Kategorie:

Jak kupić w sklepie Paysafecard?

W jakich sklepach jest paysafecard?

Kartę Paysafecard można nabyć m.in. w supermarketach Real, w Żabce, w Empiku, w MediaExpert, na stacjach benzynowych Lotos oraz w kioskach Ruchu. Możesz wyszukać punkty sprzedaży w wygodnej wyszukiwarce na stronie Paysafecard.

Czy paysafecard można płacić w sklepie stacjonarnym?

Zasila się ją przez konto My Paysafecard i można nią płacić zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych. Co więcej, płatności w tej formie przyjmowane są na całym świecie – wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty Mastercard.

Jak płacić za pomocą paysafecard?

Jak płacić kartą paysafecard

  1. Zaloguj się do konta.
  2. Wybierz produkt, który chcesz kupić, wybierz paysafecard jako metody płatności, a następnie kliknij przycisk Dalej. …
  3. Sprawdź kwotę do zapłaty i kliknij przycisk Dalej.
  4. Do wykonania płatności, ponownie kliknij przycisk Dalej .

W jakich kwotach można kupic PaySafeCard?

Nominały doładowań dla psc są takie same zarówno przy zakupie stacjonarnym, jak i online. Wszystkie dostępne nominały to: 20 zł, 30 zł, 50 zł, 100 zł, 200 zł.

Czy na poczcie można kupić PaySafeCard?

O Paysafecard można poprosić w Komputroniku i sklepach lotniskowych 1 Minute, a także na stacjach benzynowych. Poczta Polska również oferuje vouchery, o które można poprosić przy okazji odbierania paczek czy wysyłania listów.

Czy PaySafeCard można kupić w Żabce?

Wybierz Paysafecash jako formę płatności finalizując zakupy internetowe. Otrzymasz kod kreskowy – poprzez e-mail, SMS lub do wydruku. … Zapłać w sklepie Żabka – przedstaw kod kreskowy do zeskanowania sprzedawcy. Płatności dokonasz gotówką.

Czy za paysafecard można płacić kartą?

Karta Paysafecard to przedpłacona karta umożliwiająca dokonywanie płatności internetowych w 46 krajach na świecie. … By zapłacić za zakupy kartą Paysafecard, nie trzeba mieć konta w banku czy karty kredytowej. Realizacja płatności następuje po wprowadzeniu 16-cyfrowego kodu PIN.

Jak płacić paysafecard bez konta?

Tek karty pre-paid możesz używać bez potrzeby posiadania karty debetowej, konta bankowego czy karty kredytowej. Płatność realizujesz z wykorzystaniem 16-cyfrowego kodu PIN.

Czy na stacji można kupic paysafecard?

Lista dystrybutorów PaySafeCard jest bardzo długa, znajdują się na niej wielorakie supermarkety, kioski ruchu czy nawet stacje paliw. Kody PSC oferuje między innymi: Lewiatan, Media Markt, Neonet, Komputronik, Carrefour Express, Delikatesy Piotruś Pan, Dino, E.

Czy można kupić paysafecard w Żabce?

Wybierz Paysafecash jako formę płatności finalizując zakupy internetowe. Otrzymasz kod kreskowy – poprzez e-mail, SMS lub do wydruku. Możesz też dodać kod do wirtualnego portfela. Zapłać w sklepie Żabka – przedstaw kod kreskowy do zeskanowania sprzedawcy.

Ile można wyplacic na poczcie?

To usługa umożliwiająca wypłatę gotówki z bankowej karty płatniczej za pomocą terminala płatniczego POS. Maksymalny limit wypłaty gotówki w placówkach pocztowych wynosi 5000 zł (nie więcej jednak niż limit wypłaty gotówki ustalony dla konkretnej karty płatniczej).

Czy na poczcie można płacić kartą?

Po wprowadzeniu transakcji kartą, klienci Poczty Polskiej będą mogli bez żadnych limitów kwotowych i dodatkowych opłat zapłacić za usługi pocztowe, handlowe i finansowe (opłaty za rachunki np. … Poczta będzie akceptować płatności kartami VISA i MasterCard, w tym również realizowane w technologii bezstykowej.

Czy na stacjach paliw sprzedają PaySafeCard?

PAYSAFECARD – GDZIE KUPIĆ? Paysafecard informuje, że karty przedpłacone można kupić w ponad sześciuset tysiącach sklepów na całym globie, od supermarketów (np. Auchan, Real, Polo Market) poprzez kioski (np. Ruch, Kolporter) na stacjach benzynowych kończąc.

Czy można płacić Paysafecard bez konta?

To, co rozróżnia kartę w poszczególnych krajach to waluta i możliwe nominały Paysafecard. Tek karty pre-paid możesz używać bez potrzeby posiadania karty debetowej, konta bankowego czy karty kredytowej. Płatność realizujesz z wykorzystaniem 16-cyfrowego kodu PIN.

Czy Paysafecard można kupić w Żabce?

Wybierz Paysafecash jako formę płatności finalizując zakupy internetowe. Otrzymasz kod kreskowy – poprzez e-mail, SMS lub do wydruku. … Zapłać w sklepie Żabka – przedstaw kod kreskowy do zeskanowania sprzedawcy. Płatności dokonasz gotówką.

Czy da się doladowac konto bankowe paysafecard?

Nie możemy za pomocą karty paysafecard wykonać przelewu, rozliczyć kredytu czy założyć lokaty. Możesz natomiast wykorzystać tę kartę do bezpiecznych płatności w internecie np. na platformach dla graczy takich jak Steam i wszędzie tam, gdzie respektowana jest metoda płatności – paysafecard.