 2015 Bogna.

Ile lat ma córka Sylwii Grzeszczak?

Sylwia Grzeszczak zamieściła w sieci unikatowe nagranie. Artystka, która bardzo strzeże prywatności swojej rodziny, pokazała w mediach społecznościowych 5-letnią córeczkę. Bogna zaśpiewała z mamą piosenkę „Prawda o nas”.

W jakim kraju mieszka Sylwia Grzeszczak?

Poznań
Sylwia Grzeszczak/Miejsca zamieszkania