Kategorie:

Jakiego partnera ma Beata Kozidrak?

Z kim jest związana Beata Kozidrak?

Kim jest partner Kozidrak? Tygodnik „Życie na Gorąco” podaje, że wybranek Beaty Kozidrak związany jest ze środowiskiem artystycznym i ma na imię Jakub. W aktorskim dorobku ma m.in. epizodyczne role w popularnych serialach.

Kim jest nowy ukochany Beaty Kozidrak?

Jakub – zawodowo aktor, prywatnie ukochany Beaty Kozidrak I to, jak dowiedziała się gazeta Życie na gorąco, o 17 lat młodszego. Udało się to Beacie Kozidrak, którą – jak czytamy – ukochany ujął od początku fantazją i poczuciem humoru. „Sprawił, że zapomniała, co to nuda. Zabiera ją na premiery, wystawy.

Czy Beata Kozidrak ma męża?

Przypomnijmy, że Beata Kozidrak i Andrzej Pietras pobrali się w 1979 r. Już dwa lata później na świecie pojawiła się ich pierwsza córka Katarzyna, a w 1993 r. urodziła się Agata.

Jak się nazywa były mąż Beaty Kozidrak?

Okazuje się, że Andrzej Pietras, były mąż Beaty Kozidrak, związał się z kobietą noszącą takie samo imię jak jego eks. „Stara” Beata i „nowa” Beata mają więc coś wspólnego. Rozwód Beaty Kozidrak i jej wieloletniego partnera Andrzeja Pietrasa odbił się w mediach szerokim echem.

Kto jest kochanką Pietrasa?

Pietras zaprzecza, że ma romans! Beata Kozidrak i Andrzej Pietras rozstali się dwa lata temu. Mówiono o winie muzyka, który wdał się w romans… Andrzej Pietras faktycznie znalazł miłość w ramionach młodszej o blisko 20 lat tajemniczej brunetki.

Kto pisze teksty dla Bajm?

Bajm grał wtedy w akustycznym składzie, a jedyną pozostałością po tym okresie były single i kilkanaście utworów, bo do wydania całego albumu z tym materiałem nigdy nie doszło. Od samego początku za repertuar odpowiedzialni byli głównie Kozidrakowie – Jarosław za kompozycje, a Beata za teksty.

Co robi teraz Beata Kozidrak?

Teraz Beata Kozidrak przerywa milczenie i publikuje w sieci zdjęcie. Beata Kozidrak wydmuchała aż dwa promile, kiedy zatrzymała ją wezwana przez obywateli policja. Drogę pijanej piosenkarki zablokowali inni uczestnicy ruchu, którzy byli przerażeni jej slalomem od krawężnika do krawężnika i najeżdżaniem na chodnik.

Czy Beata Kozidrak rozwiodła się z mężem?

Beata Kozidrak była w związku małżeńskim przez 37 lat. Rozwiodła się w 2016 roku. Już po pierwszej rozprawie przestała być żoną Andrzeja Pietrasa, ojca ich dwóch córek Kasi i Agaty oraz wieloletniego menedżera zespołu Bajm. Para doszła do porozumienia co do podziału majątku.

Kiedy rozwiodła się Beata Kozidrak?

8 lipca 2016 roku Beata Kozidrak zakończyła swoje niespełna 37. letnie małżeństwo. To jakie były okoliczności jej rozwodu, dotychczas był wielką tajemnicą. Dopiero ostatnio gwiazda Bajmu zdradziła jego szczegóły.

Czy były mąż Beaty Kozidrak zyje?

Andrzej Pietras, były mąż Beaty Kozidrak, układa sobie życie na nowo u boku innej kobiety. Pojawiły się interesujące szczegóły dotyczące tej znajomości. Beata Kozidrak i Andrzej Pietras byli małżeństwem przez 37 lat. Wielu osobom wydawało się, że para doskonale się dogaduje.

Czy córka Beaty Kozidrak?

Katarzyna Pietras
Agata Pietras
Beata Kozidrak/Córki

Czy Beata Kozidrak ma kogoś?

Data utworzenia: 25 czerwca 2021, 6:50. Beata Kozidrak kilka lat temu rozwiodła się ze swoim mężem i menadżerem Andrzejem Pietrasem. Piosenkarka rozpoczyna obecnie nowy rozdział w swoim życiu, a w ostatnim wywiadzie wyznała, że znów jest zakochana!

W jakim wieku jest Beata Kozidrak?

61 lat (4 maja 1960)
Beata Kozidrak/Wiek

Czy Beata Kozidrak zyje?

Beata Kozidrak w żałobie Beata Kozidrak niejednokrotnie podkreślała, że rodzina jest dla niej najważniejsza; wokalistka zespołu Bajm była najmłodsza z trójki rodzeństwa, a jej rodzice stworzyli dla swoich dzieci dom pełen miłości. Pani Beacie i jej bliskim składamy najszczersze kondolencje.

Kto śpiewa w Bajm?

Andrzej Pietras
Jarosław Kozidrak
Bajm/Wokalisty

Co się teraz dzieje z Beata Kozidrak?

Beata Kozidrak we wrześniu została zatrzymana przez policję za jazdę autem pod wpływem alkoholu. Jej „rajd” po Warszawie odbił się echem w mediach. Kozidrak wróżono koniec kariery.