Kategorie:

Kiedy Natsu się urodziła?

W jakim miesiącu urodziła się Natsu?

W internecie możemy znaleźć informację, że Natsu pochodzi ze Śląska i urodziła się w 1998 roku, a to oznacza, że ma 23 lata. Urodziny obchodzi w pierwszej połowie grudnia.

Ile lat ma Natsu 2020?

Natsu nie podaje w mediach społecznościowych swojej daty urodzenia. My jednak wiemy, że ma 23 lata i urodziła się w 1998 roku.

Gdzie urodziła się Natsu?

Natsu aktualnie ma 23 lata i urodziła się w 1998 roku. W internecie możemy znaleźć informacje, że influencerka pochodzi ze Śląska.

Ile centymetrów wzrostu ma Natsu?

Natalia „Natsu” Kaczmarczyk

Pseudonim: Natsu
Zawód lub zajęcia: twórca internetowy
Instagram: @natalia.karczmarczyk
Wzrost: 160 cm

Ile waży Natsu 2021?

Kto ile waży na High League 2021? Wyniki ważenia poznacie w tym miejscu: 56,5 kg: Lexy Chaplin (56,4 kg) vs Natalia „Natsu” Karczmarczyk (52,4kg)

Jak się nazywa Natsu?

Natsu uchodzi dziś za jedną z najpopularniejszych polskich influencerek. Natalia Karczmarczyk, bo tak naprawdę nazywa się Natsu, jest liderką drugiej edycji projektu Team X.

Ile lat ma Natsu 2021?

Natalia Karczmarczyk urodziła się 11 grudnia 1997 roku. W tym roku kończy więc 24 lata.

Ile lat ma Julia Natsu?

W związku, z czym w sieci pojawiały się jedynie podejrzenia, że celebrytka ma 24 lat. W ostatnim czasie jednak udało się ustalić, że influencerka przyszła na świat 11 grudnia 1997 roku.

Co oznacza imię Natsu?

Natsu uchodzi dziś za jedną z najpopularniejszych polskich influencerek. Natalia Karczmarczyk, bo tak naprawdę nazywa się Natsu, jest liderką drugiej edycji projektu Team X. … Natsu zmierzyła się na pierwszej gali organizacji High League z inną influencerką Lexy.

Ile Natsu ma lat 2021?

Natalia Karczmarczyk urodziła się 11 grudnia 1997 roku. W tym roku kończy więc 24 lata.

Ile waży Lexy i Natsu?

Kto ile waży na High League 2021? Wyniki ważenia poznacie w tym miejscu: 56,5 kg: Lexy Chaplin (56,4 kg) vs Natalia „Natsu” Karczmarczyk (52,4kg)

Jak nazywała się Natsu na kamerkach?

fot. Natsu (naprawdę nazywa się Natalia Kaczmarczyk) to cieszącą się dużą popularnością w mediach społecznościowych influencerka młodego pokolenia. Ma ponad milion subskrybentów na YouTube i mniej więcej tyle samo followersów na Instagramie. Swój kanał w należącym do Google serwisie wideo założyła w 2018 r.

Jak nazywa się Natsu na vinted?

Natalia Karczmarczyk, czyli Natsu, na początku kwietnia została nową uczestniczką Team’u X. Zdobyła dzięki temu ogromną popularność i już teraz na You Tubie ma ponad 600 tysięcy subskrybentów. Na tej platformie działała jednak już znacznie wcześniej, nagrywając odcinki o charakterze komediowym.

Ile ma lat Julia Żugaj?

22 lata (2 lipca 1999)
Julia Żugaj/Wiek

Ile ma lat Julia Kostera?

Data urodzin Julii Kostery nie jest żadną tajemnicą. Influencerka pochodzi z Wrocławia i urodziła się 5 sierpnia 2003 roku. Obecnie mieszka w Warszawie i jak łatwo można obliczyć, skończyła w 2021 roku 18 lat.

Co znaczy Natsu po japońsku?

1. lato. … Lato jest porą, kiedy kobiety wyglądają najpiękniej.