Kategorie:

Jak znaleźć paczkę InPost?

W jakim oddziale InPost jest moja paczka?

Wystarczy, że wejdziesz na stronę: https://inpost.pl/sledzenie-przesylek i wpiszesz numer swojej przesyłki. Paczki możesz śledzić także w naszej aplikacji mobilnej oraz poprzez chatbota. Masz pełną kontrolę nad statusem każdej paczki!

Kiedy będzie paczka InPost?

InPost | Paczkomaty 24/7- czas doręczenia. Paczka paczkomatowa powinna trafić do Ciebie w ciągu jednego dnia + dzień jej nadania. Upraszczając, można powiedzieć, że deklarujemy dwudniową realizację dostawy. Najczęściej jednak Paczucha idzie szybciej!

Jak dowiedzieć się czy paczka została wysłana?

Wystarczy, że wejdziesz na główną stronę Przesyłarka.pl. Opcja śledzenia paczki widoczna jest tuż pod rubryką wyceny paczki. Wpisz numer zlecenia z Przesyłarka.pl lub numer trackingowy od przewoźnika.

Co oznacza paczka przyjęta w oddziale InPost?

Status „Przyjęta w oddzialeoznacza, że przesyłka została przyjęta do oddziału firmy kurierskiej i wyruszy stamtąd w dalszą drogę lub zostanie z tego oddziału przekazana bezpośrednio do doręczenia.

Jak sprawdzić od kogo jest paczka InPost?

Dostałem awizo, ale nie wiem kto nadał przesyłkę, czy mogę uzyskać informację kto jest nadawcą? Firma InPost nie prowadzi bazy danych nadawców i odbiorców przesyłek, więc nie może udzielić takiej informacji.

O której godzinie są odbierane paczki z paczkomatu?

Godziny odbioru paczek w InPost (w tym godziny odbioru paczek z paczkomatu) ‒ jak deklaruje na swojej stronie firma InPost, odbiory paczek nadanych kurierem odbywają się od poniedziałku do piątku od godziny 10:00 do 17:00.

O której godzinie dostarczane są paczki do paczkomatu?

„Kurierzy InPost dostarczają paczki do paczkomatów nawet do godziny 19:00. Paczka może również być dostarczona wcześniej. Wszystko zależy od kuriera, który ma zaplanowany z góry harmonogram dostarczania przesyłek danego dnia” – mówi nam Pan Tomasz ze Strefypakowania24.pl.

Jak sprawdzić czy paczka została wysłana bez numeru?

Jeżeli nie masz dostępu do numeru przesyłki, możesz śledzić swoje przesyłki przez internet przy pomocy numeru pomocniczego przypisanego do Twojej przesyłki. Możesz także skorzystać z FedEx InSight®, aby śledzić przesyłki bez numeru przesyłki.

Jak sprawdzić kiedy dojdzie paczka?

Jedyne, co musisz zrobić, to wpisać numer paczki w przeznaczonym do tego miejscu i z listy dostępnej obok wybrać firmę kurierską, z której usług korzystasz. Śledzenie paczki jest bardzo proste! Aplikacja epaka.pl pozwoli Ci sprawdzić status przesyłki w każdym miejscu i czasie!

Jak długo czeka paczka w oddziale InPost?

Gdy przesyłka trafi już do Paczkomatu stacjonarnego, będzie można odebrać ją – jak zwykle – w ciągu 48 godzin (z maszyny), a po upływie tego czasu, przez kolejne 3 dni robocze (z oddziału InPost).

Ile czasu czeka paczka w oddziale InPost?

Standardowo na odbiór paczki masz 48h. W sytuacji, gdy Twój Paczkomat jest przepełniony, paczka trafi do Paczkomatu tymczasowego (umiejscowionego w odległości nie większej niż 2 km w linii prostej względem pierwotnie wybranego Paczkomatu), skąd będziesz ją mógł odebrać przez 1 pełny dzień roboczy.

Jak sprawdzić kto wysłał paczkę?

Niestety w ogólnie dostępnych zasobach, informacja o nadawcy nie jest dostępna, jednakże na awizo znajduje się numer listu, który można odnaleźć na głównej stronie Poczty Polskiej w okienku „znajdź przesyłkę” (link do tej strony dostępny jest w lewym górnym rogu na naszej stronie traffica.pl – należy kliknąć w logo …

Do której kurier InPost rozwozi paczki?

Możesz wysyłać paczki w dowolne miejsce na terenie kraju, a my dostarczamy je z dostawą do drzwi Twojego odbiorcy lub do jednego z Paczkomatów, gwarantując Ci dostawę do godziny 10:00, 12:00 lub 17:00. Paczki odbierzemy od Ciebie jak Ci wygodnie – od poniedziałku do piątku, do godziny 17:00.

W jakim czasie trzeba odebrać paczkę z paczkomatu?

Standardowo na odbiór paczki masz 48h. W sytuacji, gdy Twój Paczkomat jest przepełniony, paczka trafi do Paczkomatu tymczasowego (umiejscowionego w odległości nie większej niż 2 km w linii prostej względem pierwotnie wybranego Paczkomatu), skąd będziesz ją mógł odebrać przez 1 pełny dzień roboczy.

O której godzinie odbierane są paczki z paczkomatu?

Najczęściej między poniedziałkiem i piątkiem, w godzinach między 10:00 i 17:00. Taka opcja obowiązuje przy standardowej procedurze odbioru paczek. Najczęściej kurier przyjedzie następnego dnia po przekazaniu zlecenia, chyba, że poprosisz o inny dzień przyjazdu. InPost ma jednak również opcję odbioru przesyłki w sobotę.

Jak namierzyć przesyłkę pocztową bez numeru?

Skontaktuj się z firmą przewozową Jeśli nigdzie nie możesz znaleźć numeru śledzenia, może być konieczne skontaktowanie się z firmą przewozową. Pracownicy prawie na pewno mogą rozwiązać ten problem, co ma miejsce w przypadku śledzenia przesyłki za pośrednictwem EMS lub innych renomowanych firm.