Kategorie:

Jakie radio ma Wojciech Mann?

W jakim radiu pracuje Wojciech Mann?

Radio Nowy Świat to projekt, w który zaangażowała się grupa byłych dziennikarzy i współpracowników Programu Trzeciego Polskiego Radia. Szefową stacji jest Magda Jethon, a w gronie redakcji znajdują się m.in. Wojciech Mann, Jerzy Sosnowski czy Michał Nogaś.

Gdzie można posłuchać Wojciecha Manna?

Programu „Bez kolejki” można posłuchać w niedziele od 10.00 do 13.00 na antenie Radia Nowy Świat.

Co z Mannem?

Marcin Mann przeszedł niezwykłą metamorfozę Syn Wojciecha Manna mocno się zmienił. Schudł, obciął długie włosy, a poza tym zapuścił brodę. Warto odnotować, że Marcin Mann poszedł w ślady ojca. Również pracuje w roli radiowca.

Dlaczego nie ma Wojciecha Manna w Radiu Nowy Świat?

Powodem jest decyzja Polskiego Radia, aby zastrzec nazwy audycji byłych dziennikarzy Trójki. … „Zdajemy sobie sprawę z tego, że stąpamy po cienkim lodzie, używając nazwiska Wojciecha Manna w tytule audycji, bowiem »Manniak po ciemku« należy do Polskiego Radia” – ironizowało Radio Nowy Świat.

Jakie radio po trojce?

Radio 357 będzie działać na rynku, gdzie od pół roku nadaje Radio Nowy Świat, również stworzone przez ludzie z dawnej Trójki: Magdę Jethon, Wojciecha Manna, Jerzego Sosnowskiego czy Michała Nogasia.

Czy Wojciech Mann odszedł z Radia Nowy Świat?

9 marca 2020 władze Polskiego Radia nie przedłużyły umowy z Anną Gacek, w wyniku czego dwa dni później zdecydował odejść z radia Wojciech Mann. W ciągu kolejnych dni ze współpracy z Trójką zrezygnowali prowadzący autorskie audycje Jan Młynarski, Jan Chojnacki oraz Wojciech Waglewski i Bartosz Waglewski.

Gdzie można sluchac Radia Nowy Świat?

Jak nas słuchać?

  • Radio Nowy Świat (Google Play, App Store) – obsługa Chromecast i AirPlay.
  • Patronite Audio (Google Play, App Store)
  • Replaio Radio (Google Play) – obsługa Chromecast.
  • Online Radio Box (Google Play, App Store)
  • VRadio (Google Play, App Store) – obsługa DLNA, Audiocast, Chromecast.

Co się stało z Wojciechem Mannem?

Wojciech Mann tuż po odejściu z Programu Trzeciego Polskiego Radia, w 2020 roku zaangażował się w projekt stworzenia stacji „Radio Nowy Świat”. Na swoim koncie ma jeszcze wiele innych przedsięwzięć. Jest też autorem tekstów do piosenek m.in.

Co z Wojtkiem Mannem?

Byłemu prezenterowi „Szansy na sukces” towarzyszył syn Marcin (30 l.), który wyraźnie schudł i coraz bardziej przypomina swojego słynnego ojca. Wojciech Mann od jakiegoś czasu ma problemy z chodzeniem. Z uwagi na nadwagę, dziennikarz przez większą część uroczystości musiał siedzieć na krześle.

Ile Man ma lat?

Wojciech Piotr Mann (ur. 25 stycznia 1948 w Świdnicy) – polski dziennikarz muzyczny, satyryk, aktor, pedagog, autor tekstów piosenek, prezenter telewizyjny i radiowy….Wojciech Mann[edytuj]

Wojciech Mann (2011)
Data i miejsce urodzenia 25 stycznia 1948 Świdnica
Alma Mater Uniwersytet Warszawski

Które radio lepsze 357 czy nowy świat?

Radio Nowy Świat i Radio 357 wywodzą się z tych samych korzeni, ale mają dzisiaj zgoła innych słuchaczy i inna dynamikę rozwoju – uważa medioznawca prof. Jan Kreft. – Mówiąc obrazowo: słuchacz Radia 357 rzuca się śmiało tam, gdzie jest nowe, słuchacz Radia Nowy Świat siedzi okrakiem na tym, do czego był przyzwyczajony.

Dlaczego Radio 357 i nowy świat?

– Przewaga Radia 357 polega na młodszym słuchaczu, bardziej zaangażowanym w projekt i bardziej hojnym – ocenia Hirek Wrona, dziennikarz muzyczny. Na początku listopada informowaliśmy, że zbiórka w serwisie Patronite.pl dla Radia Nowy Świat przyhamowała. Stacja miała ponad 29,3 tys.

Kto odszedl z Radia Nowy Świat?

9 marca 2020 władze Polskiego Radia nie przedłużyły umowy z Anną Gacek, w wyniku czego dwa dni później zdecydował odejść z radia Wojciech Mann. W ciągu kolejnych dni ze współpracy z Trójką zrezygnowali prowadzący autorskie audycje Jan Młynarski, Jan Chojnacki oraz Wojciech Waglewski i Bartosz Waglewski.

Co się dzieje z radiem Nowy Świat?

Ale w przypadku przyszłego Radia Nowy Świat dziennikarzy nikt nie nakłaniał do odejścia: sami zdecydowali, że pójdą za Wojciechem Mannem. O pomyśle stworzenia nowej stacji internetowej, która nie potrzebuje koncesji na nadawanie, dowiedzieliśmy się 16 kwietnia 2020 r.

Jak zostać patronem Radia Nowy Świat?

Aby zostać Patronem Radia Nowy Świat, musisz utworzyć konto w serwisie Patronite i mieć aktywną subskrypcję wsparcia Radia Nowy Świat (już od 10 zł miesięcznie).

Jak znaleźć Radio Nowy Świat w TuneIn?

Radio-polska.pl. TuneIn (lub po wklejeniu bezpośredniego linku do streamu w zakładce „Favourites”, czyli „Ulubione”)