Kategorie:

Jak dojechać z dworca PKP Warszawa na Lotnisko Chopina?

Z którego dworca w Warszawie najbliżej na lotnisko Okęcie?

Autobus vs pociąg (relacja) 8,5 kilometra. Tyle dzieli terminal Lotniska Chopina w Warszawie od dworca PKP Warszawa Centralna.

Jak dojechać z Warszawy Zachodniej na Lotnisko Chopina?

Do lotniska dojeżdżają autobusy czterech linii dziennych i jednej nocnej:

 1. 175.
 2. 188.
 3. 148.
 4. 331.
 5. N32.
 6. S2. SKM linii S2 ze stacji Sulejówek Miłosna przez Warszawę Wschodnią, Warszawę Śródmieście i Warszawę Zachodnią

Jak dojechać z Dworca Centralnego na lotnisko Chopina?

Bus 331 kursuje codziennie między 6.14 a 7.54 i jedzie z lotniska Chopina do Metra Wilanowskiego; główne ulice: NARKEIWICZA, WIRAZOWA, POLECZKI, LACZYNY, PULAWSKA, AL. WILANOWSKA. Bus N32 kursuje co noc i dowozi Cię do Dworca Centralnego z Portu Lotniczego Chopina.

Jak dojechać z lotniska Chopina na Dworzec Gdański?

Line 175 bus, line 157 bus

 1. Take the line 175 bus from Terminal Autokarowy 02 to Pl. Zawiszy 03.
 2. Take the line 157 bus from Pl. Zawiszy 03 to Dw. Gdański 02.

Jak dojechać z Warszawy do Modlina?

Najwygodniejszym, najszybszym i w miarę tanim sposobem by dostać się do Modlina jest pociąg. Z Warszawy Pociągami Kolei Mazowieckich dojeżdżamy do stacji Modlin. Pociągi są nowoczesne, klimatyzowane i dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych i pasażerów z małymi dziećmi.

Jak dojechać z Łodzi na lotnisko Okęcie?

Podróżując z Łódź do Port lotniczy Warszawa Chopina, pasażerowie mogą wybrać FlixBus, Lider Bus i INFOBUS.

Gdzie kupić bilet na pociąg na lotnisko Chopina?

w Punkcie Obsługi Pasażerów w hali przylotów, w automatach biletowych zlokalizowanych na przystankach autobusowych oraz przy wejściu na stację kolejową, w automatach biletowych w pociągach SKM oraz w większości autobusów.

Jak dojechać z PKP Warszawa na lotnisko?

linia 331 ze stacji metra Wilanowska (kursuje tylko w dni robocze w godzinach szczytu), linia nocna N32 z Dworca Centralnego (punkt przesiadkowy komunikacji nocnej).

Ile kosztuje taksówka z Dworca Centralnego na lotnisko Chopina?

90 złotych, gdy jedziesz z Dworca Centralnego do Lotniska w Modlinie. 25 złotych przyjdzie zapłacić tym, którzy zamawiają transport z Lotniska Chopina do Dworca Centralnego. Informacje o pozostałych stawkach znajdziesz w tabeli dostępnej na naszej stronie. Oferujemy zarówno płatność kartą jak i gotówką.

Ile kosztuje taxi z Dworca Centralnego na lotnisko?

Cennik usług u zrzeszonych taksówkarzy jest umieszczony w widocznym miejscu na szybie pojazdu. Koszt przejazdu z lotniska do Centrum Warszawy wynosi około 40-50 złotych, a przejazd trwa do 30 minut w zależności od natężenia ruchu.

Jak odebrać kogoś z lotniska Chopina?

Jeżeli chcesz odebrać z lotniska Chopina najbliższą osobę, należy znaleźć terminal przyloty lotnisko Chopina. Jeżeli natomiast samemu wybierasz się na wymarzone wakacje lub podwozisz znajomą osobę planującą wylot, musisz odszukać terminal odlotów Okęcie.

Jak dojechać do Modlina z Warszawy pociągiem?

Kursujące co godzinę pociągi Kolei Mazowieckich są zdecydowanie najszybszym i najtańszym sposobem, by z Warszawy dostać się na lotnisko w Modlinie i z powrotem. Spółka „Koleje Mazowieckie – KM” oferuje atrakcyjne połączenie w ramach oferty specjalnej – „Bilet Lotniskowy”.

Jak dojechać do Modlina?

Najwygodniejszym, najszybszym i w miarę tanim sposobem by dostać się do Modlina jest pociąg. Z Warszawy Pociągami Kolei Mazowieckich dojeżdżamy do stacji Modlin. Pociągi są nowoczesne, klimatyzowane i dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych i pasażerów z małymi dziećmi.

Jak dojechać z Łodzi na lotnisko Modlin?

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Łódź ↔ Port lotniczy Warszawa-Modlin (WMI)

 1. Przewoźnik Koleje Mazowieckie. od 40,00* PLN. od 02h 23min.
 2. Przewoźnik Lodzka Kolej Aglomeracyjna. od 40,00* PLN. od 02h 29min.
 3. Przewoźnik FlixBus. od 54,98* PLN. od 03h 45min.

Czy FlixBus jedzie na lotnisko Chopina?

Bezpośrednie przejazdy FlixBusem z Warszawy na lotnisko Warszawa-Modlin są dostępne z trzech przystanków: Warszawa Lotnisko Chopina, Warszawa Zachodnia i Warszawa Młociny. Podróż można wygodnie zarezerwować na www.flixbus.pl lub w aplikacji mobilnej FlixBus, a bilety na wskazanej trasie są dostępne już od 29,99 zł.

Jak kupić bilet na lotnisko?

Na lotnisku są specjalne punkty gdzie możesz kupić bilety lotnicze. Są stanowiska linii lotniczych, gdzie możesz bez problemu kupić bilet na lot, nawet bezpośrednio przed samym wylotem jeżeli są wolne miejsca.