Kategorie:

Jakiej narodowości jest firma 4F?

Z jakiego kraju jest firma 4F?

4F – polska marka odzieży i akcesoriów sportowych, należąca do spółki OTCF. Oferuje produkty zarówno do treningu jak i codziennego noszenia.

Skąd pochodzi nazwa 4F?

– Marka 4F funkcjonuje na rynku już 6 lat. Początkowo brand nazywał się 4FUN, ale wraz ze zmianą jego strategii i konceptu, zmodyfikowaliśmy również nazwę – stąd 4F Sport Performance. Później skróciliśmy ją do 4F, bo jest to krótka, zwięzła i dobra forma do komunikacji.

Czy 4F produkuje w Chinach?

Obie wersje olimpijskich strojów zaprojektowała polska firma 4F. Jednak, jak przyznała jej główna projektantka Ranita Sobańska, stroje nie są w całości szyte w Polsce. Częściowo są produkowane w Chinach.

Czy 4F szyję w Polsce?

Część produkcji robimy w Polsce, część – w Europie, część zlecamy Chinom.

Kto jest wlascicielem firmy 4F?

Gościem TVN24 BiS był Igor Klaja, prezes spółki OTCF, która jest właścicielem marek 4F i Outhorn.

Kto jest właścicielem firmy 4F?

Firma powstała ze styku dwóch pasji – sportu i biznesu – młodego kielczanina Igora Klai. To on założył i do dziś kieruje spółką OTCF, do której należy sportowa marka 4F.

Co to znaczy OTCF?

OTCF S.A. – polska spółka odzieżowa specjalizująca się w tworzeniu, produkcji i sprzedaży odzieży sportowej i akcesoriów dla konsumentów oraz sportu zawodowego.

Jakie kraje sponsoruje 4F?

Oprócz nich hiszpańska firma zaprojektowała ubrania dla reprezentacji afrykańskich krajów: Mauritiusa i Maroka. Koszulki z jej logiem noszą też olimpijczycy z Ameryki Środkowej: Gwatemali i Hondurasu.

Czy 4F to dobra firma?

Marka 4F zasłużyła na dobrą opinię nabywców, ponieważ już od lat oferuje szeroki asortyment ubrań i akcesoriów sportowych, które mogą swobodnie konkurować z o wiele droższymi produktami większych marek. Marka 4F od 2008 roku współpracuje z Polskim Komitetem Olimpijskim i dostarcza stroje dla polskich olimpijczyków.

Kogo ubiera 4F na igrzyskach?

Od 2008 roku 4F współpracuje z Polskim Komitetem Olimpijskim, a na Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2021 ubrało reprezentacje aż 8 krajów – Polski, Chorwacji, Litwy, Macedonii Północnej, Grecji, Słowacji, Serbii i Łotwy. Podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pekin 2022 do tych 8 komitetów dołączy również Portugalia.

Co to za firma 4F?

4F to polska marka odzieży i akcesoriów sportowych założona w 2003 roku w Kielcach przez Igora Klaję. W 2007 roku nazwa firmy zmieniła się z początkowej 4Fun na 4F Sport Performance, a od 2010 funkcjonuje już jako 4F.

Czy outhorn to 4F?

Outhorn – polska marka odzieży i akcesoriów sportowych, założona w 1996 roku. To pierwsza marka spółki OTCF – polskiej firmy odzieżowej, właściciela m.in. marki sportowej 4F.

Jak się czyta 4F?

Beka z klientów – 4F to polska firma = czytamy „cztery eF” 🙂 | Facebook.

Kto zalozyl 4F?

Igor Klaja
4F/Założyciele

Ile trwa dostawa z 4F?

Czas realizacji zamówienia do sklepu stacjonarnego wynosi do 4 dni roboczych.

Ile jest warta firma 4F?

W 2020 roku przychody ze sprzedaży OTCF wyniosły 857 mln zł, wobec 799 mln zł rok wcześniej. W ubiegłym roku zysk spółki wyniósł 65,7 mln zł i był ponad trzykrotnie wyższy niż w 2019 roku, kiedy właściciel 4F zarobił 17,5 mln zł.