Kategorie:

Kiedy KLANGOR w TV?

W jakie dni leci KLANGOR?

Klangor w telewizji

  • Jutro 02:25 Odcinek 8. CANAL+ 4K ULTRA HD.
  • Czwartek 10.02.2022 22:00 Odcinek 7. CANAL+ Seriale.
  • Niedziela 13.02.2022 02:00 Odcinek 3. CANAL+ 4K ULTRA HD.
  • Niedziela 13.02.2022 02:45 Odcinek 4. …
  • Czwartek 17.02.2022 22:00 Odcinek 8. …
  • Niedziela 20.02.2022 03:20 Odcinek 5. …
  • Niedziela 20.02.2022 04:05 Odcinek 6.

Kiedy KLANGOR odcinek 8?

Premiera 8. odcinka Klangor odbędzie się już w piątek, 14 maja od 21:00 na kanałach CANAL+1, CANAL+ Premium oraz CANAL+ 4K Ultra HD.

Kiedy oglądać KLANGOR?

Klangor – gdzie oglądać? Premiera serialu już 26 marca w player.pl, w serwisie CANAL+ Online oraz w CANAL+ PREMIUM.

Ile odcinków będzie miał KLANGOR?

Serial liczy sobie 8 odcinków. W obsadzie zobaczymy nazwiska znanych aktorów, jak Arkadiusz Jakubik, po raz pierwszy w głównej roli w serialu, Maja Ostaszewska, Wojciech Mecwaldowski, Aleksandra Popławska, Magdalena Czerwińska.

Kiedy 5 odcinek Klangora?

Premiera 5. odcinka Klangor odbędzie się już w piątek, 23 kwietnia od 21:00 na kanałach CANAL+1, CANAL+ Premium oraz CANAL+ 4K Ultra HD.

Gdzie obejrzeć KLANGOR za darmo?

Jak podaje Filmweb, od 2 kwietnia 2021 roku otwarcie serialu „Klangor” jest dostępne dla wszystkich bez żadnych ograniczeń. Produkcję można obejrzeć za darmo bez logowania na canalplus.com w ramach otwartego okna Canal+.

Kiedy KLANGOR odcinek 6?

Klangor – gdzie obejrzeć odcinek 6? Premiera 6. odcinka Klangor odbędzie się już w piątek, 30 kwietnia od 21:00 na kanałach CANAL+1, CANAL+ Premium oraz CANAL+ 4K Ultra HD.

Ile sezonów ma serial KLANGOR?

Klangor (serial telewizyjny)

Gatunek kryminalny
Główne role patrz sekcja Obsada
Liczba odcinków 8
Liczba serii 1
Produkcja

Czemu tytuł KLANGOR?

Klangor” to krzyk żurawi zwiastujący nadejście wiosny. To też metafora nadziei, napędzającej działania ojca, który stracił córkę. … Padały różne pomysły, ale kiedy pojawił się „Klangor„, który dosłownie oznacza krzyk żurawi, zwiastujący nadejście wiosny uznaliśmy, że „mamy to”.

Kiedy premiera Klangora?

Klangor (serial telewizyjny)[edytuj] Klangor – polski kryminalny serial telewizyjny oparty na pomyśle Tomasza Kamińskiego, w reżyserii Łukasza Kośmickiego, premierowo emitowany na antenie Canal+ Premium od 26 marca 2021 do 14 maja 2021.

Gdzie obejrzeć serial Kruk?

Cały sezon serialu „Kruk. Szepty słychać po mroku” obejrzysz online na platformie VOD player.pl.

O czym jest klangor?

W niewyjaśnionych okolicznościach ginie nastolatka, córka psychologa więziennego. Ojciec desperacko rozpoczyna poszukiwania na własną rękę. Dramatyczną sytuację, w której jest jego rodzina pogłębia kryzys ich wzajemnych relacji, niezrozumienia, emocjonalnego dystansu i braku więzi.

Kiedy KLANGOR odc 7?

Premiera 7. odcinka Klangor odbędzie się już w piątek, 7 maja od 21:00 na kanałach CANAL+1, CANAL+ Premium oraz CANAL+ 4K Ultra HD.

Czy Gabi przezyje KLANGOR?

Jednak twórcy cały czas mogli operować tą aurą tajemnicy w związku z losem Gabi Wejman. I w tym wypadku można, a nawet trzeba było to zrobić trochę lepiej. Tak naprawdę od poprzedniego odcinka już można było się domyślić, że Gabi żyje, gdy nie pokazano żadnego ujęcia jej zwłok czy samego momentu śmierci.

Co znaczy tytul KLANGOR?

Padały różne pomysły, ale kiedy pojawił się „Klangor„, który dosłownie oznacza krzyk żurawi, zwiastujący nadejście wiosny uznaliśmy, że „mamy to”. … Klangor to charakterystyczny, wibrujący w powietrzu głos, którego nie sposób pomylić z żadnym innym – mówi producent Łukasz Dzięcioł.

Co znaczy KLANGOR?

(zoologia leśna, ptaki), trąbiący głos wydawany przez żurawie. Głosy obu ptaków zlewają się wówczas ze sobą, jakby wydawał je jeden osobnik, co jest przykładem tzw. … głosu antyfonalnego.