Kategorie:

Jaki rodzaj muzyki gra Bednarek?

W jakim programie był Bednarek?

Kamil Bednarek, bohaterowie programu Mam Talent! – oficjalna strona stacji TVN.

Skąd jest Kamil Bednarek?

Brzeg, PolskaKamil Bednarek / Miejsce urodzeniaBrzeg – miasto w Polsce położone w województwie opolskim, siedziba powiatu brzeskiego. Historycznie leży na Dolnym Śląsku, na skraju Równiny Grodkowskiej, będącej częścią Niziny Śląskiej.
Przez miasto przepływa Odra.
W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do ówczesnego województwa opolskiego. Wikipedia

Czy Kamil Bednarek jest zonaty?

Artysta, jak donosi serwis Pudelek, od 9 lat związany jest z Victorią Hall. Ich relacja jest bardzo burzliwa, mieli kilka przerw w związku, jednak zawsze do siebie wracali. Wygląda na to, że udało im się zażegnać kryzys i wspólnie wypoczywają na Santorini. Partnerka Kamila pracuje jako modelka i ma 35 lat.

W jakim domu mieszka Kamil Bednarek?

LipkiKamil Bednarek / Miejsca zamieszkaniaLipki – wieś w Polsce położona w województwie opolskim, w powiecie brzeskim, w gminie Skarbimierz. Wikipedia

W czym wygrał Bednarek?

W 2013 roku Kamil Bednarek wygrał MTV Europe Music Awards w kategoriach: Najlepszy polski artysta oraz Najlepszy artysta Europy Wschodniej. We wrześniu tego roku powstał clip do covera Marka Grechuty „Dni, których jeszcze nie znamy”, czyli utworu promującego film Andrzeja Wajdy „Wałęsa”.

W czym wygrał Kamil Bednarek?

Udostępnij: Kamil Bednarek z podbrzeskich Lipek zaśpiewał w finale piosenkę Boba Marleya „Is This Love”. W finale programu „Mam Talent” zwyciężyła 11-letnia Magda Welc, która zaśpiewała piosenkę Edyty Geppert „Kocham cię życie”. W nagrodę otrzymała czek na 300 tysięcy złotych.

Kiedy urodził się Kamil Bednarek?

10 maja 1991 30 latKamil Bednarek / Data urodzenia
Kamil Bednarek urodził się 10 maja 1991 roku w Brzegu, małym miasteczku położonym w województwie opolskim. Na polskiej scenie muzycznej artysta pojawił się już od 2008 roku, kiedy to wspólnie z przyjaciółmi założył zespół Star Guard Muffin.

Czy Kamil Bednarek ma maturę?

Kamil Bednarek Kiedy jego kariera zaczynała nabierać tempa, to gwiazdor zadał sobie pytanie – zdawać maturę czy nie zdawać? Wokalista zdecydował się na karierę muzyczną. … Teraz mimo braku matury osiąga spore sukcesy zawodowe.

Czy Kamil ma dziewczyne?

Kamil Bednarek jest zakochany po uszy…. . Znany wokalista należy do grona artystów, którzy chronią swoją prywatność. … Kim jest dziewczyna Kamila Bednarka? To 35-letnia Victoria Hall i wygląda na to, że muzyk już oświadczył się swojej ukochanej.

Co robi Kamil Bednarek?

Kamil Bednarek[edytuj] Kamil Bednarek (ur. 10 maja 1991 w Brzegu), znany też jako MaccaBraa – polski piosenkarz, autor tekstów i piosenek, wykonawca muzyki reggae. W latach 2008–2012 wokalista formacji Star Guard Muffin, od 2012 lider zespołu sygnowanego jego nazwiskiem.

Ile zarabia Kamil Bednarek?

Narzekać nie może jednak Kamil Bednarek. więcej, bo aż 520 tys.

Czy Kamil Bednarek wygrał Mam talent?

Kamil był faworytem programu „Mam talent„. Pokonała go 11-letnia dziewczynka.

Z kim przegrał Bednarek w Mam Talent?

Udostępnij: Kamil Bednarek z podbrzeskich Lipek zaśpiewał w finale piosenkę Boba Marleya „Is This Love”. W finale programu „Mam Talent” zwyciężyła 11-letnia Magda Welc, która zaśpiewała piosenkę Edyty Geppert „Kocham cię życie”. W nagrodę otrzymała czek na 300 tysięcy złotych.

Ile lat ma Kamil Bednarek?

30 lat (10 maja 1991)Kamil Bednarek / Wiek

Ile lat ma Jan Bednarek?

25 lat (12 kwietnia 1996)Jan Bednarek / Wiek

Kto slawny nie ma matury?

Do gwiazd, które osiągnęły sukces bez egzaminu maturalnego, należą również: Kayah. Zbigniew Hołdys. Robert Kubica.