Kategorie:

Jaki jest Aquaman?

Z jakiego uniwersum jest Aquaman?

XX wieku, określanych jako Srebrna Era Komiksu, Aquaman był jednym z założycieli głównej drużyny superbohaterów DC Comics – Justice League.

Jak nazywa się Aquaman?

Jason Momoa jako Arthur Curry / Aquaman, będący półkrwi Atlantyjczykiem, syn Thomasa Curry’ego i królowej Atlanny, który z niechęcią pretenduje do tronu podwodnego Atlantis.

Ile Aquaman ma lat?

Jason Momoa, właśc. Joseph Jason Namakaeha Momoa (ur. 1 sierpnia 1979 w Honolulu na Hawajach) – amerykański aktor, model, reżyser, scenarzysta i producent filmowy.

Kto jest wrogiem aquamana?

Jak wiadomo żaden superbohater nie obejdzie się bez super-złoczyńcy. Podczas gdy nadal nie wiadomo kto będzie grał postać na której Aquaman odreaguje swoje frustracje, głównym antagonistą prawdopodobnie będzie Black Manta.

Jak ginie Aquaman?

Wszystko zaczęło się sypać, gdy Człowiek-zagadka, który rozwiązał równanie antyżycia, popełnił samobójstwo na oczach Batmana, co załamało Bruce’a Wayne’a. Wonder Woman i Aquaman niedługo potem zginęli z ręki Dr. Poison oraz Black Manty i Ocean Mastera.

Kiedy Aquaman 2?

16 grudnia 2022 (Stany Zjednoczone)Aquaman i Zaginione Królestwo / Data premiery

Gdzie Krecono aquamana?

miejsce kręcenia (1) Zdjęcia do filmu powstały w Amity Point, Hastings Point i Gold Coast (Australia), Arfudzie i Merzoudze (Maroko) oraz w Kanadzie.

Ile lat ma Lisa Bonet?

54 lata (16 listopada 1967)Lisa Bonet / Wiek

O czym jest film Aquaman?

Aquaman, który jest legendą od ponad 70 lat, to Król Siedmiu Mórz. Misją, tego niechętnie sprawującego rządy na Atlantydzie władcy, jest ochrona całego świata. Miota się on jednak między światem ponad powierzchnią wód nieustannie pustoszącym morza, a mieszkańcami Atlantydy dążącymi do wszczęcia buntu.

Co dalej z DC?

Film Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera trafił na platformę HBO Max (w Polsce HBO GO) w marcu 2021 roku i szybko zyskał ogromną popularność.

Czy jest druga część aquamana?

Aquaman i Zaginione KrólestwoAquaman / Sequel

Czy jest Aquaman 2?

Aquaman ponownie zmierza na wielki ekran Film trafił do postprodukcji, co oznacza, że pierwotnie założona data premiery jest coraz bardziej realna. Według szacunków DCEU, kolejna odsłona serii o podwodnym herosie zadebiutuje cztery lata po premierze pierwszej części, czyli w grudniu przyszłego roku.

Gdzie na Sycylii kręcono aquamana?

Taormina, Sycylia, Włochy.

Ile jest części aquamana?

Zgodnie z oficjalnymi doniesieniami Warner Bros., druga część Aquamana ukaże się w dokładnie 4 lata po premierze „jedynki”. Podobnie jak wcześniej, również i teraz w rolę głównego bohatera wciela się Jason Momoa. Polską premierę Aquamana 2 zaplanowano na dokładnie 16 grudnia 2022 roku.

Ile lat ma Lenny Kravitz?

57 lat (26 maja 1964)Lenny Kravitz / Wiek

Ile wzrostu ma Lenny Kravitz?

1,75 mLenny Kravitz / Wzrost